Zablokovaná hrudní a krční páteř

21
13.7.18 13:05

zablokovana hrudni a krcni pater

Dobry den. vcera sem skoncila naa pohotovosti se zaadama a bolesti hlavy. zjistili ze maam zablokovanou hrudni a krcni pater dostala sem injekci a zaldiar a bolest hlavy zad se nezmenilo ani o trochu prosim nevite co mam delat. nechci jit zas na pohotovost aby se me neudelaly blbce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
13.7.18 13:12
@Animace píše:
Dobry den. vcera sem skoncila naa pohotovosti se zaadama a bolesti hlavy. zjistili ze maam zablokovanou hrudni a krcni pater dostala sem injekci a zaldiar a bolest hlavy zad se nezmenilo ani o trochu prosim nevite co mam delat. nechci jit zas na pohotovost aby se me neudelaly blbce :)

Ahoj ;) zkus namazat nějakým chladivym gelem, masti. A treba trošku procvicovat ( protahovat) a horka vana nebo sprcha. Tohle pomohlo mne :mrgreen: popřípadě u obvodaka napsat rehabky a zkus i masáže. Mne to bolelo jen trochu ale ta hrudní pater mi nedovolila dychat :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
13.7.18 13:13

Injekce je první pomoc, ale ne vždy zafunguje a nikdy na dlouho. Blbé je, že je pátek.
Jinak s tímto na neurologii a poté rehabilitace. Fyzioterapeut.
Můžete si najít na you tube cviky, dává je tam i jedna uživatelka odsud. Ale je to risk, protože nikdo neví, kde a co máte opravdu bloklé.
Já si jako první pomoc kupuji v lékárně náplasti s kafrem, ty prohřejí dané místo a trochu uvolní. Ale nejvíce pomůže fyzioterapeut a rehábka, no… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
13.7.18 13:15

@Lucinasek6 ja mam prave odpocivat a mit teply sucho ale se 4 detma to nejde :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
13.7.18 13:16
@Animace píše:
@Lucinasek6 ja mam prave odpocivat a mit teply sucho ale se 4 detma to nejde :,( :,( :,(

A

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
13.7.18 13:19

@Animace studený určitě nedávejte.
4 dítka, no to se moc nedá :think:
Zkuste ty náplasti a omezte se v tahání těžkých věcí, prudkým pohybům. A v pondělí k dr. Jinak, pokud by to bylo horší nebo nešlo vydržet, klidně dojeďte na neurologii do nemocnice. Abyste si nezavařila na delší dobu, kdybyste to podcenila.
Opatrujte se :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51201
13.7.18 13:20
@Lucinasek6 píše:
Ahoj ;) zkus namazat nějakým chladivym gelem, masti. A treba trošku procvicovat ( protahovat) a horka vana nebo sprcha. Tohle pomohlo mne :mrgreen: popřípadě u obvodaka napsat rehabky a zkus i masáže. Mne to bolelo jen trochu ale ta hrudní pater mi nedovolila dychat :lol: :zed:

tak horkou vanu ani náhodou, to už by nemusela vylézt z vany, mohlo by se jí to bloknout ještě víc. Nahřívací náplasti (v lékárně), mně pomáhaly ty s kapsicinem. Jakékoliv suché teplo - nažehlit ručník třeba. Po injekci bych nic neprotahovala. Spíš si co nejdříve jít lehnout. Dobrý je i prášek guajacuran, ale po poradě s doktorem. Co nejdříve začít chodit na rehabilitaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
13.7.18 13:22

@aiwwa kapsicin-to je ono a guajacuran taky :palec: Na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.7.18 13:25
@aiwwa píše:
tak horkou vanu ani náhodou, to už by nemusela vylézt z vany, mohlo by se jí to bloknout ještě víc. Nahřívací náplasti (v lékárně), mně pomáhaly ty s kapsicinem. Jakékoliv suché teplo - nažehlit ručník třeba. Po injekci bych nic neprotahovala. Spíš si co nejdříve jít lehnout. Dobrý je i prášek guajacuran, ale po poradě s doktorem. Co nejdříve začít chodit na rehabilitaci.

Mne ta vana teda strasne pomohla :nevim: ale pravda je, ze ja si injekci dat nenechala. Po ni sem nemohla dvy dny chodit :mrgreen:
Ty naplasti jsou take super :) ja procvicovala stylem spise protahovani, kam az bolest dovolila. Žádné krkolomne pozice a snažila jsem se chodit vzpřímeně.. Ja totiž chodim nahrbena jak blazen :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.7.18 13:27

Ještě mě napadlo.. Límec jsi nedostala? :) ja ho mela na tyden a bylo to s nim lepsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
13.7.18 13:33
@aiwwa
@Animace píše:
@Lucinasek6 ja mam prave odpocivat a mit teply sucho ale s @aiwwa
@Animace píše:
Dobry den. vcera sem skoncila naa pohotovosti se zaadama a bolesti hlavy. zjistili ze maam zablokovanou hrudni a krcni pater dostala sem injekci a zaldiar a bolest hlavy zad se nezmenilo ani o trochu prosim nevite co mam delat. nechci jit zas na pohotovost aby se me neudelaly blbce :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
13.7.18 13:37
@Animace píše:
@aiwwa

Po injekci sem si hned lehla nejstrsi dcera naštěstí pomaha.takze lezim a odpocivam ani 3 mesicni dceru nenosim jen krmim a to lezi na polštáři.ale jeste sem zapomela napsat ze trpivam na migreny ale rekla bych ze tohle je snad horsi nez migrena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
13.7.18 13:39

@Lucinasek6 limec mi nedali jen mam vydzet aspon tyden a kdyz to nezabere tak mam prijit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51201
13.7.18 13:39
@Animace píše:
Po injekci sem si hned lehla nejstrsi dcera naštěstí pomaha.takze lezim a odpocivam ani 3 mesicni dceru nenosim jen krmim a to lezi na polštáři.ale jeste sem zapomela napsat ze trpivam na migreny ale rekla bych ze tohle je snad horsi nez migrena

věřím, znám to moc dobře, i migrény. Zkus ty náplasti a ten guajacuran - dá se koupit bez receptu, ale vzala bych si ho až na noc, já jsem po něm ospalá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
13.7.18 13:45

@Halamkame dr vcera rekl ze mam jit na ortopedii na neurologii musim mit doporučeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat