Za jak dlouho se projeví výsledky posilování paží, stehen, zadku

3152
8.5.20 09:10

Za jak dlouho se projeví výsledky posilování paží, stehen, zadku

Ahoj, jak dlouho je nutné doma cvičit, aby to mělo nějaký efekt? Jak často dělat cviky?
Chtěla bych zpevnit tělo, jsem štíhlá, hubnout nepotřebuji, ale chtěla bych pevnější stehna a zadek. Cvičila jsem teď asi dva měsíce s činkami na posílení paží, a přijde mi, že výsledky se dostavují pomalu. Trochu cítím, že paže jsou pevnější, ale rozdíl vidět moc není. A to jsem cvičila i každý den nebo obden a doporučení cviky. Teď bych chtěla ještě přidat cviky na stehna a zadek. Můžete doporučit nějaké stránky či videa? Nějaká jsem už také našla, ale jestli máte něco osvědčeného. A za jakou dobu by měla nastat nějaká změna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4171
8.5.20 09:30

Co si nechat poradit v telocvicne/posilovne od odbornika? Nez to delat podle nejakych navodu a rad z netu. Muzete si tim i ublizit, kdyz ty cviky nebudete delat presne jak mate.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
8.5.20 09:35
@Cenarius píše:
Co si nechat poradit v telocvicne/posilovne od odbornika? Nez to delat podle nejakych navodu a rad z netu. Muzete si tim i ublizit, kdyz ty cviky nebudete delat presne jak mate.

Cvičím s malými činkami a ty stehna a zadek je bez nástrojů, tak si snad neublížím, spíš to nebude mít třeba výsledek. K odborníkům se teď nechystám, není vhodná doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16885
8.5.20 09:49

Ja cvicila podle apky v mobilu, výsledky no za mesic bylo videt neco malo, za 2 mesice uz si všímalo okoli. Ale hodne delal i jidelnicek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
8.5.20 09:53
@Kriss Tina píše:
Ja cvicila podle apky v mobilu, výsledky no za mesic bylo videt neco malo, za 2 mesice uz si všímalo okoli. Ale hodne delal i jidelnicek.

Tak to bude u mně podobné. Když si na paže sáhnu, tak cítím, že jsou pevnější, chtěla jsem hlavně zpevnit takové ty povislé části, když člověk rozpaží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16885
8.5.20 09:56

@izquierdo asi jo, ja cvičím spis zadek a stehna, to je nejproblemovejsi partie, horni polovinu tela mam vyhublou a silu/svaly na rukach mam z takových běžných činností (prace- hodne fyzicky namahava, stavba domu, neustálé nošení dětí…) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
8.5.20 10:02
@Kriss Tina píše:
@izquierdo asi jo, ja cvičím spis zadek a stehna, to je nejproblemovejsi partie, horni polovinu tela mam vyhublou a silu/svaly na rukach mam z takových běžných činností (prace- hodne fyzicky namahava, stavba domu, neustálé nošení dětí…) :mrgreen:

Můžeš mi poslat odkaz na tu aplikaci? Já jsme štíhlá, velikost 36 a 53 kg, ale vidím, že tělo by potřebovalo zpevnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16885
8.5.20 10:04

@izquierdo https://play.google.com/…apps/details?…

Snad ten odkaz pujde :D me se na ni libilo, ze je v češtině:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
8.5.20 10:12
@Kriss Tina píše:
@izquierdo https://play.google.com/…apps/details?…Snad ten odkaz pujde :D me se na ni libilo, ze je v češtině:D

Díky, zkusím to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
8.5.20 10:16

Ja nosim zavazi na nohach pri bezne kazdodenni cinnosti.Uz nekolik let s prestavkama, zase jsem je vytahla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5517
8.5.20 10:36
@izquierdo píše:
Ahoj, jak dlouho je nutné doma cvičit, aby to mělo nějaký efekt? Jak často dělat cviky?
Chtěla bych zpevnit tělo, jsem štíhlá, hubnout nepotřebuji, ale chtěla bych pevnější stehna a zadek. Cvičila jsem teď asi dva měsíce s činkami na posílení paží, a přijde mi, že výsledky se dostavují pomalu. Trochu cítím, že paže jsou pevnější, ale rozdíl vidět moc není. A to jsem cvičila i každý den nebo obden a doporučení cviky. Teď bych chtěla ještě přidat cviky na stehna a zadek. Můžete doporučit nějaké stránky či videa? Nějaká jsem už také našla, ale jestli máte něco osvědčeného. A za jakou dobu by měla nastat nějaká změna?

Zalezi jake cvicis cviky a jestli je cvicis efejtivne a jak asi ty cviky rozdelujes
Za mě je dobra aplikace na cviceni JillianMichaels :nevim:.
Taky cvicim jen pro zpevnevni, vysledky mam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
8.5.20 11:24

Já začala běhat ;)
To funguje na zpevnění těla docela dobře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
17.6.20 16:45
@izquierdo píše:
Chtěla bych zpevnit tělo, jsem štíhlá, hubnout nepotřebuji, ale chtěla bych pevnější stehna a zadek. Cvičila jsem teď asi dva měsíce s činkami na posílení paží, a přijde mi, že výsledky se dostavují pomalu. Trochu cítím, že paže jsou pevnější, ale rozdíl vidět moc není. A to jsem cvičila i každý den nebo obden a doporučení cviky. Teď bych chtěla ještě přidat cviky na stehna a zadek. Můžete doporučit nějaké stránky či videa? Nějaká jsem už také našla, ale jestli máte něco osvědčeného. A za jakou dobu by měla nastat nějaká změna?

Drepy, drepy, drepy nejdriv zajistit mobilitu a potom se to vazne naucit s trenerem kvuli technice a nezlikvidovani tela! Drepy svahou proste zapojuji spousty svalu a jsou skvely jak pro chlapy tak pro zensky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama