Zábal na zajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamilasixt
Nováček 6 příspěvků 16.12.16 10:54
zábal na zajíčka

Zdravím všechny, mé dceři zubařka doporučila, aby měla zábal,,na zajíčka" netušíte jak se dělá, zkoušela jsem hledat na webu a nic nemohu najít…?

Reakce:

Uživatel je onlineStánina
Generální žvanilka 20102 příspěvků 16.12.16 10:55
@kamilasixt píše:
Zdravím všechny, mé dceři zubařka doporučila, aby měla zábal,,na zajíčka" netušíte jak se dělá, zkoušela jsem hledat na webu a nic nemohu najít…?

To asi bude šátek uvázanej tak, by to nahoře dělalo zaječí uši… :think:

Hanka-L
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 9 inzerátů 16.12.16 10:56

@kamilasixt to se snad dá šátek pod bradu a uváže se to nahoře na hlavě, ne? ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19877 příspěvků 16.12.16 10:56

Není tím myšleno tohle??
Ten film miluju, tak mě to hned napadlo ;)

http://www.detivkino.ru/…i/sto_24.jpg

Příspěvek upraven 16.12.16 v 11:01

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 16.12.16 10:58

Dceru bolí zub? napadá mě takový ten obrázek, jak má dítě ovázaný šátek pod bradou, okolo tváří a uzel na hlavě, ten uzel vytváří dojem zaječích uší… a nebo jsem taky úplně mimo :)

kamilasixt
Nováček 6 příspěvků 16.12.16 11:08

Ano, dceru bolí zuby, ještě ji musím přesvědčit, aby to nosila. Jelikož jí 14 let tak to bude pěkný boj

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19877 příspěvků 16.12.16 11:25

Jako matka pětiletého mám pocit, že čtrnáctiletá už by to mohla pochopit, no né??? :jazyk:
Nebo v tomhle věku už si prostě může ten zábal držet rukou (ale bude si to zbytečně ohřávat).

kamilasixt
Nováček 6 příspěvků 16.12.16 11:55

Mar__tanka1983 : Měla by to nosit i na noc, tak to moc držet nebude :-) Dcera dostala už má uvázaný puntíkovaný šátek, co jsem našla po babičce a ani moc neprotestovala. :-)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >