Reklama

Zabezpečení dveří vestavěných skříní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sendiiik
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 09:16
Zabezpečení dveří vestavěných skříní

Dobrý den,

dcera začíná pomalu lézt a zkoumá a otevírá vše co má na dosah :-).
Potřebovala bych poradit/doporučit vhodnou zábranu na otevírání šoupacích/posuvných dveří u vestavěných skříní. Přece jen je tam mezi jednotlivými „dveřmi“ několikacenti­metrový rozdíl a hlavně jsou na hranách hliníkové lišty. Pokud již někdo máte zkušenosti jaké zábrany fungují a jsou vhodné, budu ráda za jakoukoliv radu.

Děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Bezpečnost dětí

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 16.03.18 09:23

@Sendiiik koupíš na netu, např toto

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9976 příspěvků 16.03.18 10:01

@Sendiiik Neumím si představit, jak bys chtěla zabezpečit lištu :nevim: Otevírání OK, ale zalepit (?) celou lištu-„madlo“ teda nevím - no a lištu-„kolejnici“, která má u nás taky docela ostrou hranu, tu teda nezabezpečíš vůbec.

Doporučuju zavřít dítě do ohrádky :mrgreen:

A bacha, aby nezakoplo - pokud máte dveře skříně skleněné z obyč skla, tak to může být nebezpečné…

Janee19
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 16.03.18 11:04

@Slečna Ferka tak tady to asi bylo myšleno aby malá nekramařila… nikde není psáno aby se nebouchla atd., takže mi tvůj příspěvek přijde pěkně jedovatej… my třeba budeme toto pořizovat kvůli kočkám, ne aby nespadly, ale aby nám nelezly do skříní :-P

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9976 příspěvků 16.03.18 19:51

@Janee19 Reagovala jsem na „hlavně jsou na hranách hliníkové lišty“… Kdyby bylo zmíněno jen kramaření, tak je samozřejmě k věci první příspěvek a není dál co řešit. Tak, jak je to podáno, mi to přijde pak příspěvek od nějaký hyperprotektivní matky :mrgreen: :mrgreen:

Sendiiik
Nováček 3 příspěvky 18.03.18 19:49

@martina.se - Moc děkuji. Vypadá to, že je to přesně to, co potřebujeme.
@Janee19 - Děkuji za zastání :-).
@Slečna Ferka - Takovéto příspěvky jsem nikdy moc nechápala. Když nemůžu poradit, tak nekomentuji. Co se týká zmíněných hliníkových lišt, tak mi šlo zejména o co nejbližší vykreslení stávající situace. Viděla jsem již několik zábran, které jsou vhodné na skříně, ale jen pokud jsou hrany rovné a ve stejné úrovni, což například u naší vestavěné skříně není.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama