Zabere zoloft na úzkost co si vyvolavam sama?

Anonymní
19.8.21 09:40

Zabere zoloft na úzkost co si vyvolavam sama?

Ahojky všem. Měsíc a půl beru na strach a úzkost citalec 20 ale bez výsledku. Dnes jsem dostala zoloft.

Je to strašně někdy uvažují ze už to nezvládnu.
Ty úzkosti jsou celodenní a ty myšlenky rizne a hlavně myslím na to jak mě páli hrudník a tak je to pořad dokola.

Myslíte ze zabere na úzkost i když si ji volám sama? Nejde s tím přestat. Už uvažují se nechat někam zavřít do Bohnic.

Nemůžu už fakt.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32847
19.8.21 09:53

Máš Neurol nebo něco na uklidnění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 09:55

@holka_z_hor mám lexaurin ale nezabírá.

• Citovat
  • Nahlásit
769
19.8.21 10:12

A z čeho vlastně tu úzkost máš? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 10:16

@Izumi Miyako začalo to tragickou události či jsem viděla přejet pani tramvaji. Pak se mi vracely ty obrazy a začala panika a úzkost. A teď to došla tak daleko ze si vyvolavam tu úzkost. Chci sby tam nebyla a tak si ji vyvolavam jestli není už oryc s není a už to mám tak ve smyčce ze mě to nutí pořad. Takže nemůžu jist ani spát jen se klepu v úzkosti a v myšlenkách.

• Citovat
  • Nahlásit
769
19.8.21 10:45
@Anonymní píše:
@Izumi Miyako začalo to tragickou události či jsem viděla přejet pani tramvaji. Pak se mi vracely ty obrazy a začala panika a úzkost. A teď to došla tak daleko ze si vyvolavam tu úzkost. Chci sby tam nebyla a tak si ji vyvolavam jestli není už oryc s není a už to mám tak ve smyčce ze mě to nutí pořad. Takže nemůžu jist ani spát jen se klepu v úzkosti a v myšlenkách.

Taky mám podobný zážitek. Jsme s dcerou čekaly na tramvaj do školky a přímo na zastávce před námi přijíždějící tramvaj srazila člověka :(

Jak je to dlouho? Je možné, že máš postraumatický syndrom. To chce něco víc než zobat prášky a doufat, že to samo přijde. Bojíš se jezdit tramvají? Určitou linkou? Na určitém místě? Znala si tu paní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 10:54

@Izumi Miyako

No já měla ostatky té pani na sobě úplně vše. Vlasy a krev v puse. Šílené. Jenze mě už nedesi ta představa jako ty úzkosti a panika. Bojím se bát a té paniky. A ta úzkost je pořad se mnou.

Mám strach ze jsem blázen a co pak. Přítel de o mne boji a mám dvouletou dcerku. Chceme druhé ale já se teď bojím, ze to neskončí a neudtojim to. Říkají mi ze zoloft je lepší ze mám vydržet. Ale je to něco hrozného.
Nevím ale jak se bojím těch stavu tak mě to nutí na to myslet a jsem v tom 24/7.

Psychoterapie jsem chodila dva roky a k různým a nic. Je to už 4 roky a najednou de mi stalo toto. Mozek se zbláznil.

Co když se to nedá vyléčit

• Citovat
  • Nahlásit
32847
19.8.21 11:12
@Anonymní píše:
@holka_z_hor mám lexaurin ale nezabírá.

Tak si zvedni dávku. Musíš se uklidnit. Jakkoliv. A klidně bych zvážila i hospitalizaci. Na tohle by nikdo neměl být sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32847
19.8.21 11:13
@Anonymní píše:
@Izumi Miyako

No já měla ostatky té pani na sobě úplně vše. Vlasy a krev v puse. Šílené. Jenze mě už nedesi ta představa jako ty úzkosti a panika. Bojím se bát a té paniky. A ta úzkost je pořad se mnou.

Mám strach ze jsem blázen a co pak. Přítel de o mne boji a mám dvouletou dcerku. Chceme druhé ale já se teď bojím, ze to neskončí a neudtojim to. Říkají mi ze zoloft je lepší ze mám vydržet. Ale je to něco hrozného.
Nevím ale jak se bojím těch stavu tak mě to nutí na to myslet a jsem v tom 24/7.

Psychoterapie jsem chodila dva roky a k různým a nic. Je to už 4 roky a najednou de mi stalo toto. Mozek se zbláznil.

Co když se to nedá vyléčit
Šmarja to je hrozný :? To je pochopitelný, že máš takovou reakci
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat