Za jak dlouho cítí miminko v břiše chuť toho, co s ním?

909
20.1.20 17:13

Za jak dlouho účinky kávy a potravin v těhotenství

Možná taková diskuze k pousmání..Miminko v děloze údajně cítí chuť potravin, které jíme a pijeme, tak jsem přemýšlela, jestli když si dám třeba čokoládu, za jak dlouho se ta sladká chuť čokolády dostane k miminku..Nebo je to nesmysl a mimčo přijímá pouze živiny, ale chutě nemá jak vnímat? Nebo když si dám slabou kávu, za jak dlouho na dítko ten kofein může začít působit? Zkoumal to vůbec někdy někdo :D?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

422
20.1.20 17:19

Tak o te chuti nevim, ale kdyz si dam cokoli sladkeho i ovoce tak ma malej v brise diskoteku :) a to do par minut :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
20.1.20 17:23
@Florimo píše:
Tak o te chuti nevim, ale kdyz si dam cokoli sladkeho i ovoce tak ma malej v brise diskoteku :) a to do par minut :mrgreen:

Přesně. Jak si dám zrovna tu čokoládu nebo kafčo, tak mi to malá hned oznámí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8900
20.1.20 17:26

No na genetice, když je mimčo špatně natočné, posílaji maminku na nějakou sladko a znovu do ordinace třeba za půl hodiny, takže je to rychlé, nebude to asi chuť, spíš příval energie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28180
20.1.20 17:26

Tak jelikoz mu to jde jen pres krev, tak urcite zadnou chut neciti. Ale cukr nebo kofein v krvi ho muze vybudit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15028
20.1.20 17:56

Ja nikdy necitila nejakou zvysenou aktivitu u miminka po tom, co jsem snedla neco budiveho jako sladke nebo kavu.

Kavu jsem pila cele tehotenstvi a jedla palive. Na miminko to dojem nedelalo. Ani na dceru ani na syna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama