Za kolik kc/kus je už výhodná cena za plenku Pampers, Huggies atd

175
14.4.21 09:34

Za kolik kc/kus je už výhodná cena za plenku Pampers, Huggies atd

Holky, za kolik se dá sehnat v přepočtu na kus nejlevněji značková plínka Pampers Premium Care, Huggies Elite soft atd.? Akční balení mi většinou vychází kolem 3,50 na plenu.

Případně poprosím o tipy, jak na plenkách co nejvíce ušetřit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7862
14.4.21 09:51

No ono i levnější značky nebo privátní značky supermarketu můžou udělat úplně stejnou službu.

Taky záleží jakou myslíš velikost.

Přebalovat méně často, což může být na úkor zdraví dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3496
14.4.21 10:02

Nevím, proč chceš zrovna jen tyhle značky. Pampersky jsou příšerně napustene chemií, to bych na zadek miminu nedala.. Za stejnou nebo podobnou cenu seženeš pokožka friendly plenky stejné kvality..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1936
14.4.21 10:08

A proč zrovna tyto značky? Tak kup nějaké levné v supermarketu třeba, jiná ráda není. Já kupují DADA cca 3,50,–/ks a nepřijde mi to nijak hrozné, holt s tím se musí počítat, že plenky něco stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
14.4.21 12:31

Holky, nechci pouze tyto značky, ale zajímalo mne, kolik se u značkových plenek dá platit nejméně za kus, budu kupovat různé, nez zjistím jaké nám vyhovují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5931
14.4.21 12:45

Ušetřit se dá, pokud se používají látkové pleny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3119
14.4.21 19:10

Začít můžeš nejlépe u „neznačkových“ plenek. Jako Albert, DM Babylove, Lidl a teď prý hodně frčí ty Dada 🤷🏻‍♀️… nebo používat látkovky, to ti pak zase vzroste účet za vodu a spotřeba pracích prostředků. Musíš holt vyzkoušet, mimísek holt asi nejvíc stojí na plenkách a pokud budeš kupovat UM, tak to taky asi poleze do peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
14.4.21 19:14

3.5 je asi fakt hraniční cena… Ja jsem pampers nekupovala v CR, tady smrdí, jsou navonene… Ale byly vzdy dražší. Ted kupuju dm bio, vyhovují nám, cena teda asi 4.8, ale ja jsem to nějak moc neřešila. Řešíš to kvůli financim? Pet korun za plenu mi nepřijde moc, jsou i mnohem dražších, cely mimino je proste drahá sranda 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
14.4.21 19:16
@shadowbabe píše:
Začít můžeš nejlépe u „neznačkových“ plenek. Jako Albert, DM Babylove, Lidl a teď prý hodně frčí ty Dada 🤷🏻‍♀️… nebo používat látkovky, to ti pak zase vzroste účet za vodu a spotřeba pracích prostředků. Musíš holt vyzkoušet, mimísek holt asi nejvíc stojí na plenkách a pokud budeš kupovat UM, tak to taky asi poleze do peněz.

Lidl nemá mimo akce pleny zrovna levné, mně prijdou i tvrdé. Nejradši fakt dm. Ale to je fakt co nazor to rozdil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
14.4.21 19:29

Varuji před Babylove! Kupovala jsem od záčátku od narození tu natur eko variantu a byla spokojená, jenže teď je inovovali a vůbec nic neudrží. Inovací prošli i ty neeko. Je to kus hadru co hned proteče, v pase jsou pásky krátké, přes stehýnka volné 8o Jsou na ně teď stížnosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
14.4.21 19:30

@Oli.Lyon Fakt? Tak počkej až se do tvého DMka dostane ta inovovaná varianta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
14.4.21 19:34
@ProfZav píše:
Nevím, proč chceš zrovna jen tyhle značky. Pampersky jsou příšerně napustene chemií, to bych na zadek miminu nedala.. Za stejnou nebo podobnou cenu seženeš pokožka friendly plenky stejné kvality..

Můžu poprosit o tip na pokožka friendly plenky v této cenové kategorii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
14.4.21 19:34
@nototo píše:
@Oli.Lyon Fakt? Tak počkej až se do tvého DMka dostane ta inovovaná varianta

Zatim jedeme staré… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
14.4.21 19:37
@ProfZav píše:

Tak doporuč značku
hele Pampersky v testech překvapivě patří k těm lepším i z hlediska chemie pro pokožku(Dtest), horší už je to s ekologií a dopadem na životní prostředí..Kupovala jsem Babylove Natur (eko varianta) ale teď jsou hrozné, nic neudrží. Budu ráda za tip.

Co týká značky Dada, kterou tady někdo zmiňoval, tak jsou sice levné, ale je to Polsko a ty testy na materiály za moc nestojí, dítěti bych je teda nedala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
14.4.21 19:38

@Oli.Lyon jsou fakt hrozný. Strašně mě to štve, byla jsem s nima spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu