Za jak dlouho Vám vyrobili rychlopas?

26531
2.4.17 10:05

Za jak dlouho Vám vyrobili rychlopas?

Kdyby mi někdo řekl, že se mi to stane, tak tomu věřit nebudu, ale stalo se. Odlétáme v pondělí 10.4. a dneska jsme zjistili, že má dítě propadlý pas. :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:
Očividně už dělají jen pasy s biometrickými údaji a posílají to do Prahy. Všude píší, že je lhůta 6 pracovních dnů, nepočítá se tam den podání. Jestli je to tak, tak jsme v pérdeli. Máte někdo zkušenost s tím, že to bylo rychlejší či jak to popohnat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
2.4.17 10:12

No my máme známé na úřadě a bohužel tím že se to posílá do Prahy tak se to nedá moc urychlit, ale ten rychlopas bývá většinou do pěti pracovních dní, klasický pak do dvou týdnů… to je fakt na prd teda, nestačila by občanka pokud to je EU? možná to tam půjde rychleji ale fakt nevím

• Nahlásit
  • Citovat
8057
2.4.17 10:17

@jenny.fields nevím proč se to nazývá rychlopas malé přišel až za 10dnu :cert: museli jsme odjet později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8057
2.4.17 10:17

Jo v praze ho nebylo možné vyzvednout musel přijít na místo podání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
2.4.17 10:30

@Doe_Jane Není to EU :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
2.4.17 10:32

@eluv Tak to je peklo, my později odjet nemůžeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
2.4.17 10:41
@jenny.fields píše:
@eluv Tak to je peklo, my později odjet nemůžeme.

to je mi fakt líto ty bláho, nakluš tam zítra ráno a zkus se nějak domluvit, ale určitě dřív než v to pondělí by to nebylo, v kolik přesně odjíždíte?

• Nahlásit
  • Citovat
26531
2.4.17 10:47
@Doe_Jane píše:
to je mi fakt líto ty bláho, nakluš tam zítra ráno a zkus se nějak domluvit, ale určitě dřív než v to pondělí by to nebylo, v kolik přesně odjíždíte?

V pondělí ve dvě je letadlo.
Fakt po letech cestování, desítkách letů, jak úplně blbej idiot/idioti dva. :zed: :zed: :zed:
No holt když to nevyjde, tak bude u babiček a my pojedeme jen s jednou. :? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70049
2.4.17 11:22

@jenny.fields Ještě není sezona, tak by to teoreticky klapnout mohlo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
2.4.17 11:28

@j.a.n.i1 No nezbývá než se modlit asi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70049
2.4.17 11:35

@jenny.fields A mám takový pocit, že už se nemusí žádat v místě bydliště, tak jestli by nebylo rychlejší dojet požádat někam do Prahy, ale to by chtělo zjistit přímo na úřadě, jestli to odněkud neberou „přednostně“ či nemají rychlejší svozy, plus by byla šance to tam vyzvednout i v to pondělí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
2.4.17 12:28

Nám se to stalo minulý rok. Nemohla jsem tomu uvěřit. Zjistila jsem to v neděli jak vy. Prvně jsem to řádně obrečela a v pondělí jsem valila na úřad. Tam jsem si totálně nasypala popel na hlavu a naštěstí jsem chytla moc hodnou paní a ve čtvrtek pasy byly. Urgovala to osobně. A to jsem vyřizovala obě děti. Takže to jde, jen vysolíš litr a musíš se dostatečně modlit. :hug: držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
2.4.17 12:29
@j.a.n.i1 píše:
@jenny.fields A mám takový pocit, že už se nemusí žádat v místě bydliště, tak jestli by nebylo rychlejší dojet požádat někam do Prahy, ale to by chtělo zjistit přímo na úřadě, jestli to odněkud neberou „přednostně“ či nemají rychlejší svozy, plus by byla šance to tam vyzvednout i v to pondělí…

To jo, jde tam manžel, tak to musí zjistit, nevím, jestli mi nepřibalit rovnou flašku pro úřednici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8057
2.4.17 14:26

@jenny.fields když dojedes do prahy tak to bude dřív tak mi to i tehdy řekli ale pozdě ja to podala u nas :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8057
2.4.17 15:12

@MissBIG to už stojí 2litry :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu