Za jak dlouho vám sedla HA

Anonymní
25.5.20 18:36

Za jak dlouho vam sedla HA

Mam tyden novou HA. Neni mi dobre od zaludku, mam vetry a jsem hrozne ale hrozne nafoukla. A kdyby jste videli muj oblicej, katastrofa. Nejspis mam cekat na ty tri platicka? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9145
25.5.20 18:59
@Anonymní píše:
Mam tyden novou HA. Neni mi dobre od zaludku, mam vetry a jsem hrozne ale hrozne nafoukla. A kdyby jste videli muj oblicej, katastrofa. Nejspis mam cekat na ty tri platicka? Diky

Ted naposledy jsem mela akne jak pubertacka, ale asi tak jen 6 tydnu. :hug: Taky jsem se desila, jak dlouho to bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1975
25.5.20 20:23

U prvni znacky jsem mesic krvacela a byla otekla jak ropucha. U druhe to bylo bez nejakych problemu, priznaku, uzivam 12 let a jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.20 16:04

Po nasazení HA jsem byla taky extrémně nafouklá, nevím přesně jak dlouho, ale pár měsíců, možná 3-4 to bylo takový zvláštní pocitově, pak si to nějak sedlo, začalo to mít vliv i na zlepšení pleti apod. Ale to, že ti je teprve po týdnu nevolno je v pořádku, pro tělo je to nová věc, ale zvykne si na to. Pokud ne, je potřeba u doktora prodiskutovat změnu HA, ne každá sedne všem. Mimochodem, nezapomeň vždy hodně pít. HA nepřináší jenom modré z nebe, pokud budeš zanedbávat pitný režim, můžeš mít buď zácpu nebo jiné problémy. Taky doporučuju omezit sladké a pečivo z bílé mouky po celou dobu užívání HA, neboť působí nepříznivě na vaginální mikroflóru a to tak, že vznikají kvasinky. Uvidíš po 2-3 menstruacích, jestli ti to sedlo. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama