Zábavné hry pro menší děti

1024
24.10.20 16:38

Zábavné hry pro menší děti

Ahoj holky, potřebovala bych tip na zábavné hry. Jaké fakt dobré znáte? Nejlépe postřehové. Pro děti od 3 let. Ne hry typu člověče nezlob se..a aby to trvalo tak 10 minut maximálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9425
24.10.20 16:40

Dobble junior :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2491
24.10.20 16:50

Speed cups, Cink

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13584
24.10.20 16:52

Postrehove neni, ale u nas frci kloboucku hop, nakrm pejska, bouchni krtka..
Pak pexeso se zviratky s par kartickami, nebo pexeso od albi se zvuky.
Dobble jeste moc nechápe, to htaju se starsi dcerou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
24.10.20 17:10

U nás tedy tříleťák miluje „Padající opičky“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22940
24.10.20 17:11

V tomhke veku pexeso, domino se zviratky, double, stosovaci hry, krtkovi hry, padajici opicky, chytani rybicek. Mladsi teda zvladla i monopoly junior, ale ona je extrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2971
24.10.20 17:21

Nas s tátou hraje cernyho Petra. Akorát se mu ten Petr tak libi, ze ho nechce dat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10692
24.10.20 17:32

@pocker Pokud nechces nic kupovat, moje deti nedaji dopustit na Sama voda, prihoriva, hori (zvlast, kdyz schovam bonbon :mrgreen: ), pak hrajeme „Co se zmenilo“ - dite jde za dvere, v mistnosti se neco zmeni, dite musi prijit na to, co - cim starsi, tim tezsi vec. Rozstriham obrazek, kousky poschovavam po byte, dite je musi vsechny najit a obrazek slozit… Muzes s nima hrat „kelimky“ - treba od modeliny, pod jeden kousek vaty a promichavas, oni se snazi sledovat, kde je vata a po urcite dobe promichavani ukazat ten spravny.

Z tech kupovanych mame Dobble, Speedcups - ty jsou dobre. Pak mame Panic lab - da se uzpusobit i mensim detem, to taky milujou. Mame Lovce motylu - taky fajn. Nakrm pejsky hra moc nezaujala, ale blbnou s tim jinak.

Pak jsem si vyrobila takovou hru sama - nakreslila jsem ruzne postavy ( asi 16) - chlapy, zenske, bryle jo/ne, ruzna barva vlasu a rikam treba - batoh mi ukradla zena s brylemi a hnedymi vlasy - ukol je najit spravneho zlodeje. Podobne mam domecky a ubytovavame plastova zviratka - prasatko bydli v domku se tremi okny a zelenymi dvermi.

Deskove hry si obcas vyrabime vlastni s detma, je to i vytvarna cinnost a hrajou to pak radeji nez neco kupovaneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26720

Trpaslíci a Zajíc v pytli. Pak ještě Loto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32252

Dcera čerstvě 3 miluje logiko primmo, máme hodně sad a vybíráme. V jednom souboru jsou karty na různé úrovni. Potom máme brainboxy a vypracujeme, co je na nich, má ráda zvířecí rodiny. Dále pexetria. Knizky motanice, den a noc, už skládá noc, jen stíny. Potom Honzikova cesta v tom kufříku. Já jsem schopná ale vzít jakoukoliv hru určenou pro starší děti a zmírnit, upravit pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
25.10.20 20:43

Hru cink máme, ale nebaví nikoho a nakrm pejsky ta baví asi jako jediná a plácni krtka taky baví.
Pexeso od albi taky baví, hlavně teda zvuky nástrojů.
Další tip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama