Za kolik byste byla ochotná koupit oblečení pro panenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ansty
Povídálka 11 příspěvků 03.12.18 13:11
Za kolik byste byla ochotná koupit oblečení pro panenky

Dobrý den,
mám dcerku a chtěla bych pro ni koupit na panenku typu barbie oblečení spíš nějaké šaty a nemůžu nic dohledat. Bud je to nekvalitní, nebo moc drahé apod. Nemáte s nějakým obchodem zkušenost kde tohle nakupovat? Pokud jste už kupovala tak za kolik? Kolik je tak dobrá cena za šaty na panenku Barbie? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mrazik6
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 1 inzerát 03.12.18 13:16

Plánuješ podnikat v tomto oboru? „nenápadně“ zjistit jaká by byla poptávka?

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 03.12.18 13:18
Ansty
Povídálka 11 příspěvků 03.12.18 13:18

no já skutečně hledám oblečení pro panenky pro dcerku a zaroven mě napadlo i to podnikani ale mám stále zaměstnaní takže spíš ne. Ale koukám že jsou eshopy které už to prodavaji, jen se tam bojím objednavat. Opravdu. A některé české obchody prodavaji sice supr šaty ale za 300 a více korun což je teda moc…Skutečně hledám obchod pro darek na vanoce a nemůžu nic najít. Objednavat přimo z činy se trochu bojím :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 13:21

prosím anonym jinak smazat
já prodávala háčkované šaty za 100kč neprodali se

Ansty
Povídálka 11 příspěvků 03.12.18 13:21
@123Soňa píše:
https://www.fler.cz/shop/malinois

Moc moc děkuji vypadaji užasně!

Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30150 příspěvků 03.12.18 13:22

@Ansty kupuju z ali..nepotřebují mít bárbiny šaty kvalitní za xstovek.. :nevim:

Vesmírná mluvilka 30150 příspěvků 03.12.18 13:23
@Anonymní píše:
já prodávala háčkované šaty za 100kč neprodali se

tak při té ceně se nedivím..jako 100 za háčkované nic, to je jako 1000 za pidi bikiny.. :nevim:
( navíc pokud musí dát člověk ještě poštovné atd )
navíc nechci být nějak hnusná, ale háčkované šaty na bárbínu už fakt nejsou v modě.. :nevim:

Ansty
Povídálka 11 příspěvků 03.12.18 13:23
@smurfka píše:
@Ansty kupuju z ali..nepotřebují mít bárbiny šaty kvalitní za xstovek.. :nevim:

Děkuji za radu, a na tom zminěnem obchodě je to v pohodě - bala jsem se tam nakupovat ;)

Vesmírná mluvilka 30150 příspěvků 03.12.18 13:27
@Ansty píše:
Děkuji za radu, a na tom zminěnem obchodě je to v pohodě - bala jsem se tam nakupovat ;)

koupila jsem balík - zatím čeká na vyzkoušení pod stromeček..ale když jsem se dívala na "kvalitu " přišlo mi to stejné jako to oblečení ve kterém byla barbina, když jsem ji koupila..je to všechno polyester nebo co to je..
já si kdysi na barbiny šila, někde mám ještě doma pár šatů..to bylo fajn, batikovaly jsme, šily a bylo to fajn pocit i na to pohlazení, že to nebylo nic umělého..ale fakt obleček za 150 nedám, to raději umělotinu, pro tu panenku to stačí

Travelerka
Stálice 89 příspěvků 03.12.18 13:30

Taky kupuji z Ali. Máme pro panenky krásné šaty. Kus maximálně za 1 dolar, víc nedám. :mrgreen:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 03.12.18 13:30
@Ansty píše:
Moc moc děkuji vypadaji užasně!

Není zač. Já si fler právě hodně oblíbila. Ráda podpořím nějakou šikovnou paní a jsou hezčí a levnější než v obchodě.

A to je teda mimo téma, ale na panenku miminko jsem nakoupila tady a spokojenost
 https://www.fler.cz/zbozi?…

Zuzka2012
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 03.12.18 13:32

Mrkni na Fler, je tam toho spousta i na jine panenky.

Annci
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 03.12.18 13:34

Já kupovala na aliexpressu oblečení na barbíny vloni pod stromeček. Kvalita odpovídá ceně. Ale já mám malé holky, které si by zničily i drahé oblečky kupované tady. Čili jsem cca za 300 korun nakoupila poměrně dost oblečení, i boty, ty nám doma asi někdo žere, a jsem spokojená. Jo - kupovala jsem tam nějaké šaty, ty byly super, i hezky zpracované, a kožíšky, ty jsou taky dobrý.

stinga
Závislačka 4901 příspěvků 3 inzeráty 03.12.18 13:39
@Anonymní píše:
já prodávala háčkované šaty za 100kč neprodali se

no jak už tu někdo psal, já bych ty háčkované nechtěla ani zadarmo, to babička háčkovala mně, když jsem byla malá a už tehdy se mi to nelíbilo, je to fakt hnusné a staromódní, a toužila jsem po originálních šatičkách - než háčkované, tak raději nic

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >