Zabývá se tu někdo minulými životy?

Anonymní
8.4.20 21:32

Zdravím!
Potřebovala bych pomoci.
Kdysi jsem jako problémový puberťák byla na regresním terapii u známé. Dostala jsem se do období asi 30ti leté války, kdy jsem jako dítě sledovala, jak mi v manželské posteli umírají rodiče a všude kolem jsou vojáci.
Mám ještě jednu vzpomínku - na konstelacích jsem se ocitla v roli ženy, která se modlila v kostele, cítím, že jsem šla na smrt, kvůli nemanželskému dítěti. Pamatuju si i tu vůni kostela, jak šlo slunce skrz okna. Myslím, že s tím souvisí i můj nynější problém. Mám hroznou hrůzu z otěhotnění. Přitom mám již 6 let chlapa, i věk na dítě, v brzké době se budeme brát, zázemí i peníze máme. Ale já prostě každou menstruaci vyhlížím jak spásu, testů si dělám nespočet. Dokoncec jsem jednu dobu i kontrolovala kondomy. Jednou jsem byla i na miniinterrupci - ale to je dávno, tenkrát nebyly podmínky na to dítě vůbec mít.
Díky.
Anonymně protože se jedná o velice citlivé informace, které nikdo z mých blízkých neví.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1484
8.4.20 21:44

Taky by mě to zajímalo. Ale z těchto věci mam opravdu respekt a možná i trochu strach. O sobě si myslim ze jsem musela v minulém životě být něco strašného vzhledem k mému současnému zivotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 21:59
@-Sára píše:
Taky by mě to zajímalo. Ale z těchto věci mam opravdu respekt a možná i trochu strach. O sobě si myslim ze jsem musela v minulém životě být něco strašného vzhledem k mému současnému zivotu.

Také by mě osobně zajímalo, jak přesně funguje karma. Jestli - byl jsi zloděj, tak teď budeš okraden, nebo je to mnohem složitější… Nu třeba nám to tu někdo objasní :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1484
8.4.20 22:15

Ja mam hodně silné pouto se synem. Myslim ze v minulém životě hrál pro mě velmi důležitou roli. Není to tak ze by byl mě jediné dítě mam jeste dvě další ale proste s tím synem je tam něco víc. Něco co neumím poradně vysvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama