Za mými zády jel k mým příbuzným

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 14:47
Za mými zády jel k mým příbuzným

Mám asi tři roky přítele, oba máme děti, já ve své péči, přítel má takovýten režim obvíkend a dny v týdnu. Nebydlíme spolu, právě kvůli nim - zatím by to si nedělalo dobrotu. Takže s přítelem jezdéme hodně sami. V létě jsme byli spolu v Rakousku a po cestě se stavili na jeden den u mého bráchy, který tam dlouhodobě žije a pracuje. Přítel mu pak párkrát zavolal a za mými zády tam odjel asi na týden se svými dětmi, kdy u bráchy a jeho rodiny bydlel, nechal se živit - jezdil tam se svými dětmi na výlety a vždycky přijel večer, jako do hotelu.
Docela mě to naštvalo, jednak, že jsem o tom nevěděla a jednak že takto využil mou rodinu. Anebo je to běžné toto? Co byste dělaly?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 16.12.18 14:51

A co na to tvuj bratr? Taky ma pocit, ze ho vyuzil? :think:

z92
Kecalka 212 příspěvků 16.12.18 14:52

Běžně to není, ale pokud to nevadilo tvému bratrovi, tak ok, je to mezi nimi. Každopádně bych si s „přítelem“ promluvila, možná toho bude víc, o čem ti neříká a měl by 8)

kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 16.12.18 14:52

Tvuj bracha to predem, ci behem pobytu nerozebiral? :think: pritele bych se zeptala,proc na tajnacku a rekla mu,ze tohle si neprejes.

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 16.12.18 14:52

No a bratr s tím měl nějaký problém? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 14:59

Brácha bydlí v té vzdálené části Rakouska, má Rakušanku, ale trochu mu chybí čeští lidi. Takže známé zve, aby přijeli, Když jsme tam byli, tak přítel, který je stavař, tak se bavili o něakch věcech a asi mu přítel přislíbil nějakou pomoc - to ale nevím. Nicméně nepomohl, naopak vzal svoje děti a použil to u bráchy spíš jako hotel s plnou penzí.
Brácha je salámista v tomto, asi to nějak hodil za hlavu, ale mě to teda znepokojilo. Bez toho, aby to se mnou konzultoval, tak prostě odjede za mými příbuznými. Já si myslím, že se to nedělá.

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 16.12.18 15:07
@Anonymní píše:
Brácha bydlí v té vzdálené části Rakouska, má Rakušanku, ale trochu mu chybí čeští lidi. Takže známé zve, aby přijeli, Když jsme tam byli, tak přítel, který je stavař, tak se bavili o něakch věcech a asi mu přítel přislíbil nějakou pomoc - to ale nevím. Nicméně nepomohl, naopak vzal svoje děti a použil to u bráchy spíš jako hotel s plnou penzí.
Brácha je salámista v tomto, asi to nějak hodil za hlavu, ale mě to teda znepokojilo. Bez toho, aby to se mnou konzultoval, tak prostě odjede za mými příbuznými. Já si myslím, že se to nedělá.

Takže bratr byl vlastně rád že tam byl nebo ne? Co ti teda na tom vadí? Že tam byl a nevěděla jsi to, nebo že bys případně jela taky? Jak jsi se o tom dozvěděla? Od bráchy, nebo od přítele?

terien
Echt Kelišová 9061 příspěvků 16.12.18 15:11

Nedělá, mě by to naštvalo. Jednak proto, že mi to přijde jako vyžírka, druhak proto, že jsme mohli mít jednu cestu a já bych viděla rodinu a pak taky proč ti tají výlet s dětmi? On taky ví že se to nesluší, proto ti to ani neřekl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 15:11
@arinecka píše:
Takže bratr byl vlastně rád že tam byl nebo ne? Co ti teda na tom vadí? Že tam byl a nevěděla jsi to, nebo že bys případně jela taky? Jak jsi se o tom dozvěděla? Od bráchy, nebo od přítele?

Dozvěděla jsem se o tom od bráchovy dcery, s kterou se přítel tam pohádal.

Bráchu to taky trochu překvapilo, ale jak píšu, on je salámista a takové věci neřeší. Co na to brácha je mi do určité míry fakt jedno, já řeším to, že přítel po cca dni poznání mých blízkých tam hned zajel se svými dětmi a použil je jako hotel. Já se sestěhováním z určitého důvodu moc nespěchám,

Russet
Extra třída :D 13340 příspěvků 16.12.18 15:12
@Anonymní píše:
Mám asi tři roky přítele, oba máme děti, já ve své péči, přítel má takovýten režim obvíkend a dny v týdnu. Nebydlíme spolu, právě kvůli nim - zatím by to si nedělalo dobrotu. Takže s přítelem jezdéme hodně sami. V létě jsme byli spolu v Rakousku a po cestě se stavili na jeden den u mého bráchy, který tam dlouhodobě žije a pracuje. Přítel mu pak párkrát zavolal a za mými zády tam odjel asi na týden se svými dětmi, kdy u bráchy a jeho rodiny bydlel, nechal se živit - jezdil tam se svými dětmi na výlety a vždycky přijel večer, jako do hotelu.
Docela mě to naštvalo, jednak, že jsem o tom nevěděla a jednak že takto využil mou rodinu. Anebo je to běžné toto? Co byste dělaly?

Pokud to nevadilo bratrovi… Běžné to není, ale třeba se předem dohodli a teď zas přijedou jak do hotelu k němu oni :nevim:

Jana525
Kelišová 5091 příspěvků 16.12.18 15:12
8o
Saša222
Povídálka 39 příspěvků 16.12.18 15:13

No to se sakra nedělá! Je vcelku jedno, co na to tvůj brácha. Jestli to prostě hodil za hlavu, jak píšeš, sice lepší varianta, ale to nic nemění na tom, že takhle se nikdo chovat nemůže. Vždyť co by na tom bylo, kdyby ti to řekl, že se takhle domluvili na návštěvu… Nic nerict je ale hodně přes čáru. Já ti nevím, ale tohle o tvém partnerovi něco dost podivnýho vypovídá. :roll: Nech si to teda od něj vysvětlit. Třeba nějaký praštěný důvod měl, ale těžko říct.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 15:13
@terien píše:
Nedělá, mě by to naštvalo. Jednak proto, že mi to přijde jako vyžírka, druhak proto, že jsme mohli mít jednu cestu a já bych viděla rodinu a pak taky proč ti tají výlet s dětmi? On taky ví že se to nesluší, proto ti to ani neřekl.

A ještě si to naplánoval v době, kdy věděl, že budu muset sloužit v práci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 15:15
@Saša222 píše:
No to se sakra nedělá! Je vcelku jedno, co na to tvůj brácha. Jestli to prostě hodil za hlavu, jak píšeš, sice lepší varianta, ale to nic nemění na tom, že takhle se nikdo chovat nemůže. Vždyť co by na tom bylo, kdyby ti to řekl, že se takhle domluvili na návštěvu… Nic nerict je ale hodně přes čáru. Já ti nevím, ale tohle o tvém partnerovi něco dost podivnýho vypovídá. :roll: Nech si to teda od něj vysvětlit. Třeba nějaký praštěný důvod měl, ale těžko říct.

Pak se ke mně doneslo, jak se u své rodiny a mezi kamarády chlubil, jak byl s dětmi v Rakousku. Vpodstatě zadarmo.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14685 příspěvků 16.12.18 15:17
@Anonymní píše:
Pak se ke mně doneslo, jak se u své rodiny a mezi kamarády chlubil, jak byl s dětmi v Rakousku. Vpodstatě zadarmo.

No a?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >