Za jak dlouho se vám vrátil čich a chuťpo covidu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 14:08

Za jak dlouho se vám vrátil čich a chuťpo covidu?

Ahojky mám dotaz, za jak dlouho se vám vrátil čich a chuť po covidu? :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7147
9.11.21 14:10

Mě se stratil jen čich a asi po 5 dnech se mi zase vrátil u mě to nebylo nějak dlouhodobé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54716
9.11.21 14:12

U mě i muže se začal pozvolna vracet asi po dvou týdnech, do měsíce bylo vše zcela normální.

Příspěvek upraven 09.11.21 v 14:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
9.11.21 14:21

Mě i manželovi cca do 2 týdnů, dcera dodnes tj. 10 měsíců cítí jinak (výfukový plyn - rajská polévka, vafle - zkažené maso).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6926
9.11.21 14:24

Dvěma známým - kovid na jaře 21 - se čich ještě nevrátil. Chuť částečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
9.11.21 14:25

Chuť asi hned po nemoci, čich se mi vracel postupně snad 2mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 15:08

Mě za dva dny, manželovi snad až za tři měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
6936
9.11.21 15:22
@Anonymní píše:
Ahojky mám dotaz, za jak dlouho se vám vrátil čich a chuť po covidu? :P

Mě čich ani chuť nezmizeli, protože jsem při covidu byla v psychické pohodě a nepodlehla té mediální psychomasírce. Ona je ta psychika šílená svině, když vím, ce čekat, vsugeruju si to. Takže se hoď do pohofy, přestaň se pozorovat a uvidíš, jak hned budeš v pohodě.
Dřív vás všechny zabije ta pochroumaná psychika než chřipka :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5252
9.11.21 15:35
@Kockazvysocan píše:
Mě čich ani chuť nezmizeli, protože jsem při covidu byla v psychické pohodě a nepodlehla té mediální psychomasírce. Ona je ta psychika šílená svině, když vím, ce čekat, vsugeruju si to. Takže se hoď do pohofy, přestaň se pozorovat a uvidíš, jak hned budeš v pohodě.
Dřív vás všechny zabije ta pochroumaná psychika než chřipka :zed: :roll:

To není psychika, si prostě stříknu parfém na ruku a necítím ho. Vůbec. To se mi nikdy nestalo, ano při zánětu dutin jsem sotva dýchala, cítila slaběji, ale cítila. A teď ani ťuk 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
9.11.21 15:38

@brisco já jsem to měla úplně stejně sice jen pár dní ale měla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.21 15:41

Já jsem byla pozitivně testovaná minulé pondělí a den předtím jsem ztratila chuť i čich. Pomalu se mi vracejí od včera, dnes je to už na nějakých 80% jako předtím. Nejvíc mě trápil pocit spáleného jazyka, jako od něčeho horkého. I to už se mi dnes zlepšilo, začalo mi už i chutnat :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16730
9.11.21 15:46
@brisco píše:
To není psychika, si prostě stříknu parfém na ruku a necítím ho. Vůbec. To se mi nikdy nestalo, ano při zánětu dutin jsem sotva dýchala, cítila slaběji, ale cítila. A teď ani ťuk 8o

Mně se to třeba stávalo při každé rýmě…ale já měla vždycky tu hnusnou hnisavou…prostě jsem necítila lautr nic…nemohla jsem ani vařit, protože bych zkrátka nevěděla, jak to jídlo chutná…a trvalo to kolikrát i týden…proto mě udivilo, když se začalo v souvislosti s covidem mluvit o té ztrátě čichu…jsem si říkala, že jsem asi covid měla od mala každoročně :mrgreen: Bylo to teda hodně nepříjemné, nic necítit. Já mám teda ten čich po těch rýmách do dneška poněkud otupělý, někdy si říkám, naštěstí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13875
9.11.21 15:50
@Kockazvysocan píše:
Dřív vás všechny zabije ta pochroumaná psychika než chřipka :zed: :roll:
:roll: :mrgreen: tomu se musím smát
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13875
9.11.21 15:52
@brisco píše:
To není psychika, si prostě stříknu parfém na ruku a necítím ho. Vůbec. To se mi nikdy nestalo, ano při zánětu dutin jsem sotva dýchala, cítila slaběji, ale cítila. A teď ani ťuk 8o

Ka jsem necítila chemické vůně vůbec. Některá jídla ano a cítila jsem česnek, cibuli. Chuť masa jsem také cítila, kafe mi docela chutnalo, jinak nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5252
9.11.21 16:01
@g.sandova píše:
Ka jsem necítila chemické vůně vůbec. Některá jídla ano a cítila jsem česnek, cibuli. Chuť masa jsem také cítila, kafe mi docela chutnalo, jinak nic…

já necítím ani kafe, ani zmoklýho psa…ale chut mám, slabší ale je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat