Reklama

Za jak dlouho se vám nalijí prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 30.09.18 18:46
za jak dlouho se vám nalijí p

Ahoj, vy, co máte půlroční a starší děti, jak dlouhá musí být pauza mezi kojením (např. v noci),aby se vám nalili prsa? piště prosím i věk dítěte. Mě se už skoro vůbec nenalévají, i když je dlouhá pauza, tak jsem z toho trošku nervózní

Přečtěte si článek: Kojení - Průvodce od A do Z

Reklama

Reakce:

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 30.09.18 18:49

@aduska912 Neboj se, postupně se přestávají úplně nalévat nebo by to musela být fakt dlouhááá pauza, mléko máš i v nenalitých prsou, tvoří se během sání. :) Já už měsíc nekojím, prsa už nalitá nemám a stejně mi z nich “po zmáčknutí” stále teče mléko. :D

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 30.09.18 18:54

takže je normální,že i po 6 hodinách jsou skoro měkká?dceři bude 10 měsíců

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 30.09.18 19:52

@aduska912 určitě, pokud normalne pije, nic bych neřešila

Kristyna_ww
Kecalka 283 příspěvků 30.09.18 20:13

Mně se prsa po půl roce kojení úplně „vyfoukly“ a zmenšily, ale mléko produkují na přání :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >