Za měsíc 4 kila nahoře (nejsem těhotná)

Anonymní
14.7.15 07:48

Za měsíc 4 kila nahoře (nejsem těhotná)

S hrůzou jsem zjistila (po včerejším, dnešním a čtvrtečním vážení), že mám skoro o 4 kila více, než před měsícem. 8o
Je fakt, že jsem více mlsala - ledňáky, občas nějaká sušenka, proběhlo pár grilovaček a byla jsem 4 dny na dovče (před týdnem) a tam jsem se fakt nehlídala, pila jsem sladké, jedla sladké a smažené.
Ale není to žádný extrém, že bych jedla pořád a nebo pořád samé,,čuňárny´´ :nevim: :nevim: :nevim: Krom té dovolené tedy. Jinak mám max o jednoho ledňáka/sušenku denně víc než obvykle a semtam něco míň dietního k večeři.
Mám ale zase o dost více pohybu, děláme novou zahradu, kde denně trávím těžšími prácemi třeba i 5 hodin :nevim: + tak každý druhý den jezdím na kole nebo tak něco, skoro každý den alespoň hodinová procházka…no určitě více pohybu, než třeba v zimě. No prostě podle mě určitě nežiju tak hrozně, abych přibrala 4 kila za měsíc :(

Čím to může být? Dříve jsem měla problémy se štítnou žlázou, teď bych měla být vyléčená, 3 roky už ani nechodím na kontroly. Mohlo se to vrátit? :roll: Nebo co jiného? Jsem z toho nešťastná obzvlášť teď v létě v období plavek a měsíc před dovolenou :pocitac:
Jak se těch kil co nejrychleji zbavit?

Jindy nejsem hubená, jsem spíše,,oplácaná´´, 5 - 10 kilo dolů by mi vůbec neuškodilo (+ teď ty 4 :( ) ale vyloženě tlustá určitě nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2307
14.7.15 07:54
@Anonymní píše:
S hrůzou jsem zjistila (po včerejším, dnešním a čtvrtečním vážení), že mám skoro o 4 kila více, než před měsícem. 8o
Je fakt, že jsem více mlsala - ledňáky, občas nějaká sušenka, proběhlo pár grilovaček a byla jsem 4 dny na dovče (před týdnem) a tam jsem se fakt nehlídala, pila jsem sladké, jedla sladké a smažené.
Ale není to žádný extrém, že bych jedla pořád a nebo pořád samé,,čuňárny´´ :nevim: :nevim: :nevim: Krom té dovolené tedy. Jinak mám max o jednoho ledňáka/sušenku denně víc než obvykle a semtam něco míň dietního k večeři.
Mám ale zase o dost více pohybu, děláme novou zahradu, kde denně trávím těžšími prácemi třeba i 5 hodin :nevim: + tak každý druhý den jezdím na kole nebo tak něco, skoro každý den alespoň hodinová procházka…no určitě více pohybu, než třeba v zimě. No prostě podle mě určitě nežiju tak hrozně, abych přibrala 4 kila za měsíc :(

Čím to může být? Dříve jsem měla problémy se štítnou žlázou, teď bych měla být vyléčená, 3 roky už ani nechodím na kontroly. Mohlo se to vrátit? :roll: Nebo co jiného? Jsem z toho nešťastná obzvlášť teď v létě v období plavek a měsíc před dovolenou :pocitac:
Jak se těch kil co nejrychleji zbavit?

Jindy nejsem hubená, jsem spíše,,oplácaná´´, 5 - 10 kilo dolů by mi vůbec neuškodilo (+ teď ty 4 :( ) ale vyloženě tlustá určitě nejsem.

Zkusila bych odbery stitne znovu. Mne Dr rekla, ze prasky uz mam do konce zivota. Zalezi s cim ses se stitnou lecila :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 07:56

@ivkaaa
Měla jsem hyperfunkci, takže to bych měla spíše hubnout, ale jen slabou. Ale tedy nehubla jsem ani tenkrát. Už tehdy jsem byla opláclejší. Měla jsem prášky asi 3 roky, ještě mi nebylo 18, prášky nemám už asi 4 nebo 5 let a tak 4 roky jsem nebyla na kontrole, prý jsem se vyléčila.

• Nahlásit
  • Citovat
939
14.7.15 08:02

No tak 4 kila není žádná tragédie. Nekupuj si sladkosti, nepij sladké, nejez k večeři nic těžkého a máš to za chvíli dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
14.7.15 08:04

Ja mam tedy snizenou funkci a prave jsem zhubla, to stejne i kamaradka. Ale mati a sestra od pritele maji zvysenou funkci a prave oni nemuzou zhubnout, at delaji, co delaji a prasky berou take furt. Zkusila bych k Dr na odbery a treba hodnoty budou zvysene a nasadi ti lecbu. Ono je to osemetne a popravde jsem neslysela, ze by nekomu vzali prasky uplne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
14.7.15 08:15

A jak to máš s oblečením? Třeba ti právě přibyly svaly a ty jsou o dost těžší, než tuk…takže spíš pozitivní přívažek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4778
14.7.15 08:16

Já bych řekla, že si nabrala svalovou hmotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
14.7.15 08:32

Holky, čtyři kila svalové hmoty za tak krátkej čas? :lol: :lol: :lol: To fakt ne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4897
14.7.15 08:40

Svaly můžou být tak půl kila? Čtyři asi ne.. U někoho se dietní hříchy projeví dost rychle. A v závislosti na menstruaci může váha lítat klidně o dvě tři kila. Nasadila bych dietní režim (ve smyslu nehřešit příliš) a za týden uvidíš. Pokud bys neubývala nebo přibývala dál, je to vzhledem k potížím se ŠZ na doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 08:51

Myslím si, že tolik svalů bych za měsíc nemohla nabrat, ani kdybych byla každý den v posilovně…
Zkusím tedy týden jíst dietně, minimum pečiva a cukrů, večer jen jablko nebo zeleninu, případně libové maso…budu každý den cvičit (Jillian - 30 day shred - co myslíte?) + ostatní obvyklý pohyb, a uvidím. Kdyžtak asi zajdu k té lékařce.. :nevim:
ZAKLADATELKA

• Nahlásit
  • Citovat
41884
14.7.15 08:53
@Anonymní píše:
Myslím si, že tolik svalů bych za měsíc nemohla nabrat, ani kdybych byla každý den v posilovně…
Zkusím tedy týden jíst dietně, minimum pečiva a cukrů, večer jen jablko nebo zeleninu, případně libové maso…budu každý den cvičit (Jillian - 30 day shred - co myslíte?) + ostatní obvyklý pohyb, a uvidím. Kdyžtak asi zajdu k té lékařce.. :nevim:
ZAKLADATELKA

Večer jen jablko je pěkná blbost. Ovoce je plné cukru, co se ukládá převážně na břiše. Navíc večer se máš prostě normálně najíst. Pak si tělo v noci bere energii ze svalů a ne z tuků. Tohle je přežitek :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11781
14.7.15 09:00
@lyrica píše:
Večer jen jablko je pěkná blbost. Ovoce je plné cukru, co se ukládá převážně na břiše. Navíc večer se máš prostě normálně najíst. Pak si tělo v noci bere energii ze svalů a ne z tuků. Tohle je přežitek :kytka:

Souhlasim. Vecer zelenina kousek celozr. chleba a treba sunka ( poradna ). Jablko je strasne hladovy a davala bys na noc ty cukry. Jabko si dej dopo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
14.7.15 09:02

No tak já jsem na tom podobně. Jak jsem začala myslet na to, co sezřat, abych zhubla… tak jsem od začátku července přibrala 4 kila. :roll: :cert:
Jím pětkrát denně menší porce, hodně zeleniny, žádná rýže, brambory a pečivo jen sem tam… a výsledek? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4465
14.7.15 09:02
@blobfish píše:
Svaly můžou být tak půl kila? Čtyři asi ne.. U někoho se dietní hříchy projeví dost rychle. A v závislosti na menstruaci může váha lítat klidně o dvě tři kila. Nasadila bych dietní režim (ve smyslu nehřešit příliš) a za týden uvidíš. Pokud bys neubývala nebo přibývala dál, je to vzhledem k potížím se ŠZ na doktora.

Přesně to jsem chtěla napsat. V nezávislosti na ms. Neberu žádnou antikoncepci a váha mi lítá v podstatě celý měsíc. nejen před ms ale i při ovulaci. Všude se píše ze Jde tak o dvě kila tři možná. Mě se už po několikáté stalo ze jsem nabrala pět. Ale byly vedra. Všechno to byla voda.
U tebe zákl. to může být kde co. taky jestli si jedla dietne a pak jsi si dala do nosu tělo si to chce nechat protože to nezná a rovnou to uloží, proto je to možné… Ale jde to sundat neboj se. Taky na tom pracuju ale už s kily dřív.. čím míň jich chci dát pryč tím horší to je :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11781
14.7.15 09:03

@Black Cat tak jis malo a ukladas. Nebo mas spatnou skladbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu