Objednání u zubaře

Anonymní
2.2.21 07:34

Za jaké dlouho vás objedná zubar

Dítěti jsem našla další kaz. Podle mě dost velký a na stálém zubu. Jak to řeší vaši zubaři? Za jak dlouho vás objedná? U nás se teď objednává červen/červenec. Jaka lhůta je běžná a v pořádku, aby se to neukazalo o moc víc?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2081
2.2.21 07:39

2 až 3 měsíce na prevenci. Kdy bylo dítě na prevenci naposled?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 07:41
@Alriga píše:
2 až 3 měsíce na prevenci. Kdy bylo dítě na prevenci naposled?

U nás se prevence objednává půl roku dopředu, někdy i 7 měsíců. Prevence byla v září. Další máme objednanou za měsíc a půl. Při prevenci většinou objednávají. Ale je to čím dál tím horší.

• Citovat
  • Nahlásit
8332
2.2.21 07:43
@Anonymní píše:
Dítěti jsem našla další kaz. Podle mě dost velký a na stálém zubu. Jak to řeší vaši zubaři? Za jak dlouho vás objedná? U nás se teď objednává červen/červenec. Jaka lhůta je běžná a v pořádku, aby se to neukazalo o moc víc?

U nás do týdne i dříve…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081

Zkus tam zavolat, třeba vás vezmou dřív. Je to určitě kaz? To se mi nezdá, že by se od září stihl udělat velký kaz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20440

No u nás pokud zub nebolí ale je tam problém tak 1-2 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
2.2.21 07:45

Termin objednani na prevenci je tak 5 mesicu, ale kazdy den rano ma pul hodiny pro akutni pripady, tam jde prijit bez objednani a kdyz se clovek nevejde do te pul hodiny, holt si posedi, nez nekde vznikne mezera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10512
2.2.21 07:50

Když je problém, tak naše zubařka je schopná objednat max do týdne, ale spíš dŕív. Prevenci tak za měsíc a půl až 2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66725
2.2.21 07:55

Prevenci objednavam rovnou kdyz tam jsme, to znamena pul roku predem.
A kdyz je problem, u me nebo ditete, mame termin do tydne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66725
2.2.21 07:57
@Anonymní píše:
U nás se prevence objednává půl roku dopředu, někdy i 7 měsíců. Prevence byla v září. Další máme objednanou za měsíc a půl. Při prevenci většinou objednávají. Ale je to čím dál tím horší.

Vsak tam ted zavolas a objednaji vas driv kvuli kazu, ne?
Co je horsi, ty kazy? Tak cistite zuby spatne nebo ma k tomu spatnou stravu, malo vitaminu D a podobne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
2.2.21 07:57

Když je bolest, kor u ditete, tak hned ten den. Jinak objednávají za pul roku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
2.2.21 08:02

Když je problém vezme hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 08:12
@Alriga píše:
Zkus tam zavolat, třeba vás vezmou dřív. Je to určitě kaz? To se mi nezdá, že by se od září stihl udělat velký kaz…

Ano, je to kaz, je to velká díra. Má i jiný kaz a už jsem tam volala před měsícem. Jenže ten je na mléčném zubu a máme počkat na prevenci, tj. 2,5 měsíce. Nemají dřívější termín.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 08:13
@blumen píše:
Vsak tam ted zavolas a objednaji vas driv kvuli kazu, ne?
Co je horsi, ty kazy? Tak cistite zuby spatne nebo ma k tomu spatnou stravu, malo vitaminu D a podobne…

Neobjednaji. :( Jo, špatně čistíme, hodně sladkého. Jinak nevím, proč by se to tolik kazilo. Je to ve špatně dostupných místech.

• Citovat
  • Nahlásit
833
2.2.21 08:19

Při každé preventivní prohlídce nám automaticky píše termín další prohlídky za půl roku. Při akutním problému Dr. zavolám a domluvíme si termín (většinou do týdne). Ale musím přijet hned ráno a prostě počkat, až na mě bude mít čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat