Za jak dlouho Vam zabralo tritiko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.4.22 13:24

Za jak dlouho Vam zabralo tritiko

Dobry den, zacala jsem brat tritiko na spani, za jak dloubo vam zabralo? Ja sem uzivala leta sanval, ale mam navyk a ted me nezabira.Mate nekdo zkusrnosz s tritikem, za jak dlouho zabrali Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3850
30.4.22 13:32

Trittico začíná účinkovat do pár dní. Do týdne bys měla vidět účinek. Ale nevím jak je to s přechodem z jiných léků, já je nasazovala s čistým štítem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.22 13:56

U prvniho nasazeni se mi chtelo spat hned po prvni tabletce. Vzala jsem ji a do 20min mi padaly vicka. Nechapala jsem. Ale byla jsem hodne vycerpana, sama jsem nemohla usnout/rano nemohla vstat. Po tritticu rano tezke oci apod., tak jsem ho pozdeji brala driv nez tesne pred spanim a vecer mi navodilo tu spravnou miru „ospalosti“ a unavy. To jsem pak rano uz vstavala normalne.
Do dvou-trech tydnu se vse srovnalo. A pamatuju si na tu ulevu.
Drzim palce at zabira :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
30.4.22 16:55

Mě poprvé zabralo skoro hned. Po druhé mi účinkovala až dávka 150 mg ve verzi prolong.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3170
30.4.22 17:01

Hned ve smyslu už první tableta. jen jsem si musela vychytat dobu účinku, já musím vzít prášek 2-3 hodiny před tím, než chci jít spát. tahle reakce je individuální, to se musí vyzkoušet. Když jsem ho brala těsně před spaním, byla jsem sjetá celý dopoledna a nemohla se probrat. Spánkový rytmus mi ho nahodilo celkem rychle asi za +4 dní a teď ho beru sezónně a příležitostně, prostě jako léky na spaní. Návyk nevzniká a funguje mi dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat