Zábrany na schody ke spacímu patru

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gabi želva
Nováček 2 příspěvky 22.10.14 11:26
zábrany na schody ke spacímu patru

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat máte někdo doma spací patro? jak máte proti dětem zabezpečeny schody?

Reakce:
anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 22.10.14 11:40

@gabi želva máme dole sklopnou desku, která se v případě potřeby přiklopí na schody

lucynka25
Echt Kelišová 8993 příspěvků 1 inzerát 22.10.14 11:48

Taky to budu resit, mame patro v detskem pokoji a mala spi se mnou nahore kvuli kojeni, taky by me zajimalo jak mama udelat aby tam semnou spala co nejdele, aniz by az bude lest spadla dolu, ze ji treba rano nenapadne jit dolu :think: :zed:
@anickadomnik to vypada dobre co se tyce problemu aby nelezlo samo nahoru, ale neleze i tak po desce??

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 22.10.14 11:51

@lucynka25 po desce neleze ona je celkem vysoko a je hladká, nemá se na ní za co chytit a přitáhnout nahoru, ale jak zabezpečit aby dítko nelezlo ze shora dolů to neporadím

lucynka25
Echt Kelišová 8993 příspěvků 1 inzerát 22.10.14 11:54

@anickadomnik no me jedine napdlo z toho udelat holt bunkr :roll: manzel je manualne zrucnej, tak nejake desky misto zabradli az ke stropu a diru n aschody nejak otvirat/zavirat no ale bude to hruza vypadat a rano tma jak v pr… :nevim: ale asi nam nic jineho nezbyde, nedovedu si predstavit kazdy 3h lezt dolu a kojit a pak uspavat, takhle si knourne, naji se a usne u toho :palec:

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 22.10.14 11:55

@lucynka25 neblbni vždyť se tam udusíte 8o 8o 8o a navíc ti stejně proleze tou dírou na schody

Slečna Ferka
Extra třída :D 10272 příspěvků 22.10.14 12:06

Já bych asi koupila nějakou zavírací zábranu http://www.rostoucinabytek.eu/…-2013-Hauck/

lucynka25
Echt Kelišová 8993 příspěvků 1 inzerát 22.10.14 12:13

@anickadomnik hmm to me nenapadlo :oops: :oops: :oops: ale nejak to musim vykoumat, jedine mi bude muset vyrobit nove zabradli az ke stropu normalne spriclove a tu diru na dvere nejak zajistit, on je sikovnej, a rad vyrabi tak snad neco vymysli :think:

blobfish
Závislačka 4648 příspěvků 22.10.14 12:28

No já nevím, to zábradlí je tak nízké? Viděla jsem patra do dětských pokojů, někde měli zvýšené zábradlí a někde ještě od zábradlí do stropu takovou síť.

lucynka25
Echt Kelišová 8993 příspěvků 1 inzerát 22.10.14 12:39

@blobfish no ta sit to by mozna slo :think: :palec: zkusim se po tom podivat :kytka: jinak my mame zabradli asi klasicky (viz foto kdyz jsme delali pokojik)

Siluet
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 12:42

My máme ochrannou síť, tak že malej sám z postele nevyleze, ani nevypadne, ale řešíme, jak zajistit schody do postele, ty jsou řešené jako šuplíky :?

lucynka25
Echt Kelišová 8993 příspěvků 1 inzerát 22.10.14 14:17

Tak jsem o te siti rekla ted manzelovi a je nadsenej za tento napad :palec: :palec: :palec: diky diky mooooc :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Siluet
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 20:24

@lucynka25 můžu poslat i foto do sz, jedtli chceš :)

lucynka25
Echt Kelišová 8993 příspěvků 1 inzerát 22.10.14 20:26

@Scherydon určité se rada inspirují, i když manžel už to ma v hlavě vymyšlené..budu rada, třeba to bude lepší :-) diky

Siluet
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 20:45

@lucynka25 ok, posílám :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >