Za týden mám termín porodu a přítel je s matkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TĚHOTNÁ29
Povídálka 22 příspěvků 03.05.18 10:55
Za týden mám termín porodu a přítel je s matkou

Dobrý den, chtěla bych poradit. Nevím si opět rady s přítelem. Jsem ve 39 týdnu. Za cca týden bych měla rodit, i dřív. Přítel mi říká, že se na miminko moc těší, že mě miluje a že se chce o nás postarat, ale zároven že musí často navštěvovat mámu, chodit na fotbal a hokej, což jsem mu nezakázala.
Když jsem měla min. týden o víkendu bolesti a řekla mu to, tak odešel na 5 hodin pryč, prý musel nakupovat a jít za matkou. A řekl mi, že kdybych začala rodit, tak že mu mám zavolat na mobil a že on by hned přišel. Tak z toho byla hádka. A řekla jsem mu, že jsem to pochopila tak, že nechce být u porodu a ptala se ho na to. Na to mi odpověděl, že u porodu chce být, ale že neví jestli to zvládne. že by mohl i odejít v porodnici.
Po té se mi pořád omlouval a volal, tak jsem se s nim usmířila ještě znova před porodem.
Včera jsme se ale pohádaly znova kvuli tomu, že jsem chtěla jít s přítelem na jídlo a pomoct s nákupem týden před porodem a on mi na to odpověděl, že ted nemůže, protože musí jít za svou matkou se nechat ostříhat. A že to s ni má už domluvené. Ale pak ji volal, že se k ni staví později a ona se asi urazila, řekla mu at později nechodí, že už bude spát, tak šel za ni hned a mě dal stovku do ruky, že si mám zajít sama na oběd a na nákupy a to se mi dost blbě chodí ve 39 t. těhotenství. Když jsem mu řekla, že mi to vadí, tak začal po mě řvát, že neví o čem mluvím a že pro mě dělá toho dost.. a že se dítěte nikdy nevzdá atd.
Jeho matka má rakovinu a denodeně to mému u příteli říká, hlavně ted před porodem mu volá i 3 krát denně a zaobírá ho denně tou rakovinou. A on ji několikrát upřednostnil předemnou ted před porodem. I jak jsem měla bolesti, tak šel za ni. Nákup mě nechal tahat samotnou.
Na začátku těhotenství ho tím tak nezaobírala a nevolala. Ale ted jak se blíží porod tak vyvolává denně, že ji je zle..Že má za ni dojet atd. a to poslouchám denně před porodem. nevadí mi, že chodí za mamkou, ale to, že chci s nim něco podniknout poslední týden do porodu a on odmítne kvuli matce.
A to nevím jak to bude po porodu. Jsem nyní od včerejška já u své matky, odešla jsem k ni po téhle další hádce a on to řeší pouze s mou matkou po telefonu ty naše hádky.

Na začátku těhotenství se o mě přítel staral, nikam moc nechodil, nyní když už jsem ráda, že pomalu dojdu z postele, tak najednou přítel tráví čas s matkou nebo je na přesčasu v práci. A denně od něho poslouchám jak jeho matka prý trpí. Začala i mi volat denně a zaobírat mě její nemocí. A to mě přitom nezná. Viděla jsem ji pouze cca 3 krát. Jinak často řeší přítel sebe a to, že on má strach z porodu a prý neví zda to zvládne..Když mi něco vadí a řeknu mu to narovinu, tak vždy uraženě odpoví-Můžeš mi říct, co jsem ti udělal a proč jsi naštvaná? Nebo jsem hodně náročná a můžou za to hormony? Mám strach, že když se takto chová na konci těhotenství, jak se pak bude chovat, když se asi miminko narodí? Jsem nyní u své mamky a nevím jak dál. Určitě se bude opět omlouvat a prosit mě at se vrátím domu a že mám pochopit, že mě miluje a že mě nikdy neopustí když čekáme spolu mimi atd. a já se pak vždy vrátím.
Ale už toho je na mě moc. A nebudu pořád dělat vše podle něj a ustupovat do nekonečne kor před porodem. Poradíte?? Omlouvám se za pravopisné chyby

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18566 příspěvků 03.05.18 11:07

A co chceš, aby s tebou seděl doma a držel tě za ruku? :nevim: Můžeš rodit teď nebo za 3 týdny

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 03.05.18 11:09

@TĚHOTNÁ29 všechny tvoje diskuse jsou jen o tom, jak se hádáte :zed:

eliskaj
Kelišová 5397 příspěvků 03.05.18 11:12

A sama bez přítele neporodis? Pokud ma nemocnou maminku - jak píšeš, ze ma rakovinu, tak plne chápu, ze čas tráví hodně s ni. Asi si nikdo nedovede představit, jak je na tom psychicky..
Přítel te řekl, ze až budeš rodit a nebude náhodou doma, mas zavolat… tak o co jde?
Až si dítě narodí, tak si ho také privazes snurou k sobě, ze nesmí nikam jih, kdyby se náhodou…???

Chápu, ze je už vzteklej

Rive
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 03.05.18 11:12

Ženské si pořád stežují, jak je chlapi v těhotenství nechápou a nepomáhají a kdesi cosi, ale co ti chudáci musí snést od hormonama poblázněných ženských, to už se moc v potaz nebere, tak maji obavy z té změny…jsi těhotná, ne nemocná, proč by o tebe měl nějak speciálně starat?

cverunka
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 03.05.18 11:13

Asi to nechceš slyšet, ale já ho trochu chápu. Matka je nemocná, potřebuje pomoci, lidé s těžkou nemocí se často chovají zvláštně. Prostě jí chce pomáhat a asi má strach, že tady dlouho nebude.
Konec těhotenství není žádný med, ale zvládla to každá, spousta žen musí fungovat a starat se o starší děti až do posledního dne. Já musela také nakupovat s nohama jak konve :nevim: Věř, že s miminkem to nebude moc jednodušší. Máš to za pár, tak už to vydrž. :kytka:

carola
Kelišová 6623 příspěvků 03.05.18 11:13

Kdyby měl můj muž nemocnou maminku, sama bych ho za ní posílala a ještě lépe bych tam chodila s ním. Je to jeho máma. Také byses snad na svou nemocnou mámu nevykašlala. Já mám 2 děti a před oběma porody jsem si normálně vše dělala sama, všude chodila sama.

nostress
Extra třída :D 12626 příspěvků 03.05.18 11:13
@TĚHOTNÁ29 píše:
Dobrý den, chtěla bych poradit. Nevím si opět rady s přítelem. Jsem ve 39 týdnu. Za cca týden bych měla rodit, i dřív. Přítel mi říká, že se na miminko moc těší, že mě miluje a že se chce o nás postarat, ale zároven že musí často navštěvovat mámu, chodit na fotbal a hokej, což jsem mu nezakázala.
Když jsem měla min. týden o víkendu bolesti a řekla mu to, tak odešel na 5 hodin pryč, prý musel nakupovat a jít za matkou. A řekl mi, že kdybych začala rodit, tak že mu mám zavolat na mobil a že on by hned přišel. Tak z toho byla hádka. A řekla jsem mu, že jsem to pochopila tak, že nechce být u porodu a ptala se ho na to. Na to mi odpověděl, že u porodu chce být, ale že neví jestli to zvládne. že by mohl i odejít v porodnici.
Po té se mi pořád omlouval a volal, tak jsem se s nim usmířila ještě znova před porodem.
Včera jsme se ale pohádaly znova kvuli tomu, že jsem chtěla jít s přítelem na jídlo a pomoct s nákupem týden před porodem a on mi na to odpověděl, že ted nemůže, protože musí jít za svou matkou se nechat ostříhat. A že to s ni má už domluvené. Ale pak ji volal, že se k ni staví později a ona se asi urazila, řekla mu at později nechodí, že už bude spát, tak šel za ni hned a mě dal stovku do ruky, že si mám zajít sama na oběd a na nákupy a to se mi dost blbě chodí ve 39 t. těhotenství. Když jsem mu řekla, že mi to vadí, tak začal po mě řvát, že neví o čem mluvím a že pro mě dělá toho dost.. a že se dítěte nikdy nevzdá atd.
Jeho matka má rakovinu a denodeně to mému u příteli říká, hlavně ted před porodem mu volá i 3 krát denně a zaobírá ho denně tou rakovinou. A on ji několikrát upřednostnil předemnou ted před porodem. I jak jsem měla bolesti, tak šel za ni. Nákup mě nechal tahat samotnou.
Na začátku těhotenství ho tím tak nezaobírala a nevolala. Ale ted jak se blíží porod tak vyvolává denně, že ji je zle..Že má za ni dojet atd. a to poslouchám denně před porodem. nevadí mi, že chodí za mamkou, ale to, že chci s nim něco podniknout poslední týden do porodu a on odmítne kvuli matce.
A to nevím jak to bude po porodu. Jsem nyní od včerejška já u své matky, odešla jsem k ni po téhle další hádce a on to řeší pouze s mou matkou po telefonu ty naše hádky.Na začátku těhotenství se o mě přítel staral, nikam moc nechodil, nyní když už jsem ráda, že pomalu dojdu z postele, tak najednou přítel tráví čas s matkou nebo je na přesčasu v práci. A denně od něho poslouchám jak jeho matka prý trpí. Začala i mi volat denně a zaobírat mě její nemocí. A to mě přitom nezná. Viděla jsem ji pouze cca 3 krát. Jinak často řeší přítel sebe a to, že on má strach z porodu a prý neví zda to zvládne..Když mi něco vadí a řeknu mu to narovinu, tak vždy uraženě odpoví-Můžeš mi říct, co jsem ti udělal a proč jsi naštvaná? Nebo jsem hodně náročná a můžou za to hormony? Mám strach, že když se takto chová na konci těhotenství, jak se pak bude chovat, když se asi miminko narodí? Jsem nyní u své mamky a nevím jak dál. Určitě se bude opět omlouvat a prosit mě at se vrátím domu a že mám pochopit, že mě miluje a že mě nikdy neopustí když čekáme spolu mimi atd. a já se pak vždy vrátím.
Ale už toho je na mě moc. A nebudu pořád dělat vše podle něj a ustupovat do nekonečne kor před porodem. Poradíte?? Omlouvám se za pravopisné chyby

Prosím tě, už jsme ti to tady všechny psaly několikrát. Jste oba nevyzrálí jedinci. A ty vyvádíš kvůli každé prkotině. Jemu se ani nedivím, že už od tebe utíká kamkoliv, a jeho matka ho taky neustále stresuje. Nevím jak na tom je ona. Jestli to je finální stadium rakoviny, tak má nárok na jisté ohledy. A ty ho proč nutíš, aby byl u porodu? :nevim: Každý chlap na to nemá. To chceš, aby k tomu všemu ještě chytnul madonin komlex? Pak už budeš spokojená. A to už za vás matky nevyřeší. A k tomu nákupu. Myslím, že když by jsi počkala, tak by na nákupo s tebou dojel později. A na oběd se dá taky zajít i kdykoliv jindy. Ty zřejmě žárlíš na jeho matku/a ona asi na tebe taky/, a tak spolu soutěžíte o jeho přízeň, a on je něco jako mezi dvěmi židlemi.

cecetka
Kelišová 7121 příspěvků 03.05.18 11:14

@TĚHOTNÁ29 Neporadim, protoze jsem nicim takovym neprosla. Ale premyslim, co bych v tve situaci delala. Asi bych se „sobecky“ venovala sobe a diteti, vice se spojila s vlastni mamou. Po porodu budes potrebovat pomoc s ditetem i domacnosti, ale toho se ti asi od partnera a jeho matky nedostane :nevim:

Jak vychazis s jeho matkou? Myslim, ze asi moc dobre ne, ze? Jinak by jsi k ni asi taky chodila. Nevime, jak moc je nemocna, ale tvuj partner je ted jak mezi mlynskymi kameny. Nechce si nastvat ani mamu, ani tebe. Jen proto, ze jsi tehotna a pred porodem, nemuze predtat pomahat vlastni mame. Fakt blba situace :nevim:

Hanka1
Extra třída :D 13226 příspěvků 03.05.18 11:14

Ludánku kdo je vic? Manzelka nebo matka? :mrgreen: :pocitac: :zed:

Jsi tehotna, ne nemocna, na rozdil od tchyne. K cemu ti bude, ze u tebe budet pritel sedet 24 hodin denne? V dobu mobilu a chytre techniky. :pocitac:8o

eliskaj
Kelišová 5397 příspěvků 03.05.18 11:16

A pokud potřebuješ nakoupit a necitis se na to - v dnešní době - kosik.cz, rohlík. cz,… nic co by neslo po netu…

kruel
Kecalka 155 příspěvků 03.05.18 11:17

:roll: no tvl…chudák synek.

pettta
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 13 inzerátů 03.05.18 11:18

@TĚHOTNÁ29 Za pritele doufam, ze to jdou vazne hormony.
Pises, ze jeho mamka ma rakovinu, napadlo te treba, ze pro tebe je to mozna posledni tyden do porodu, ale pro ni by to mohl byt i posledni tyden zivota (nevim v jakem je stavu)?? Pravdepodobne ji to chce pritel ulehcit, chce se ji aspon ted venovat, protoze az se mimi narodi, tak toho casu taky moc nebude.
Bud rada, ze chodi za svou matkou, prip. maka prescasy (pro koho asi, ze?), taky by mohl chodit po hospodach a travit cas poflakovanim buhvi kde.

cecetka
Kelišová 7121 příspěvků 03.05.18 11:18

Ted ctu prispevky, ono to asi bude cele jinak, ze? :nevim:

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 03.05.18 11:20
:D :D :D
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžký alkoholik Juncker? Evropský šéf prý na jednáních pije gin místo vody!

Že si šéf Evropské unie Jean-Claude Juncker rád přihne, to je veřejně známá... číst dále >

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama