Za jak dlouho váš vyvolený věděl, že chce s vámi děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 16:57
Za jak dlouho váš vyvolený věděl, že chce s vámi děti

Zdravím všechny, prosím o radu: stalo se některé, že by vám chlap řekl, že chce děti, ale neví, jestli s vámi?
Nevím, co si myslet. Zda jen nerozhodnost nebo takové řečené ne? Nebo jak dlouho vašemu třeba trvalo, než je s vámi chtěl? Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10384 příspěvků 14.08.19 16:59

Uprimne, tohle ny se me vcelku dotklo. To je jak kdyby ti rekl, ze s tebou do budoucna moc nepocita

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15931 příspěvků 14.08.19 16:59

Tak tohle mi chlap říct tak končí

pikola
Generální žvanilka 21674 příspěvků 14.08.19 17:00

Řekl mi, že děti chce ale až za čas. Já mu řekla, že čas nemám.. Znali jsme se asi necelé dva roky.

To co řekl tobě pro mě znamená, že tě opravdu nemiluje a do budoucna s tebou nepočítá.

debra.morgan
Echt Kelišová 9769 příspěvků 14.08.19 17:05

Kdyby mi bylo 20, tak by mi to bylo celkem jedno, ale brala bych to a nepočítala s ním „na život“, kdyby mi bylo cokoli po 25 letech, tak by skončil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 17:06

My si to rekli uz na prvnim rande, ze chceme v budoucnu deti. Chlap je o 10r starsi a dite chtel od 25, jen nebylo s kym. Spolu jsme si sedli na 1000% a udelali si mimino po 3/4roce. Ja nechtela bejt stara matka, on ctyricetiletej fotr. Takze nebylo na co cekat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 17:06

Právě že mi to tak přišlo. Nejsme spolu, ale vypadá to tak a okolí si to myslí. Zeptal se, jestli je někdy plánuju já (a kdy), vypadalo to jako otázka, na základě které se třeba rozhoduje, zda to půjde či nepůjde dohromady.. ségra zas radila, že je to brzo, aby tohle věděl s jistotou s konkrétní osobou. Mně se to ale moc nelíbí, přijde mi to také jako malé zakuklené ne. :nevim:

ivašot.
Echt Kelišová 8422 příspěvků 14.08.19 17:06
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, prosím o radu: stalo se některé, že by vám chlap řekl, že chce děti, ale neví, jestli s vámi?
Nevím, co si myslet. Zda jen nerozhodnost nebo takové řečené ne? Nebo jak dlouho vašemu třeba trvalo, než je s vámi chtěl? Děkuji :kytka:

Jak dlouho jste spolu? Jestli pár měsíců, tak by se to snad dalo ještě pochopit tak, že si není jistý a ze tě potřebuje víc poznat. Jestli jste spolu už dýl, tak bych s ním do budoucna moc nepočítala…

Wendea71
Závislačka 2649 příspěvků 14.08.19 17:07

Promluvili jsme si o rodině hned ze začátku. Ja chtěla mít rodinu a on taky a tak ji máme. V techto záležitostech potřebuju mít vždy jasno.

Leviatan
Závislačka 3181 příspěvků 14.08.19 17:07

Kdyby mi tohle řekl tak bych si myslela že nejsem pro něj dost dobrá šla bych o dům dál

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 14.08.19 17:07

Vypada ro tak, ze s tebou do budoucna moc nepočítá, kdyz rika, ze by deri chtel, ale ze nevi, jetsli s tebou :think:

Wanheda
Stálice 85 příspěvků 14.08.19 17:07

Bavili jsme se o tom hned ze začátku vztahu. Už jen kvůli tomu, že má dítě s předešlého vztahu. Byli jsme na stejné vlně, chtěl a já taky. Vztah se mohl vyvíjet dál.
Kdyby mi řekl, že nechce, tak bych nepokračovala. A už vůbec ne, kdyby mi řekl, že chce dítě, ale né semnou. :roll:

Bony12
Povídálka 18 příspěvků 14.08.19 17:07

Přesně, souhlasím s ostatními. Jak to takhle mohl vůbec říct…

pikola
Generální žvanilka 21674 příspěvků 14.08.19 17:08

Tak proč řešíš děti s někým, s kým ani nechodíš? :nevim:

ivašot.
Echt Kelišová 8422 příspěvků 14.08.19 17:09
@Anonymní píše:
Právě že mi to tak přišlo. Nejsme spolu, ale vypadá to tak a okolí si to myslí. Zeptal se, jestli je někdy plánuju já (a kdy), vypadalo to jako otázka, na základě které se třeba rozhoduje, zda to půjde či nepůjde dohromady.. ségra zas radila, že je to brzo, aby tohle věděl s jistotou s konkrétní osobou. Mně se to ale moc nelíbí, přijde mi to také jako malé zakuklené ne. :nevim:

Vy spolu nechodíte a on se má vyjádřit, zda s tebou chce děti?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama