Za jak dlouho se smaže profil na Badoo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 20:22
Za jak dlouho se smaže profil na badoo?

Zachovat anonym, prosím.
Přítel je na badoo, má tam jednu jedinou fotku. Apelovala jsem na něj, že chci, aby profil smazal, slíbil mi, že jej smaže, to bylo včera, dnes tam pořád je.
Taky mě zajímá ještě jedna věc, když tam má jen tu jednu fotku, co to znamená? To se nedostane na všechny fotky žen, je to tak?
Mně řekl, že je tam jen na čumendě, že nikoho nehledá, zaškrtl si tam, že hledá nové přátele, ale i tak, nechci, aby tam byl, slíbil, že nebude.
Já tuhle seznamku neznám a on mi o tom nic moc neřekl a ptát se nechci.
Poradíte někdo? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 24.11.17 20:42

Profil se smaže okamžitě, co zadáš odstaranit /smazat profil

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 20:46
@Máca-Míša píše:
Profil se smaže okamžitě, co zadáš odstaranit /smazat profil

Takže je to tak jednoduché, na některých seznamkách to trvá třeba až týden, kdy Tě administrátor na žádost odstraní. Nevíš ještě, jak je to s tou jednou fotkou? Stačí jedna nebo jich tam musí mít uživatel víc, aby se dostal na fotky jiných? Já nevím vůbec jak to chodí a DĚKUJI.

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 24.11.17 20:50

Ano smazání je takhle rychlé. S těma fotkama je to myslím jak u koho, já měla taky jen jednu fotku a u někoho mi to ukázalo třeba 3 a u další bylo napsáno: přidejte si další fotky a uvidíte víc. No a u jiných jsem s jednou svoji fotkou viděla 50 jejich. Asi si to můžeš u sebe zaškrtnout, kdo uvidí kolik tvých fotek

Detsa
Echt Kelišová 8483 příspěvků 24.11.17 21:11

No badoo přímo nevím, ale na ostatních, na které jsem kdy vkročil, je to okamžitý… ono není reálný důvod, proč by to mělo nějakou dobu trvat :think:

Kimiska1
Kecalka 152 příspěvků 24.11.17 21:27

@Detsa myslim,ze na Lide to chvili trva, pisou to pri ruseni.

Badoo se smaze okamzite. A s fotkami jak je psano vyse. Nekdy se jich ukaze u ostatnich plno, jindy Badoo nuti pridavat dalsi. Kazdopadne z toho Zakladatelko nezjistis, jestli nekomu na profily kouka nebo ne ani jestli s nekym pise. Nevim proc se na to tedy ptas.
Kazdopadne je to mor tyhle seznamky. Znam dost lidi co jsou spokojeny ve vztahu a stejne maj potrebu nahanet seznamky. Je to tak strasne zbytecny ohrozovani vztahu.

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 24.11.17 21:35

Myslím, že smazání je hned. Jestli se nedostane na všechny fotky, to už si nepamatuju. Ale že tam má účet by se mi nelíbilo. Asi jako na většině seznamek tam spousta chlapů hledá jen někoho na sex. :mrgreen: Samozřejmě to tak u toho tvého být nemusí. :nevim:

Detsa
Echt Kelišová 8483 příspěvků 24.11.17 21:39
@Kimiska1 píše:
@Detsa myslim,ze na Lide to chvili trva, pisou to pri ruseni.Badoo se smaze okamzite. A s fotkami jak je psano vyse. Nekdy se jich ukaze u ostatnich plno, jindy Badoo nuti pridavat dalsi. Kazdopadne z toho Zakladatelko nezjistis, jestli nekomu na profily kouka nebo ne ani jestli s nekym pise. Nevim proc se na to tedy ptas.
Kazdopadne je to mor tyhle seznamky. Znam dost lidi co jsou spokojeny ve vztahu a stejne maj potrebu nahanet seznamky. Je to tak strasne zbytecny ohrozovani vztahu.

Na lidech jsem byl tak 15 minut, hrůza :zed: :mrgreen:

káťa
Extra třída :D 12495 příspěvků 25.11.17 11:51

Profil na Badoo se smaže hned po zakliknutí smazat profil. S jednou fotkou vidíš všechny ostatní, jen u některých, kteří tam mají fotek více, je nevidíš úplně všechny.
Expřítel se choval stejně, měl na tom závislost, dělal to při všech svých vztazích :poblion:. Už bych nikoho takového nechtěla…

Kimiska1
Kecalka 152 příspěvků 26.11.17 15:13

@Detsa Ja znam Lide kdyz to kdysi zacinalo a bylo to docela fajn na pokec. Ted netusim vubec. Badoo jsem zkousela pred 4 roky, nez jsem potkala pritele a to teda byla hruza :lol:. Vydrzela jsem tam jen jeden vecer a hned to smazala a uz se nevratila. I kdyz jsem tam nemela polonahou fotku, psali mi tam takovi ti frajirci, borecci, vetsinou jim nedelalo problem si rict o sex uz po par radcich a mimo kontext psani. A celkove, kdybych tam byla dele, asi bych si myslela, ze jsou vsichni chlapi idioti, coz rozhodne nejsou, ale asi jsem mela stesti na vykvet :). Kolegyne se mi i smaly, ze to je prece znamy, ze to je sex seznamka. Nemyslim si, ze uplne, spousta fajn svobodnych lidi tam jde s cilem nekoho potkat, ale tito tam asi dlouho nevydrzi :) Asi to plati i pro zeny, bracha zkousel a taky vzdal po par dnech :).

Detsa
Echt Kelišová 8483 příspěvků 26.11.17 15:23
@Kimiska1 píše:
@Detsa Ja znam Lide kdyz to kdysi zacinalo a bylo to docela fajn na pokec. Ted netusim vubec. Badoo jsem zkousela pred 4 roky, nez jsem potkala pritele a to teda byla hruza :lol:. Vydrzela jsem tam jen jeden vecer a hned to smazala a uz se nevratila. I kdyz jsem tam nemela polonahou fotku, psali mi tam takovi ti frajirci, borecci, vetsinou jim nedelalo problem si rict o sex uz po par radcich a mimo kontext psani. A celkove, kdybych tam byla dele, asi bych si myslela, ze jsou vsichni chlapi idioti, coz rozhodne nejsou, ale asi jsem mela stesti na vykvet :). Kolegyne se mi i smaly, ze to je prece znamy, ze to je sex seznamka. Nemyslim si, ze uplne, spousta fajn svobodnych lidi tam jde s cilem nekoho potkat, ale tito tam asi dlouho nevydrzi :) Asi to plati i pro zeny, bracha zkousel a taky vzdal po par dnech :).

Já už to mám prolezlý a zůstal jsem jen u pár, který mají trochu smysl investovat tam nějaký ten čas :roll:. Ty ostatní alespoň u mě vůbec nemá smysl zkoušet :nevim:, pokud teda člověk nehledá jen nějaký povyražení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama