Za poskytnutí ubytování exekuce

14.7.19 16:52

Za poskytnutí ubytování exekuce

Děsný příběh, když pomůžete kamarádce v nouzi a ono se vám to vrátí v podobě zabavování majetku, jen proto, že u vás pár dnů bydlela a exekutor se proto domnívá, že mu patří vaše věci :cert: https://ellanela.cz/exekutor/ :cert: Mojí tetě se stalo něco podobného. Máte někdo podobné zkušenosti? Dá se proti tomu vůbec něco dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24807
14.7.19 17:02

Nevěřím, že se exekutor za týden stihl dozvědět že u ní bydleli a už vůbec sehnat povolení k exekuci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43118
14.7.19 17:04

To mi teda prijde jako blbost.. Kvuli tydnu si tam sotva zarizovala TP nebo nekde nahlasovala zmenu adresy aby tam přišel exekutor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
14.7.19 17:17

Článek je naprostý nesmysl. A zřejmě jde o reklamu na ten časák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15543
14.7.19 17:18

@Sandra39let to je nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5098
14.7.19 17:30

@Sandra39let podle mě je to blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19732
14.7.19 17:44

Naprostá kravina, až si zase bude dotyčná vycucávat článek z prstu tak by to chtělo trošku víc reality

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.7.19 17:53

Podle mě to zase taková blbost nebude. Teta pronajala nově zařízený byt - myčka, pračka, lednice, telka atd., nájemníci si tam zřídili UPC a už za deset dní tam byl exekutor. Dokonce ho ani nezajímala nájemní smlouva, naštěstí nájemníci rychle kontaktovali tetu, zachránili jí výpisy z kreditky, kde měla vše, co tam kupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19732
14.7.19 18:01
@Sandra39let píše:
Podle mě to zase taková blbost nebude. Teta pronajala nově zařízený byt - myčka, pračka, lednice, telka atd., nájemníci si tam zřídili UPC a už za deset dní tam byl exekutor. Dokonce ho ani nezajímala nájemní smlouva, naštěstí nájemníci rychle kontaktovali tetu, zachránili jí výpisy z kreditky, kde měla vše, co tam kupovala.

ale to je rozdíl proti tomu co se píše v článku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.19 14:24

Tak si mohla paní něco nechat poslat, třeba peníze ze sociálky. Stačí dočasná změna doručovací adresy a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
15.7.19 15:19
@pikola píše:
Nevěřím, že se exekutor za týden stihl dozvědět že u ní bydleli a už vůbec sehnat povolení k exekuci.

Exekutor, na rozdíl od policie, žádné povolení ke vstupu nepotřebuje. A v článku tedy je, že exekutor přišel až několik dní potom, co se kamarádka odstěhovala (tedy ne za týden).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.19 19:03
@Pribinacek píše:
Exekutor, na rozdíl od policie, žádné povolení ke vstupu nepotřebuje. A v článku tedy je, že exekutor přišel až několik dní potom, co se kamarádka odstěhovala (tedy ne za týden).

Přesně tak. On jedná rychle. Moc dobře ví, že jak by o sobě dal vědět, tak lidi všechno schovaj. A mají vynalézavé nástroje, jak vyhledávat, kde se lidé v exekuci nacházejí. Není to sranda. Moje kamarádka je v exekuci, když si pronajímá byt, tak si ani nesmí přihlásit elektroměr na sebe, takže se vždycky s pronajímatelem domlouvá, aby to šlo na něj. A musí to být teda pech, takto přiznávat barvu. Bohužel hodně pronajímatelů vyžaduje přepis energií na nájemce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.19 19:55
@Sandra39let píše:
Přesně tak. On jedná rychle. Moc dobře ví, že jak by o sobě dal vědět, tak lidi všechno schovaj. A mají vynalézavé nástroje, jak vyhledávat, kde se lidé v exekuci nacházejí. Není to sranda. Moje kamarádka je v exekuci, když si pronajímá byt, tak si ani nesmí přihlásit elektroměr na sebe, takže se vždycky s pronajímatelem domlouvá, aby to šlo na něj. A musí to být teda pech, takto přiznávat barvu. Bohužel hodně pronajímatelů vyžaduje přepis energií na nájemce.

A muj tata byl prolezlej dluhama a domu nikdy nikdo neprisel

• Citovat
  • Nahlásit
493
17.7.19 10:41

Je to jen blbá reklama na nějakej blogísek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu