Zablokovaná karta Air bank

Anonymní
13.7.21 20:43

Zablokovaná karta Air bank

Ahoj,,jen si jdu pro radu.

Dnes jsem špatně několikrát zadala pin, znám ho, ale mluvily na mě obě dcery a tak jsem to prostě popletla. Je nějaká možnost, bez toho abych tam volala, jestli to jde nějak odblokovat? Třeba přes bankovnictví, nebo apku? Pak jsem zkusila ještě jednou ( se správným pinem),ale už mi vyjel jen lístek, kvůli špatně zadaným piům, takže to není dočasně zablokované

Může mi někdo poradit prosím? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1484
13.7.21 20:52

Já měla kdysi u papírů od karty kód, kterej se zadal, aby se karta odblokovala, ale je to hodně let zpátky, těžko říct jestli to tak ještě funguje :nevim:
Jinak jedině na pobočku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5770
13.7.21 21:58

Podívej se do internetového bankovnictví na záložku karty k účtu a tam najdeš vše co potřebuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9221
13.7.21 22:01

@Nickjmeno airbank a pobočka? To je ta poslední varianta, která nevim kdy musí nastat.

Mrkni do IB, co tam u té karty najdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
13.7.21 22:05

V aplikaci nebo internetovém bankovnictví to, tuším, jde. Koukni do sekce Karty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
13.7.21 22:09

Zavolat k nim na zakaznickou linku oni určitě poradí co a jak, podle mě ti ji prostě odblokují na pobočce a vše bude ok. Před 4 lety se mi stalo něco podobného, akorát s tím, že ten terminál nějak nereagoval, nebo možná já to pořádně nezmáčka ty čísla a prostě se mi to bloklo po pár pokusech. Měla jsem tehdy účet u poštovky a tam jsem přišla na přepážku a k odblokování mi stačilo zadat můj pin znovu, akorát mě paní upozornovala, že to musím dát 100% na jediný pokus jinak se nenávratně zablokuje a budou mi muset poslat novou kartu poštou. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat