Zablokovaná krční páteř - co vám pomohlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marinka5
Echt Kelišová 9499 příspěvků 29.11.18 14:27
Zablokovana krcni pater - co vam pomohlo?

Potrebovala bych poradit, co vam pomohlo na zablokovanou krcni pater? Predem dekui za odpovedi

Reakce:
histep
Závislačka 3678 příspěvků 29.11.18 14:29

Fyzioterapeut.

Kriss Tina
Kelišová 6018 příspěvků 29.11.18 14:33

Masáž, nahřívání, tejpy, ale to je tak k okamžité úlevě, dlouhodobě jedině cvičení

Uživatel je onlinealilauter
Kecalka 270 příspěvků 29.11.18 14:37

Mě zabrala thajská masáž. Lítala jsem po doktorech a pak stačila hodinová masáž a konec. Bolelo to jako čert ale vyřešilo to problém.

lea79
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 29.11.18 14:40

@marinka5 Trpím na to hodně, takže na opravdu akutní problém mi pomáhá reflexní terapie. Tam se sotva doplazím a zpátky odcházím jako čipera. Na lehčí zablokování je super thajská masáž a jinak preventivně cvičení.

marinka5
Echt Kelišová 9499 příspěvků 29.11.18 15:05

Ja prave vcera byla na ortopedii, dostala jsem krcni limec a cviky, rehabilitaci jsem dochodila pred tremi tydny a bez efektu, tak prave nevim co vic proto delat, na masaze chodim, ale zatim take nic moc

lea79
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 29.11.18 15:26

@marinka5 Tak bych zkusila tu reflexni terapii. Ale od nekoho, kdo to opravdu umí.

Malike
Extra třída :D 11813 příspěvků 29.11.18 15:36
@marinka5 píše:
Ja prave vcera byla na ortopedii, dostala jsem krcni limec a cviky, rehabilitaci jsem dochodila pred tremi tydny a bez efektu, tak prave nevim co vic proto delat, na masaze chodim, ale zatim take nic moc

Teplo, teplo a zase teplo.Takze nesundavat límec a čekat až se ploténka přestane dotýkat nervu..coz trva i par tydnu..Taky jsem to měla..a často.Nakonec mi pomohlo nahodit ploténku zpět.
Pomáhá na to pouze teplo.

Příspěvek upraven 29.11.18 v 15:39

maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 15:38

nahrivani,horka koupel a na netu cviceni https://www.youtube.com/watch?…

Tableta
Závislačka 4123 příspěvků 29.11.18 15:41

SUCHÉ teplo a klid na lůžku.

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 29.11.18 15:56

Kratkodobe: suche teplo, tejpy, nosit salu, uvolnujici gel
Dlouhodobe: odblokovat, zacit pravidelne cvicit (ja zacala s jogou) a pak jsem si poridila takovou super podlozku, jako podsedak, nemohu si ale vzpomenout jak se jmenuje :oops:
Ja si s krckou uzila fakt dost a jestli ti pohu poradit, najdi hlavne pricinu, proc se rozjela a tu odstran, vse ostatni jsou jen kratkodoba reseni :think:

Celina
Závislačka 3607 příspěvků 29.11.18 17:23

Dorsiflex. Pokud by mi chtěl někdo masírovat zablokovanou krční páteř, asi bych ho kopla patou do čela :lol:

histep
Závislačka 3678 příspěvků 29.11.18 18:40

@Celina Tak on ne kazdy dava prednost zrovna myorelaxansiim. Takovy dobry fyzioterapeut je rozhodne bez vedlejsich ucinku, navic pomuze jaksi dlouhodobe

Celina
Závislačka 3607 příspěvků 29.11.18 19:32

@histep pro mě je to rychlé řešení, pokud mám fungovat, navíc mi zabere jeden prášek a to s těmi vedlejšími účinky nebude taková tragédie.
Otázka zněla, co vám zabírá

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >