Za zážitky sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 18:52
Za zážitky sex?

Ahoj všem. Měli jsme s přítelem náročný víkend, vrátili se domů, já hodila sprchu a odpadla u tv. V noci se vzbudím a přítel nakvašený, že nic nebylo. Vznikla debata, následně hádka o to, že je naštvaný proto, že pokud mi dopřeje zážitky (divadlo, koncert, výlet…) je logické, že očekává vděk =sex. Každá normální ženská to prý rychle pochopí. Nejdřív jsem se smála, že klidně zaplatím tělem, ale ať sebou hodí dřív než usnu. Je to chytrý, inteligentní chlap, kus života za sebou, ale on to myslel vážně! Podotýkám, že sex u nás 5× týdně. Tak asi zavedu totéž, uvařím, vyperu, ale očekávám logicky kabelčičku. Mam opravdu chuť, až zase někam vyrazíme, rozvalit se na posteli a zařvat, platit prosím. Už jste něco takového doma slyšely?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 18:55

U nás je to úplně stejné. Už jsem si zvykla na to, že za všechno „něco očekává“ já ale v tom případě taky.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 1 inzerát 29.07.19 18:56

To jsem teda fakt neslyšela 8o

BaMaK
Závislačka 3091 příspěvků 17 inzerátů 29.07.19 18:56

To bycj si připadala jak děvka. Pokud to myslel vážně, tak bych hodně zvažovala jestli s někým takový budu i v budoucnu. Mohla by se to postupně posouvat do dost nechutný h mezi.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9276 příspěvků 29.07.19 18:56
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Měli jsme s přítelem náročný víkend, vrátili se domů, já hodila sprchu a odpadla u tv. V noci se vzbudím a přítel nakvašený, že nic nebylo. Vznikla debata, následně hádka o to, že je naštvaný proto, že pokud mi dopřeje zážitky (divadlo, koncert, výlet…) je logické, že očekává vděk =sex. Každá normální ženská to prý rychle pochopí. Nejdřív jsem se smála, že klidně zaplatím tělem, ale ať sebou hodí dřív než usnu. Je to chytrý, inteligentní chlap, kus života za sebou, ale on to myslel vážně! Podotýkám, že sex u nás 5× týdně. Tak asi zavedu totéž, uvařím, vyperu, ale očekávám logicky kabelčičku. Mam opravdu chuť, až zase někam vyrazíme, rozvalit se na posteli a zařvat, platit prosím. Už jste něco takového doma slyšely?

Tak třeba to myslel tak, že když dělá věci které ho až tak nebaví (divadlo do kterého by sám třeba nešel), a dělá je jen kvůli tobě, tak myslel, že se mu za to „odměníš“.

Verun83
Extra třída :D 10373 příspěvků 29.07.19 18:57

:lol: :lol: :lol: ne, je to desny. Ale tvuj napad je dobry. To s tou kabelkou. To bych udelala. A dokud by nebyla kabelka, nebyl by sex. :lol: :lol:

jege
Závislačka 3620 příspěvků 29.07.19 18:57

Jsi nevděčná potvora! :cert:

5× týdně… :mrgreen: :mrgreen: :zed: :mrgreen: :zed: :pocitac: :mrgreen:

Krnáčová by řekla, že Tvůj manžel je zpovykaný!

:mavam:
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 29.07.19 18:59

Ne tohle teda fakt neocekavam a v zari spolu budem dvacet let. S necim takovym bych budoucnost neplanovala, co az budes v sestinedeli unavena z mimina a on bude krom full servisu ocekavat jeste vyklepani pytliku? 8o :roll:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17061 příspěvků 29.07.19 18:59

Pche kabelky! Dům na Floridě za to!

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 29.07.19 19:01

Sakra to jsem neslyšela ale zkusím to na manžela :think: uvařila jsem ti oběd tak teď zaplať sexem :think: :pankac: :lol:

Cullenova
Kecalka 370 příspěvků 34 inzerátů 29.07.19 19:04

Ten můj to na mě taky zkoušel, ale řekla jsem mu, že nejsem stroj, abych mohla vždycky, když on chce. :D

Pan Jan
Povídálka 35 příspěvků 29.07.19 19:04

No nezlobte se na mě ale párkrát se mi to stalo, akorát já jsem byl ten v roli vašeho přítele. Nejdřív chci zdůraznit že nešlo o náročný víkend. Taky byl výlet, kultura, večeře v kvalitní restauraci, vínko. Vodění za ručičku po historickém centru města, pusinky. Náklonnost a zamilované pohledy, prostě jsem si říkal že to večer bude super! Těšil jsem se, netlacil na pilu. No a ona se po sprše svalila do postele, řekla dobrou a otočila se na druhý bok. Taky jsem byl pěkně nas*ranej. :zed:

janickaIII
Závislačka 4445 příspěvků 29.07.19 19:05

Za odměnu a z vděčnosti, že se projevil tak brzy bych ho poslala zpět do oběhu.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17061 příspěvků 29.07.19 19:07

Já bych mu zaplatila divadlo a kino a pak bych ho ještě ojela i kdyby nechtěl!

warita
Extra třída :D 11805 příspěvků 29.07.19 19:08
@Prof. Farnsworth píše:
Tak třeba to myslel tak, že když dělá věci které ho až tak nebaví (divadlo do kterého by sám třeba nešel), a dělá je jen kvůli tobě, tak myslel, že se mu za to „odměníš“.

no jasne, ze to tak myslel, ale jak to cele pusobi? To fakt chceme davat mezi tyto veci rovnici? Ja te vzal do divadla, tak ted chci sex, at uz na to mas nebo nemas chut?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama