Za jak dlouho vám přišel první RP?

Anonymní
7.6.21 12:02

Za jak dlouho vám přišel první RP?

Ahojky, jen takový dotaz..
Za jak dlouho vám přišel první RP od podání žádosti? Trvalo to někomu vážně skoro těch 30 dnů jak píší že na to mají? 8o

Jinak hezký deeen :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1570
7.6.21 12:09

Zadost jsem podávala schválně o cca 14 dni dříve a navazoval mi přímo na mateřskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
7.6.21 12:16

Volala jsem na UP a řekli mi, ať pošlu žádost 14-30 dní předem. Poštou přišlo rozhodnutí a už jen čekám na peníze. Můžeš si tam zavolat, jestli už to vyřídili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 12:32

Měla jsem právě problém s mateřskou to jsem čekala 4 měsíce na dopis že nemám nárok tak teď už 3 týdny čekám než přijde něco kvůli rodičáku

• Citovat
  • Nahlásit
2157
7.6.21 12:47

Mne volala paní, ze mám zadost schvalenou, 25.5. a od té doby čekám na penízky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
7.6.21 12:51

Ja podávala zadost vždy měsíc předem, aby se to stihlo vyřídit, kdyby tam byla nějaká nesrovnalost. Pak přišlo rozhodnutí poštou a pak až peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
7.6.21 17:25

Jednou jsem žádala asi 29. v měsíci a hned myslím 6. to přišlo. Podruhé jsem posílala žádost asi v půlce měsíce a taky to přišlo hned následující výplatní termín. Jo, s PPM to tak jednoduchý nebylo, to mi poslali první částku asi po 5 měsících, několika urgencích, hodinách čekání na klientské lince, dohadování…nakonec teda poslali. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
7.6.21 21:38
@Anonymní píše:
Měla jsem právě problém s mateřskou to jsem čekala 4 měsíce na dopis že nemám nárok tak teď už 3 týdny čekám než přijde něco kvůli rodičáku

Tak nečekej a zavolej tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat