Za jak dlouho si tělo zvykne na fyzickou práci

770
13.2.14 22:02

Za jak dlouho si tělo zvykne na fyzickou práci

Ahoj všem,
máte někdo zkušenosti s tím,
za jak dlouho si tělo přivykne na zvýšenou fyzickou práci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20157
13.2.14 22:03
8o :?:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.14 22:04

No, to záleží na druhu práce, stávající kondici, věku, a celkové péči o to tělo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621

Po pár směnách :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406

@hedabedna Mě to trvalo tak měsíc. Ale bylo to i tím, že práce byla nejen fyzicky náročná, ale byli to směny po dvanácti hodinách, denní-noční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12152
13.2.14 22:05

Někdo si nezvykne nikdy… :lol: :lol: :lol: :lol:.

To je těžko odpovědět. Záleží, jakou fyzickou zátěž je to dané tělo zvyklé vykonávat.

Na pořádnou odpověď jsi napsala příliš málo specifikací…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
770
13.2.14 22:07
@Sluka píše:
8o :?:

No myslím to tak, že jsem na mateřské pořídili jsme si koně, jednoho už jsem měli a ještě k němu poníka, takže máne vcelku dva a půl :D
no a ta práce kolem nich mě docela pořád vyčerpává, nevadí mi to, baví mě to, ale jen je mi divné že jsem z toho pořád tak odrovnaná, cca 2 měsíce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
770
13.2.14 22:09
@radúna píše:
Někdo si nezvykne nikdy… :lol: :lol: :lol: :lol:.

To je těžko odpovědět. Záleží, jakou fyzickou zátěž je to dané tělo zvyklé vykonávat.

Na pořádnou odpověď jsi napsala příliš málo specifikací…

No to snad ne :mrgreen:
nechci bejt furt unavená,
jsem na mateřské, pěkně jsem si jen hnila objíždka s kočárkem v klídku nic víc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
13.2.14 22:12

Ale taky záleží, jak dlouho jsi po porodu? Nezapomen, že tělu trvá minimálně tři roky než se vrátí k dřívější kondici :! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
13.2.14 22:12

Ja delam na poli, vsechno rucne, zadne stroje. Zvykala jsem si asi 14 dni, kdy jsem se nemohla ani hnout, ale pak jsem zacla chodit domu plna elanu a nabita energii, ne jak kdyz jsem sedela v kanclu u pc a domu jsem dosla chcipla a nic se mi nechtelo. Sice se ted nadru, ale tuhle praci bych nemenila :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
770
13.2.14 22:14
@belik píše:
Ale taky záleží, jak dlouho jsi po porodu? Nezapomen, že tělu trvá minimálně tři roky než se vrátí k dřívější kondici :! :mavam:

ař tři roky??? 8o
mno taky jsem prodělala před 10 dny potrat, možná je to i tím, že jsem ted tak vyřízená, ale bylo to pro mě náročné i předtím tedy, proto se mi to zdálo divné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
770
13.2.14 22:17
@mixa30 píše:
Ja delam na poli, vsechno rucne, zadne stroje. Zvykala jsem si asi 14 dni, kdy jsem se nemohla ani hnout, ale pak jsem zacla chodit domu plna elanu a nabita energii, ne jak kdyz jsem sedela v kanclu u pc a domu jsem dosla chcipla a nic se mi nechtelo. Sice se ted nadru, ale tuhle praci bych nemenila :pankac:

na poli? 8o
to asi jen v létě?
mám ještě další problém, jak se vypořádat s pocením, je mi jasné že potit se budu o kdybych se na hlavu postavila, ale myslím s tím náseldkem, když se ve stáji zapotím, pak zas venku je mi hned zima, nevim co s tím, ale chodit svlečená v zimě abych se nepotila je asi blbnost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
13.2.14 22:30
@hedabedna píše:
No myslím to tak, že jsem na mateřské pořídili jsme si koně, jednoho už jsem měli a ještě k němu poníka, takže máne vcelku dva a půl :D
no a ta práce kolem nich mě docela pořád vyčerpává, nevadí mi to, baví mě to, ale jen je mi divné že jsem z toho pořád tak odrovnaná, cca 2 měsíce :nevim:

Aha.. Takže kydání hnoje každý den z původního „nicnedělání“.. No, jsi opravdu dobrá - skláním se před tebou.. Když si vzpomenu, jak sem v těhotenství díky poslednímu trimestru zcela zlenivěla, tak pro mě bylo po šestinedělí problémem vůbec dojít s kočárem do města a zpět.. A ty rovnou hákuješ kolem koně 8o :potlesk:
Když to porovnám s mými fitness začátky, tak hádám, že cca tři týdny až měsíc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
13.2.14 22:31

@hedabedna Tento rok byl vydareny, tak delame i v zime, ale mame i mega skleniky, takze je prace furt :)
A to poceni, resim to dlouhyma svetrama a cepkou, hlavne Si zakryt zada a hlavu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
13.2.14 22:32
@hedabedna píše:
na poli? 8o
to asi jen v létě?
mám ještě další problém, jak se vypořádat s pocením, je mi jasné že potit se budu o kdybych se na hlavu postavila, ale myslím s tím náseldkem, když se ve stáji zapotím, pak zas venku je mi hned zima, nevim co s tím, ale chodit svlečená v zimě abych se nepotila je asi blbnost :mrgreen:

Funkční oblečení, ale musí být všechny vrstvy z funkčního materiálu (čili i spodní prádlo).. Pak se sice potíš také, ale jsi v suchu - geniální věc.. Nejlepší zkušenosti mám s prádlem firmy Sensor a svršky jsem mívala už od různých firem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama