Zábavná stolní nebo karetní hra pro 2

655
16.11.20 11:11

Zábavná stolní nebo karetní hra pro 2

Ráda bych nám s mužem pořídila nějakou hru, která nevyžaduje více než 2 hráče.
Máme hodně her, baví nás třeba Krycí jména, 5 bere nebo i obyč žolíci, ale tohle všechno chce v ideálním případě alespoň 3-4 hráče.
Chtěla bych pořídit něco, co nás bude bavit i ve dvou. Máte tip?
Jo prosím a ne žádnou eroticky laděnou :D - chci obyč hru hratelnou třeba i s kamarádkou apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
44763
16.11.20 11:16
@levandule23 píše:
Ráda bych nám s mužem pořídila nějakou hru, která nevyžaduje více než 2 hráče.
Máme hodně her, baví nás třeba Krycí jména, 5 bere nebo i obyč žolíci, ale tohle všechno chce v ideálním případě alespoň 3-4 hráče.
Chtěla bych pořídit něco, co nás bude bavit i ve dvou. Máte tip?
Jo prosím a ne žádnou eroticky laděnou :D - chci obyč hru hratelnou třeba i s kamarádkou apod.

Azul, Patchwork, Ubongo, Ptačí hlídka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64769
16.11.20 11:16

Poslední dobou mi bavily Patchwork - skládání tetrus tvaru na desku. Pak Sagrada, to je Kostková, jednoduchá hra, ale zajímavá, bez velké omáčky okolo. Taková víc klucici technická je galaxytrucker, skládání vesmírné lodi. Ale úplně nejvíc mi baví Pandemic. Je to kooperativní hra, strategická.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
16.11.20 11:18

My doma s přítelem hrajeme nejčastěji toto:

Pandemic
Ticket to ride
Azul
Mars ( to je ale celkem celovečerní hra)
Santorini
Hrdinové bez záruky
máme toho doma ještě víc, ale už to tolik moc nehrajeme, přestože jsou dobré. Už si ale přesně nepamatuju názvy a o co tam jde, tak jestli chcete, tak to pak doma ještě dohledám a napíšu pak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
16.11.20 11:20
@Lama Lama píše:
Poslední dobou mi bavily Patchwork - skládání tetrus tvaru na desku. Pak Sagrada, to je Kostková, jednoduchá hra, ale zajímavá, bez velké omáčky okolo. Taková víc klucici technická je galaxytrucker, skládání vesmírné lodi. Ale úplně nejvíc mi baví Pandemic. Je to kooperativní hra, strategická.

Jo Pandemic je super. Je dobrá i pro lidi, kteří až tolik deskovkám neholdují a úplně si neví rady, protože je to kooperativní hra, tak si tam všichni pomáhají a nejde o to, vyhrát nad někým ale vyhrát nad hrou, takže to člověk v podstatě může hrát i sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44763
16.11.20 11:23
@NEITIRI píše:
My doma s přítelem hrajeme nejčastěji toto:Pandemic
Ticket to ride
Azul
Mars ( to je ale celkem celovečerní hra)
Santorini
Hrdinové bez záruky
máme toho doma ještě víc, ale už to tolik moc nehrajeme, přestože jsou dobré. Už si ale přesně nepamatuju názvy a o co tam jde, tak jestli chcete, tak to pak doma ještě dohledám a napíšu pak.

Když hrajete Hrdiny bez záruky, mlátíš tím datlem do stolu nebo do muže? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
16.11.20 11:27
@Baba píše:
Když hrajete Hrdiny bez záruky, mlátíš tím datlem do stolu nebo do muže? :think:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spíš mlátí muž do stolu a následně leze po zdi, protože ten natvrdlejší z nás jsem spíš já, než uvidím to, co mám vidět :mrgreen:
V 5 lidech pak ta hra byla mnohem emotivnější a zábavnější :mrgreen: :jazyk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.11.20 11:59

Karetní hra Lotři, mrkněte na Facebook do skupiny Deskovky pro tři bratry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24220
16.11.20 12:22

7 divů světa duel.
Catan duel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
16.11.20 12:44

My jsme si teď koupili s manželem Bang Duel a za nás super hra :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
16.11.20 13:55

Krycí jména mají i kooperativní verzi pro dva - Duet (zelená krabice). Hrajete spolu proti hře. Jestli vás normální baví, mohlo by vás to zaujmout. Kartičky se slovy se dají i smíchat.
Jinak my rádi ještě Patchwork a zajímavá pravidla pro dva má i Citadela (která má jinak tu výhodu, že je až pro 7 hráčů - takže můžete hrát jak sami tak s partou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
16.11.20 18:49

Nás třeba baví Carcassone. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu