Za jak dlouho se vám nalijí prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 291 příspěvků 30.09.18 18:46
za jak dlouho se vám nalijí p

Ahoj, vy, co máte půlroční a starší děti, jak dlouhá musí být pauza mezi kojením (např. v noci),aby se vám nalili prsa? piště prosím i věk dítěte. Mě se už skoro vůbec nenalévají, i když je dlouhá pauza, tak jsem z toho trošku nervózní

Přečtěte si článek: Kojení - Průvodce od A do Z

Reakce:

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 30.09.18 18:49

@aduska912 Neboj se, postupně se přestávají úplně nalévat nebo by to musela být fakt dlouhááá pauza, mléko máš i v nenalitých prsou, tvoří se během sání. :) Já už měsíc nekojím, prsa už nalitá nemám a stejně mi z nich “po zmáčknutí” stále teče mléko. :D

aduska912
Kecalka 291 příspěvků 30.09.18 18:54

takže je normální,že i po 6 hodinách jsou skoro měkká?dceři bude 10 měsíců

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 30.09.18 19:52

@aduska912 určitě, pokud normalne pije, nic bych neřešila

Kristyna_ww
Kecalka 285 příspěvků 30.09.18 20:13

Mně se prsa po půl roce kojení úplně „vyfoukly“ a zmenšily, ale mléko produkují na přání :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >