Zábrana pro dítě na válendu

12.11.19 10:44

Zábrana pro dítě na válendu

Budeme mít od našich valendu a tak jsem na ni chtěla dát malého (19 měsíců) spinkat. Ale řeším, jakou tam dát zabránu, aby z ní nespadl. Existuje něco na válendy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6471
12.11.19 10:46

Hledej na Googlu zábrana na postel, vyjede ti jich tam nespočet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 10:48

@Aduš8 jenže ty se zasunuji pod matraci. Ale tu válenda nemá. Je tam jen úložný prostor. Tak přemýšlím, jestli to půjde nějak řešit přes to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
12.11.19 10:50

@HankaL9 jo ty myslíš válendu s úložným prostorem, tak to nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 10:53

@Aduš8 no právě. Jinak bych to neřešila. Taky nevím, jak to vymyslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13585
12.11.19 10:56

A nešlo by to dát místo pod matraci do toho úložného prostoru? Tam bývá škvíra :think: nebo dát na noc na zem ještě jednu matraci, třeba jenom z dětské postýlky, kdyby dítě spadlo no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 10:59

@Kriss Tina právě přemýšlím, že bysme ji zkusili dát do toho úložného prostoru jestli to půjde. Uvidíme. Mě zajímalo, jestli s tím třeba nemá někdo zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
12.11.19 11:25

@HankaL9 resili jsme to na chalupe a nevyresili. Zabrana zpusobi nakloneni lozne plochy a navic valenda byva celkem vysoka, takze moc zabrany uz nad valendou neni. Pokud vymyslite reseni, rada se inspiruji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 11:30

@luci.no obávám se, že asi taky na žádné řešení nepřijdu. :? Ale pokusím se ještě popřemýšlet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
12.11.19 11:37

@HankaL9 my jsme tedy udelali takovou opicarnu z ohradky. Ale na chalupe jsem ochotna to prekousnout. Doma bych to nechtela. Jeste me napada nechat si vyrobit zabranu tak, aby mela dole kovove platy, ktere by byly pres celou sirku valendy. Tim by luzko nebylo naklonene a platy kdyz budou uzke, tak to bude neznatelne zvednuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8234
12.11.19 11:40

Je ta válenda nutná? Za mě je to pro dítě fakt špatné spaní - nevětrá to, nemá to pratelný potah matrace, výplň taky nic moc… Je fakt, že my jsme rodina alergiků, tak to asi řeším víc, ale já beru válendu na přespání tak na té chalupě nebo na dovolené, na každodenní spaní bych se zkusila za každou cenu vymyslet něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama