Za jak dlouho zabere urologický čaj

Anonymní
4.11.20 22:39

Za jak dlouho zabere urologicky caj

Mam od nedele neustale plny mocovy mechyr, a ihned oo vycurani se mi chce znovu, byla jsem s tim u doktorky, ale zanet mocaku se nepotvrdil. Takze piju 2 dny urologicky caj, ale žádnou změnu zatim nevidim. Za jak dlouho myslíte ze zabira?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14442
4.11.20 22:41

Mě nezabral nikdy a ještě mi z něj bylo zle od žaludku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
4.11.20 22:43

@nozu Je pravda ze caj neni uplne dobry no :D. Nejake tipy co mam zkusit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
4.11.20 22:46
@Anonymní píše:
Mam od nedele neustale plny mocovy mechyr, a ihned oo vycurani se mi chce znovu, byla jsem s tim u doktorky, ale zanet mocaku se nepotvrdil. Takze piju 2 dny urologicky caj, ale žádnou změnu zatim nevidim. Za jak dlouho myslíte ze zabira?

Ted jde o to jestli je to jen pocit nebo jsi jako průtokový ohřívač. Někdo si Navykne chodit často (tchýně i5*za noc :lol: ) a pak musí s každou troškou na písek. Ten čaj je spíš na to že se čůrá víc ale zázrak to neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
4.11.20 22:49

@JiříkMazlík No ja s tim nikdy problem nemela, ale ted ihned po vymočení mam potrebu plneho mocoveho měchýře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
4.11.20 22:53
@Ilonka1234 píše:
@JiříkMazlík No ja s tim nikdy problem nemela, ale ted ihned po vymočení mam potrebu plneho mocoveho měchýře.

Jestli to je jen pocit tak je to asi jen vydržet a tělo potreby upraví. A nezměnilo se něco pití, jídlo či nějaký stres třeba z práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4217
4.11.20 23:06
@Ilonka1234 píše:
@nozu Je pravda ze caj neni uplne dobry no :D. Nejake tipy co mam zkusit?

Zkus si zítra zajít do lékárny pro Blokurimu. Mně to pomohlo snad po dvou sáčcích. Pro moje tělo je to fakt zázrak, třeba ti taky zafunguje. A dá se brát i preventivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
4.11.20 23:15

Kup si pivo Plzeň. Mne na začátku takových obtíží pomáhá. Jasně, že rozjetý zánět už nezastaví, ale tobě by mohlo pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
4.11.20 23:16

@Čičorečka dekuju, zkusim a dam vedet. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
4.11.20 23:16

@Zuzanec dekuju za tip, určitě vyzkousim☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
4.11.20 23:18

@JiříkMazlík O nicem nevim, mozna jsem jen malo pila tak to bude asi tím. A nebo jsme s kamaradkama sedely na studene lavicce tak jsem mozna jen prochladla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19324
4.11.20 23:24
@nozu píše:
Mě nezabral nikdy a ještě mi z něj bylo zle od žaludku…

Mám to úplně stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
4.11.20 23:25

@Ilonka1234 no na to hodně holek trpí. Trošku nastydnes a ani o tom hned nevíš. Stim málo pitím je to zlo je pak akorát člověku blbě bolí hlava únava a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
5.11.20 01:07

Trpím na to hrozně moc i 6× za rok. Pomáhá mi vypít během třeba hodiny alespoň 3 litry vody a snažit se na WC nechodit až třeba opravdu po té hodině aby se močový měchýř pořádně naplnil a to svinstvo se s močí vyplavilo pryč. A máma mi koupila kapky Lichořeřišnice a to je snad zázrak. Pokud je ale zánět rozjetý nepomůže nic jedině antibiotika. Ale podle toho co píšeš bude stačit když budeš hodně pít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
5.11.20 09:43

@Le_lenaz Dekuju❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu