Za jak dlouho vyprchá Ovitrelle ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 08:02
Za jak dlouho vyprchá Ovitrelle ?

Ahojky, za jak dlouho vám, prosím, vyprchal Ovitrelle a kdy nejdříve má smysl zkoušet po embryo transferu těhotenský test? Děkuji. Katka - raději anonymně :)

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 08:05
@Anonymní píše:
Ahojky, za jak dlouho vám, prosím, vyprchal Ovitrelle a kdy nejdříve má smysl zkoušet po embryo transferu těhotenský test? Děkuji. Katka - raději anonymně :)

jak u koho nekomu se to vyplavi za chvili a u nekoho to trva třebas 6 dnu to je ruzny ale ja jsem zkousela test 6 den po trensferu a uz tam byla pekna carka která pak jen silila. Mela jsem blastocstu tak nevim zda na to mělo vliv stari embrya ale nevydržela jsem to a zusila 6 den no :kytka: ale idealni je počkat na 12 den ten rozodne ;)

KajaZ
Povídálka 43 příspěvků 05.11.14 08:10

Ahoj :mavam: me vyprchal pregnyl 4. Den po ET, 5. Den bylo snehobilo a 6. Den uz slaba carka od miminka :dance: taky jsem mela zavedenou petidenni blastocystu :) drzim ti palce :hug:

ugluk
Hvězda diskuse 45282 příspěvků 05.11.14 08:38

To mas tezky, kazdymu se to vyplavuje jinak rychle. Mne Pregnyl 5000 IU udelal jeste 12. den po aplikaci ducha, Ovitrelle ma 6500 IU, ale je to malinko neco jineho, tak tezko rict.
Test bych nevztahovala k transferu, je rozdil, jestli jsou embrya dvoudenni nebo petidenni, takze bych to pocitala od OPU, tak 14 odni od OPU uz by melo byt jasno, ze je Ovitrelle pryc a zaroven by mela byt carka zretelnejsi nez jen pod urcitym uhlem za urciteho typu osvetleni :)
Nekdo ti napise, ze nasel // uz po tydnu, nekomu to trvalo dva ci vice. Ale prijde mi rozumnejsi pockat, nez tu pak spekulovat, jestli to je nebo neni duch, je nebo neni Ovitrelle, je nebo neni moc brzo. A ver mi, ze ta dalsi cekani budou mnohem mnohem delsi a o nic snazsi :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 12:35

Ahoj Holkyy :mavam:
Dnes jsem 25 DC a 8 den OVITRELL. Druha / neslabne. MS mam dostat cca za 4-5 dni. Podelte se o zkusenosti jak dlouho se vam OVITRELL drzel v tele prosiim ;)

snagi
Kecalka 191 příspěvků 28.02.17 17:31

Ahoj, četla jsem, že se v těle může držet i 11 dní, ale záleží taky na tom kolik jednotek nebo ampulí sis píchala. Já jsem dnes 13. dpp a 11. dpo, byla jsem na iui. Testovat bych měla 14.dpo ale dnes ráno jsem to nevydržela a udělala si test mamatest comfort. Mám tam ducha, tak zkusím další zítra nebo pozítří ráno a uvidim jestli bude sílit.. jinak tohle je náš 1.iui. a jak to dopadlo u vás?

dinosaurik
Nováček 5 příspěvků 14.07.17 09:39

Já jsem byla na 1.IUI v pondělí. Nevím, jak vydržím 2týdny, než si budu dělat test.Ale doufám, že nám to oběma vyšlo hned na poprvé :D

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 12 inzerátů 14.07.17 09:58

9.den nebylo nic a 12.den byl duch a teď mám už 5.ti měsíční dvojčata :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.17 15:27
@Anonymní píše:
Ahoj Holkyy :mavam:
Dnes jsem 25 DC a 8 den OVITRELL. Druha / neslabne. MS mam dostat cca za 4-5 dni. Podelte se o zkusenosti jak dlouho se vam OVITRELL drzel v tele prosiim ;)

ahoj jak ti to dopadlo???

NB18
Nováček 1 příspěvek 15.01.18 15:30

Ahoj, den predem jsem si mela aplikovat ovitrelle ale zapomnela jsem a aplikovala v den zakroku IUI asi 7 hod pred vykonem.Je mozne ze se mi nepovede otehotnet diky spatnemu nacasovani_

Z_eba
Povídálka 45 příspěvků 12.07.18 07:47

Ahoj,
děvčata, prosím o radu, pomoc, povzbuzení…
Od nového roku se snažíme, vím, že to není zatím moc dlouho, ale po 4 měsících mi dr. zjistila anovulaci, prošla jsem si základními testy z krve na plodnost a bylo to normální (nejspíš tedy anovulace ze stresu). Potom jsem se přeléčila na bakterie, které k tomu taky moc nepřispěli, od ledna jsem brala vitamíny, teď beru Inofolic. Teď, když je první měsíc po všech těhle kolech, šla jsem na vyšetření a krásný folikul (25 říkala), píchla mi ovitrelle 2.7. s tím, že by měla ovu do 12h přijít. Večer jsem si dělala ovu testy, jeden byl asi ok a za dvě hodiny byl tmavší testovací jak kontrolní (takže bych řekla, že toho 2.7. ovu byla), ale i tak pro jistotu, 3.7. jsme si to pojistili (dle diskuzí 36h). Nejsem si vědoma toho, že by bylo někde něco špatně… ale.. dělala jsem si testík a je tam malý duch, dneska ráno, 12.7. a strašně doufám, že je těhu a ne ovitrelle. Máte s tímto nějakou zkušenost? Myslíte, že je to ještě injekcí? Včera tam byl duch taky, jen nepoznám, jestli stejný dnes, nebo jestli je silnější :( (Vím, že je brzy, ale… znáte to)
Dííííky…

Ella2112
Kecalka 145 příspěvků 27.08.18 14:28

@Z_eba Ahoj tak jak to dopadlo vyšlo ti to? ;) moc doufám že ano!!!!! Jsem pět dní od ovitrelle a tři dy od IUI je mi 26 a zjištěno hormony v krvi fsh:15 amh 1,14 takže moc pozitivně to nevidím :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 18:56

Ahoj, aktualizuji téma, prosím Vaše zkušenosti, jak dlouho trvalo, než Ovitrell u Vás zmizel? Jsem již 10. den po první aplikaci a druhá čárka je pořád dost vidět, už dva dny neslábne.

Ella2112
Kecalka 145 příspěvků 14.03.19 20:53

Já ho měla vždy 8 den už pryč :palec: držím palečky ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >