Za kolik jste koupili/prodali garáž za poslední rok (12 měsíců)?

219
8.10.19 09:37

Za kolik jste koupili/prodali garáž za poslední rok (12 měsíců)?

Dobrý den,
uživatelky/uživatelé - máte-li nějakou zkušenost, budu ráda za váš postřeh/sdílení. Otázka zní jasně - za kolik jste koupili/prodali garáž za poslední 1 rok? Ptám se těch, co se nějak zůčastnili transakce nebo o nějaké ví. Pouze bych potřebovala upřesnit lokalitu a zdali to byla garáž řadová nebo samostatná (garážová stání mě nezajímají), případně jiné info, proč zrovna taková cena.
Budu patrně kupovat, představu o ceně tak nějak mám, prolezla jsem dost serverů na toto téma, ale reálné ceny, za které transakce dopadla, mám 3. Možná to zní divně, když mě to bude zajímat s ohledem i mimo lokalitu, kde uvažuji koupi, ale ten přehled se mi hodí kvůli porovnání vůči obecné situaci na trhu. Ceny poslední tři roky rostou vyšším tempem, ale to se mluví i o jiných nemovitostech a když jsem reálně prodávala byt loni, tak dle dat o uskutečněných transakcích z Remaxu, co mi dal k dispozici makléř pro stanovení ceny, to zas taková raketa, jak média předkládají, nejsou a cena byla zcela mimo to, co se inzeruje na realitních serverech (to stejné při nákupu bytu před třemi roky, kde bylo více zájemců - koupila jsem za míň, než za kolik bylo inzerováno).

Děkuji moc všem, co mají k tomu co říci, protože tím prošli. Klidně anonymně vložte příspěvek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.10.19 10:27

Ahoj,
prodával jsem vloni na podzim, 20 tis. město nedaleko Prahy, 200 tis. Ale reálná cena byla tak o cca 50 výš, v nabídce byly tou dobou ve stejné lokalitě tři, cenově od 270 tis.
Vše řadové přiléhající k sídlištní zástavbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
8.10.19 10:35

@Premek_Orac Díky, tak se mi potvrzuje opět pravidlo, že se prodalo za míň, než kolik se inzeruje. Díky moc. třeba se další vyjádří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 13:41

Okresní město jižní Morava, řadová garáž, 150 tisic. Známý kupoval

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
9.10.19 08:39

@Kfětoslava Díky moc.

• Nahlásit