Reklama

Zablokovaná bederní páteř - jak dlouho může trvat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 02.04.18 19:49
Zablokovana bederni páteř-jak dlouho může trvat????

Ahoj ženy, mám uz od ctrtka totálně zablokovanou bederku. Mám 12let vyhrez plotynky, ale doposud kdyz byly potíže, tak me bolest strilela jen do kycli, nebo do nohy. Tohle co me potkalo teď neznám!!!…Zacalo to pozvolna lehkou obcasnou bolestí v bedrech. A nakonec se nemůžu vubec narovnat!…V patek mi byl malý i hrudnik jak jsem byla ztuhla a nemohla ani dychat.Muzu jen ležet, nebo sedět. Jedine tak to nebolí, pokud se tedy nezacnu hybat.
Mate někdo takovou zkusenost?…Jak dlouho to muze trvat?…Doufala jsem ze to uz za 3dny bude lepší..,ze se uz narovnam.Uz jsem zoufalá :(
Beru Dimexol na uvolnění svalstva a prasky na bolest…K.tomu teple obklady z raseliny…
Pokud to do středy nepolevi, jedu za dr… :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 02.04.18 19:55

Už jsi tam měla být dávno…

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 02.04.18 20:00
@Marky983 píše:
Ahoj ženy, mám uz od ctrtka totálně zablokovanou bederku. Mám 12let vyhrez plotynky, ale doposud kdyz byly potíže, tak me bolest strilela jen do kycli, nebo do nohy. Tohle co me potkalo teď neznám!!!…Zacalo to pozvolna lehkou obcasnou bolestí v bedrech. A nakonec se nemůžu vubec narovnat!…V patek mi byl malý i hrudnik jak jsem byla ztuhla a nemohla ani dychat.Muzu jen ležet, nebo sedět. Jedine tak to nebolí, pokud se tedy nezacnu hybat.
Mate někdo takovou zkusenost?…Jak dlouho to muze trvat?…Doufala jsem ze to uz za 3dny bude lepší..,ze se uz narovnam.Uz jsem zoufalá :(
Beru Dimexol na uvolnění svalstva a prasky na bolest…K.tomu teple obklady z raseliny…
Pokud to do středy nepolevi, jedu za dr… :,(

Tak sama víš, co obnáší výhřez ploténky, když už to máš tolik let. Po odeznení bolestí, už jen celoživotní cvičení, jinak máš vše zpět i s úroky..

sarlota535
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 02.04.18 20:02

Já měla něco podobného, léta občas bolest, střílelo mi to do kyčle a do nohy, vždycky pomohla rehabilitace.pak mě vzala taková křeč do stehna-po hodině, kdy jsem nemohla šlápnout na nohu jsem se nechala odvézt na neurologickou pohotovost-kapačka, pak magnetická rezonance, výhřez několika plotének. nasazen neurontin(plotny mi brnkaj do nervů a ty mi střílej do nohy-neurontin toto přerušuje).bez prášků nemožnost jakkoliv fungovat.pak se ještě přidala bolest esíček. teď již rok chodím na jógu a světe div se, skoro nevím, co je bolest zad…

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 02.04.18 20:07
@mary.27 píše:
Tak sama víš, co obnáší výhřez ploténky, když už to máš tolik let. Po odeznení bolestí, už jen celoživotní cvičení, jinak máš vše zpět i s úroky..

Ja vim co to obnáší. Také podle toho funguji. Jenze neznám zablokovanou páteř, kdy se nemohu narovnat. Nevim Jak dlouho tohle muze trvat. Nejsou to pro mne klasicke bolesti v noze, které pomalu odeznivaji po svem vrcholu bolesti. Tohle se me proste drží a drží a drží :,(..
Rikala jsem si ze to taky bude pomalu odeznivat…ale teda moc ne.

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 02.04.18 20:11

@Marky983 objednej se k dr hned zítra :) mě bolí bedra už asi tři týdny, taky jsem to takhle dlouho nikdy neměla, byla sem u fyzio 3×, už to bylo i lepší minulý týden, ale včera zas nic moc. Zítra se chci objednat k ortopedovi. Dimexol jsem měla taky, ale nějak nemam pocit, že by na mě ty prášky fungovaly :?

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 02.04.18 20:13

@Laurie a to chodite celou dobu v předklonu?..Nebo to neni tak hrozné?

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 02.04.18 20:19

Nemohla sem stát, chodit ani ležet, bolelo to ve všech polohách, předtím jsem měla problém, jen když sem dýl seděla a pak když sem vstávala, tak byl trochu problém se narovnat. Bolí to furt, ale už to neni tak hrozný, ale jsem zvyklá cvičit a to ted teda nemůžu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 21:34

Ja byla v predklonu pul roku, nez me odoperovali. Ta bolest mi nedovolula s3 narovnat. Vyhrez 11 mm.

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 02.04.18 21:54

To muselo bejt strašný 8o

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 02.04.18 22:32
@Anonymní píše:
Ja byla v predklonu pul roku, nez me odoperovali. Ta bolest mi nedovolula s3 narovnat. Vyhrez 11 mm.

No tak to me desite teda!…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 22:39

@Marky983 me to ale bolelo porad. Nemohla sem ani sedet ani lezet. Uz to je 5 let od operace.

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 02.04.18 23:18
@Anonymní píše:
@Marky983 me to ale bolelo porad. Nemohla sem ani sedet ani lezet. Uz to je 5 let od operace.

Tak to já si aspoň ulevim sezením a ležením…pokud se nechci otočit tedy…
No modlím se ať mě to pustí.
A operace pomohla?…Měla jste výhřez po úrazu, nebo křivou páteří?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 23:46

@Marky983 taky sem mela nejaky ulevovy polohy, ale stejne peklo a doma maly dite k tomu. Zadnej uraz ani kriva pater. Proste jednoho dne mi zacaly bolet zada az se to rozjelo. Jenze nez mi nekdo udelal CT ubehlo skoro pul roku a pak to slo s operaci rychle. Ja si operaci nemuzu vynachvalit. Za dny absolutne bez bolesti a uplne narovnana. Spousta lidi rika, ze je to az posledni moznost, ale takhle velkej vyhrez proste uz nevycvite. Byla sem na kapackach i ozonu a bez uspechu. Fyzio i rehabilitace proste nic.

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 03.04.18 07:24

@sarlota535 Přesně tak to funguje, bez vlastní snahy se záda neuzdraví.
Taky jsem zkusil jogu, cvičení v zavěšené síti a můžu říct, že lepší protahovačku na záda jsem nezažil.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama