Za jak dlouho vám zabral lék Detralex na hemeroidy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 11:09
Za jak dlouho Vam zabral lek detralex na hemeroidy?

Za jak dlouho Vam prosim zabral? Uz ho beru 10 dni a nic a uz jsem z toho zoufala. Cipky uz jsem vyzkousela 3 druhy+dubovy gel. A kam se prosim popripade mam objednat, mate nejake dobre zkusenosti a nekym? Pripada mi, ze je to vse placene.Moc dekuji…to svedeni je silene :(

Reakce:
Nuníček
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 07.07.19 11:13

A jak ten Detralex berete? Jinak se obrátit na chirurgickou ambulanci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 11:19
@Anonymní píše:
Za jak dlouho Vam prosim zabral? Uz ho beru 10 dni a nic a uz jsem z toho zoufala. Cipky uz jsem vyzkousela 3 druhy+dubovy gel. A kam se prosim popripade mam objednat, mate nejake dobre zkusenosti a nekym? Pripada mi, ze je to vse placene.Moc dekuji…to svedeni je silene :(

Mě po porodu pomohl Hemostop. Po Detralexu jsem ulevu nezaznamenala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 11:22

Brala jsem ho 4 dny 2-2-2 a pak snizila na 2-0-2 a vubec zadne zlepseni…ba naopak se to porad horsuje. A hemostop leky i mast?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 11:27
@Anonymní píše:
Brala jsem ho 4 dny 2-2-2 a pak snizila na 2-0-2 a vubec zadne zlepseni…ba naopak se to porad horsuje. A hemostop leky i mast?

Já měla mast, ani nevím, že by byly léky. Už po 2 dnech byla velká úleva. Jen to teda zpočátku docela pálilo. Ale za tu úlevu to stalo.

P4ja
Extra třída :D 10107 příspěvků 07.07.19 11:34
@Anonymní píše:
Já měla mast, ani nevím, že by byly léky. Už po 2 dnech byla velká úleva. Jen to teda zpočátku docela pálilo. Ale za tu úlevu to stalo.

Léky Detralex jsou třeba na křečové žíly. Ono taky záleží jestli to jsou hemeroidy a nebo fisura.

Zakladatelko objednej se na proktologickou ambulanci.

mau-mau
Závislačka 4095 příspěvků 07.07.19 11:37

Mně tedy detralex nepomohl vůbec :roll: Pomohl mi zákrok nějakým vypalovačem, bylo to celkem rychlé, ambulantní zákrok, opakování za měsíc a od té doby mám pokoj. Masti nebo čípky taky moc nepomohly :nevim: Já neměla ani bolesti, ale to svědění byl absolutní masakr. Jedině vlastně pomáhaly kortikoidy, ale jak jsem vysadila, bylo to zpět. Takže proktolog, to radím já. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 11:37

Jojo jsou i tabletky.Me se to rozjelo 10 mesicu po porodu, tak des…hlavne ted jak bylo to silene horko.Mam to cervene a natekle fialove zily do kola…des

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 11:40

@mau-mau a kde jsi na tom prosim byla? Me vsichni rikaji at se objednam na chirurgii

mau-mau
Závislačka 4095 příspěvků 07.07.19 11:52
@Anonymní píše:
@mau-mau a kde jsi na tom prosim byla? Me vsichni rikaji at se objednam na chirurgii

Já tedy nejsem z Prahy, což ty asi jo, tak ti to asi nebude k ničemu. Tady, co jsem byla, je to dobré, že mají systém, že kdo přijde, toho vezmou, je to prostě „na čekačku“. Neobjednávají. Takže když máš kliku a trefíš se do dne, kam moc lidí vyrazit nechtělo, jsi do hodiny venku a bez čekání měsíce :palec: Někdy je to na celé dopoledne. Doktor je tedy chirurg, bere tam i lidi třeba evidentně s jiným problémem než zadek (zlomená ruka na převaz a různá poranění) a pak tam má tu proktologickou místnost :palec: Tak si dej do vyhledávače proktologie a nějaké tobě přijatelné město. :palec: Jestli tě zajímá přesně to moje místo, tak SZ, veřejně to psát nechci. :? ;) Jo ale podle popisu ten výpal nevím, jestli by pro tebe byl, máš i ty vnitřní hemeroidy? :think:

P4ja
Extra třída :D 10107 příspěvků 07.07.19 12:02
@Anonymní píše:

No u nás je třeba přímo proktologicka ambulance. Tam se na to specializují.

Murka
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 07.07.19 12:07

Pokud nevíš, začni u obvoďáka, on tě nasměruje. Detralex je spíš na žíly, rekla bych spíš jako prevence. Kdysi jsem ho brala právě na ty žíly a měla jsem po něm zácpu jako prase. Zkus ještě Procto-glyvenol rektální krém, ale asi by bylo lepší k tomu doktorovi. Řekni mu, že samoléčbu jsi už zkusila, ať tě pošle dál.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 07.07.19 12:36

Kdyz si zadas do googlu proktokogicka ambulace ve vasem meste, nebo okrese, tak urcite neco najdes.. Me teda detralex pomohl, ale az tak za mesic.. Volne dostupne masticky jsou na h.ovno. Zahod stud a bez v doktorovi. Jedine pak budes mit od toho pokoj.

NatalieSofie
Kecalka 280 příspěvků 07.07.19 17:05

Dekuji holky…koupila jsem hemastop a uvidim…ma hodne dobre recenze;)

nani77
Kecalka 437 příspěvků 1 inzerát 07.07.19 17:37

Za neúčinné masti, byliny a tablety platíš a za opravdovou pomoc zaplatit nechceš? Najdi proktologickou ambulanci nebo kliniku a objednej se. U těch soukromých je výhodou to, že mají krátké objednací lhůty, léčí nejnovějšími postupy a přístroji a ošetření je sice nepříjemné (pocitu studu a trapnosti se nevyhneš), ale nebolí. Jistě tě to nezruinuje a budeš mít na dlouhou dobu klid.
Nebo se patlej mastmi dál a za pár let skončíš na chirurgii. A tam to tedy bolí a dost dlouho se to hojí. Přeji zdravé pozadí ;-)

Váš příspěvek
Reklama