Zábava na oslavu 11. narozenin

4
18.9.18 11:17

Zabava na oslavu 11.narozenin

Nevite nekdo jakou zabavu, souteze na oslavu 11.narozenin?
Pro samé holky.Mame velkou zahradu, tak si myslim ze nejake hledani pokladu s ukoly…
Deti bude tak 5 nebo 6.
Moc dekuji dopredu za nápady :)

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13444
18.9.18 11:45

Dělala jsem hledání pokladu pro dceru na šesté a sedmé narozeniny, ale myslím, že by šlo něco podobného připravit i na ty starší děti.
První hledání bylo venkovní - na začátku dostali mapu (byla schovaná uvnitř balónku na stropě, který museli propíchnout) a tam bylo vyznačené první místo. Na tom místě našli takový kámen (udělala jsem z tuhnoucí hmoty placku, tu potom nakrájela na 6 dílků, takže to šlo spojit jako puzzle), který by prvním dílkem. Byl na něm obrázek toho dalšího místa (nápověda - třeba jahoda, když měly hledat u záhonu jahod apod.) a ještě papírek, kde bylo to další místo popsáno slovně jako básnička. Takže pak podle toho šly hledat dál a našly další kámen a popis dalšího místa… až měly všech 6 dílků. Ty se potom složily dohromady a na zadní straně vznikl obrázek finálního místa s pokladem. U nás to byl šeříkový keř.
Druhé hledání bylo uvnitř, bylo ošklivo. A tam naopak hned na začátku dostaly truhlu s pokladem, která ale byla zamčená zámkem s kódem a ony musely na ten kód přijít. Postupně plnily různé úkoly, kde dostávaly čísla, která zapisovaly do tabulky a nakonec dostaly takovou tu dekódovací desku, která měla otvory právě jen na ta správná čísla. Z úkolů tam bylo třeba poznávání písniček, poznávání který list patří jakému plodu, hledání po místnosti v UV baterkou, kdy čísla byla napsána UV barvou, vybarvování podle čísel atd.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat