Za jak dlouho vám byla schválena insolvence?

Anonymní
5.12.19 11:26

Za jak dlouho vám byla schválena insolvence?

Mohu se zeptat, za jak dlouho vám od podání návrhu byla schválena insolvence? Myslím dobu, než se zastavily exekuce apod.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

6859
5.12.19 11:28

Exekuce se pozastaví při podání návrhu insolvenci k soudu, bez ohledu na to, jestli bude insolvence schválena. V případě, že ji neschválí, exekutor si úroky naúčtuje zpětně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1094
5.12.19 12:11

Ex podával návrh k soudu v srpnu, stále se nic neděje(dopis nebo něco)…takze asi tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2686
5.12.19 16:01
@Anonymní píše:
Mohu se zeptat, za jak dlouho vám od podání návrhu byla schválena insolvence? Myslím dobu, než se zastavily exekuce apod.

Asi bych si nebyl jisty tim, ze vam ji schvali. To za prve. Jinak registr insolvenci je verejny a muzete v nem vesele hledat. Podle mista odkud jste, data atd. Muzete dohledat jak vypadaji ostatni a podle toho si udelat +- obrazek jak dlouho to bude trvat.

Exekuce se zastavuji ihned.

@Celeste97 se podivejte v tom registru u ceho to tedka je a co tam vsechno ve spise ma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1094
5.12.19 20:05
@Cenarius píše:
Asi bych si nebyl jisty tim, ze vam ji schvali. To za prve. Jinak registr insolvenci je verejny a muzete v nem vesele hledat. Podle mista odkud jste, data atd. Muzete dohledat jak vypadaji ostatni a podle toho si udelat +- obrazek jak dlouho to bude trvat.

Exekuce se zastavuji ihned.

@Celeste97 se podivejte v tom registru u ceho to tedka je a co tam vsechno ve spise ma

Me je to vlastně jedno, jen poukazuju na to že to může trvat několik měsíců. :) a ty registry jsou placené ne? :think: Já se někam zkoušela dívat ale chtělo to po mě kreditku tuším :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1365
6.12.19 15:34

@Celeste97 registr insolvenci je na adrese justice.cz tam si vyplníte jméno a zadáte hledat v ins rejstříku a uvidíte celý vás spis a jak jste na tom. Budou tam v budoucnu veškerá hlášení ins správce soudu i vaše. Vše je dostupné online. Je to zdarma. Insolvence zastavuje exekuce ihned po podání návrhu a oznámení od úpadku. U mě to bylo cca týden od odeslání na soud

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1365
6.12.19 15:35

Jinak od podání návrhu po ins soud to trvalo cca tři měsíce než mi tu ins schválili. Mezitím jsem dokladala své příjmy, majetek atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama