Začal bydlet s milenkou, vrátí se?

Anonymní
4.10.19 22:42

Začal bydlet s milenkou,vrátí se?

Potřebuji slyšet vaše zkušenosti s odchodem partnera k milence.Ve zkratce popíšu, to co se nám přihodilo :oops: S partnerem jsme spolu 20 let, máme dvě děti 11 a 14 let, harmonický pěkný vztah bez jakýhkoliv krizí. Před třemi měsíci se mi jednoho krásného dne přiznal k půlroční nevěře z kolegyní z práce,(je do ní strašně zamilovaný)taky dvě děti podobného věku,(ona v rozvodovém řízení. :mavam: Byl to pro mě hrozný šok. Dva dny jsme to spolu probírali co bude dál, že se musí rozhodnout, jestli chce být se mnou a svými dětmi, nebo s milenkou. Rozhodl se pro nás a vztah s milenkou ukončil. Nato jsme se tak neskutečně sblížili, že jsem se znovu do něj zamilovala, on se taky moc snažil, aby se odmiloval, sliboval, že to snad časem vyšumí a že chce abychom byli oba šťastní a žili spolu dál jako rodina. Jenomže se dál potkávali v práci a po měsíci od rozchodu s ní se přiznal, že si nemůže pomoct, že ji stále moc miluje. Nevím zda za ním dolejzala ona nebo on, ale to je teď asi jedno. Týden se rozmýšlel co bude dál, nakonec mě napsal, že zatím bude s náma, ale jako spolubydlící. To jsem razantně odmítla, protože chci vedle sebe chlapa, kterého můžu políbit, obejmout…Tak jsem mu řekla, že bude lepší, když odejde a zkusí si život s ní a až potom se rozhodne s kým chce žít. Tak druhý den si sbalil nějaké oblečení a odešel. Dva měsíce bydlel u rodičů, kam ji i přišel představit a teď už 14 dní bydlí i s milenkou v pronajatém bytě. Co dodat? Dva měsíce co odešel, pro mě citová hrůza, brečela jsem snad každý den, nic jsem nebyla schopná dělat, třetí měsíc už zvládám lépe, myslím, že to chce čas a bude ještě lépe. Nemůžu se s tím srovnat, protože odešel od dobře fungující rodiny, proto mě zajíma, zda někdo něco podobného zažil a zda se muž po procitnutí ze zamilovanosti vrátil zpět k rodině. Pořád doufám, že si to za čas uvědomí, co udělal. Já mu nevěru odpustila a pomalu začala znovu důvěřovat a za odměnu jsem se dočkala jeho odchodu. Musí mět asi úplně zatemněný mozek tou zamilovaností :nevim: Teď se snažím žít dál i bez něj, docela se daří, ale jsou dny, kdy ten stesk na mě dolehne a je to na hovno. Pořád ho mám ráda a chtěla bych, aby tu byl s náma a začali jsme od znova, bylo by to těžké, ale druhou šanci bych mu dala. Momentálně ho vůbec nekontaktuji, pouze kvůli dětem nebo různým technickým věcem. Bylo to doporučeno psychologem, nekontaktovat, nedělat nic a vyčkávat. Fuj to jsem se ani nechtěla tak rozepsat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

436
4.10.19 22:45

Hodně štěstí, at Ti vse dobre dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.19 22:47

Díky. Doufám, že se probere. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
25122
4.10.19 22:53
@Anonymní píše:
Potřebuji slyšet vaše zkušenosti s odchodem partnera k milence.Ve zkratce popíšu, to co se nám přihodilo :oops: S partnerem jsme spolu 20 let, máme dvě děti 11 a 14 let, harmonický pěkný vztah bez jakýhkoliv krizí. Před třemi měsíci se mi jednoho krásného dne přiznal k půlroční nevěře z kolegyní z práce,(je do ní strašně zamilovaný)taky dvě děti podobného věku,(ona v rozvodovém řízení. :mavam: Byl to pro mě hrozný šok. Dva dny jsme to spolu probírali co bude dál, že se musí rozhodnout, jestli chce být se mnou a svými dětmi, nebo s milenkou. Rozhodl se pro nás a vztah s milenkou ukončil. Nato jsme se tak neskutečně sblížili, že jsem se znovu do něj zamilovala, on se taky moc snažil, aby se odmiloval, sliboval, že to snad časem vyšumí a že chce abychom byli oba šťastní a žili spolu dál jako rodina. Jenomže se dál potkávali v práci a po měsíci od rozchodu s ní se přiznal, že si nemůže pomoct, že ji stále moc miluje. Nevím zda za ním dolejzala ona nebo on, ale to je teď asi jedno. Týden se rozmýšlel co bude dál, nakonec mě napsal, že zatím bude s náma, ale jako spolubydlící. To jsem razantně odmítla, protože chci vedle sebe chlapa, kterého můžu políbit, obejmout…Tak jsem mu řekla, že bude lepší, když odejde a zkusí si život s ní a až potom se rozhodne s kým chce žít. Tak druhý den si sbalil nějaké oblečení a odešel. Dva měsíce bydlel u rodičů, kam ji i přišel představit a teď už 14 dní bydlí i s milenkou v pronajatém bytě. Co dodat? Dva měsíce co odešel, pro mě citová hrůza, brečela jsem snad každý den, nic jsem nebyla schopná dělat, třetí měsíc už zvládám lépe, myslím, že to chce čas a bude ještě lépe. Nemůžu se s tím srovnat, protože odešel od dobře fungující rodiny, proto mě zajíma, zda někdo něco podobného zažil a zda se muž po procitnutí ze zamilovanosti vrátil zpět k rodině. Pořád doufám, že si to za čas uvědomí, co udělal. Já mu nevěru odpustila a pomalu začala znovu důvěřovat a za odměnu jsem se dočkala jeho odchodu. Musí mět asi úplně zatemněný mozek tou zamilovaností :nevim: Teď se snažím žít dál i bez něj, docela se daří, ale jsou dny, kdy ten stesk na mě dolehne a je to na hovno. Pořád ho mám ráda a chtěla bych, aby tu byl s náma a začali jsme od znova, bylo by to těžké, ale druhou šanci bych mu dala. Momentálně ho vůbec nekontaktuji, pouze kvůli dětem nebo různým technickým věcem. Bylo to doporučeno psychologem, nekontaktovat, nedělat nic a vyčkávat. Fuj to jsem se ani nechtěla tak rozepsat. :lol:

Podle mých zkušeností z okolí, tak pokud byl předchozí vztah ok, tak po vyprchání zamilovanosti spíš litují. Jenže to ti k ničemu nebude, páč to nastane za dva roky. :(

Teď nemáš šanci. On jede na endorfinove vlně, to je jak droga. Až endorfiny vyprchaji, dojde mu, že si rozbil rodinu a na krku má dvě cizí děcka. Ale do té doby bude šťastnej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.19 22:54

(prosím anonym nebo smazat) Moje příbuzná byla v té samé situaci a dopadlo to (nebo ještě nedopadlo?) za mě dost blbě. Být tebou se seberu a hrdě odkráčím středem, dokud to jde! I když to bude bolet, přebolí to a máš šanci na nový život než ze sebe dělat totálního blbce a čekat na něj u vyhasínajícího rodinného krbu jestli se teda milostivě vrátí. Jestli z něj vyprchá zamilovanost a nabije si čumák, dobře mu tak, ať pak může přijít s prosíkem za tebou, ne, že na něj budeš čekat s otevřenou náručí! Paní, o které píšu, stále čeká, už přes 10 let. Manžel se střídavě vrací a znovu mizí s novými a novými objevy. A manželka ochotně dělá služku a ponižuje se. Všichni, včetně jejich dospívajících dětí z ní mají jen služku bez hodnoty, protože samozřejmě veškeré sebevědomí a hrdost tímto ponižováním před manželem pohřbila. Manžel bydlí třeba 3 měsíce doma, pak zase k někomu uteče, manželku poníží až nevím kam, chodí si domů vyprat a najíst, pak se měsíc ani neukáže. No nechápu to. Když se bude chtít vrátit, vrátí se spíš k sebejisté samostatně ženské než k domácí trosce, tu bude jen využívat. :( Hodně sil! :srdce:

Příspěvek upraven 04.10.19 v 22:56

• Nahlásit
  • Citovat
5756
4.10.19 22:55

Ja bych na nej prdela. Nejdriv te podvadi, pak to s milenkou ukonci, pak se k ni nastehuje… vykasli se na nej. Pro tebe i deti je lepsi byt bez nej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.19 22:59

Tak tu šanci bych mu dala do roka a do dne.Pak už ne, a kdoví, třeba někoho potkám, taky se zamiluju a už ho potom nemusím chtít, kdyby se někdy rozhodl vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.10.19 23:07

On se nenastěhoval k ní, oni si vzali spolu byt do pronájmu, ona má děti ve střídavé péči, ale má tam jen to mladší ob týden, brečí a přemlouvá maminku, aby se vrátila domů. Já toto nechápu, jak dva 40tiletí můžou ubližovat svým nejbližším, rozbíjet fungující rodinu, no je mi na blití. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1119
4.10.19 23:10

Víš, já doufám, že se neprobere a ty si časem najdeš muze, který tě bude na rukou nosit, 0odle toho jak píšeš jsi strašně fajn ženská a takového chlapa si vedle sebe nezasloužís a on ať si je s milenkou. Věřím, že tě čekají krásné zítřky, i když teď ta situace bolí. Bude líp, nebude to dlouho trvat. Přeji hodně štěstí v novém životě!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 23:12

Nezazila jsem, ale jak uz tu bylo napsano, tak co ja znam z okoli, tak ten se jen tak nevrati. Urcite ne ted a jestli bude litovat za rok, za dva, za tri :nevim: to je ve hvezdach. Pokud vas vztah a rodina byla funkcni, tak jednoho dne litovat zrejme urcite bude, ale kdy to bude… Chapu, ze to je tezke po 20letech souziti, ale planujes rozvod nebo budes cekat jestli a jak se rozhoupe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 23:14
@Anonymní píše:
On se nenastěhoval k ní, oni si vzali spolu byt do pronájmu, ona má děti ve střídavé péči, ale má tam jen to mladší ob týden, brečí a přemlouvá maminku, aby se vrátila domů. Já toto nechápu, jak dva 40tiletí můžou ubližovat svým nejbližším, rozbíjet fungující rodinu, no je mi na blití. :zed: :zed:

Kdyz se chlapovi postavi, rozum se mu zastavi :nevim: On prozre, nebude chtit vychovavat cizi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2933
4.10.19 23:17

Byla chyba, že když se poprvé rozhodl pro rodinu, chodil do stejné práce, kde byla ona. Dala bych si lhůtu, do kdy čekat. Nezapomeň taky na svoje štěstí. Nemládneš a je něco jiného hledat si chlapa ve 40 anebo v padesáti…Můžeš potlat někoho, s kym jeste utvoříš fungující rodinu. Ten tvůj je blázen. Vyměnit všechno za sex a iluzi porozumění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.19 23:21

Naštěstí jsme vzítí nebyli, takže rozvod řešit nemusím. Nikdy mě nenapadlo, že mě toto může potkat, tolik krásných let spolu, stejné koníčky, názory…tak jsem byla šťastná a teď je vše v p…

• Nahlásit
  • Citovat
1698
4.10.19 23:29

Nezaslouzi si te, si az moc dobrosrdecna. Vaz si sama sebe. Muzes cekat ale podle me se nevrati…uz to tahl pul roku na tajnacku, pak k tobe od tebe zas za ni. Az se naucis zit bez nej, zabehnes si system tak ti chybet prestane uvidis… Prece nechces byt ta, ke ktere se vrati jen protoze mu nezbyva zadna jina… (az se na neho vykasle)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 23:40
@Anonymní píše:
Potřebuji slyšet vaše zkušenosti s odchodem partnera k milence.Ve zkratce popíšu, to co se nám přihodilo :oops: S partnerem jsme spolu 20 let, máme dvě děti 11 a 14 let, harmonický pěkný vztah bez jakýhkoliv krizí. Před třemi měsíci se mi jednoho krásného dne přiznal k půlroční nevěře z kolegyní z práce,(je do ní strašně zamilovaný)taky dvě děti podobného věku,(ona v rozvodovém řízení. :mavam: Byl to pro mě hrozný šok. Dva dny jsme to spolu probírali co bude dál, že se musí rozhodnout, jestli chce být se mnou a svými dětmi, nebo s milenkou. Rozhodl se pro nás a vztah s milenkou ukončil. Nato jsme se tak neskutečně sblížili, že jsem se znovu do něj zamilovala, on se taky moc snažil, aby se odmiloval, sliboval, že to snad časem vyšumí a že chce abychom byli oba šťastní a žili spolu dál jako rodina. Jenomže se dál potkávali v práci a po měsíci od rozchodu s ní se přiznal, že si nemůže pomoct, že ji stále moc miluje. Nevím zda za ním dolejzala ona nebo on, ale to je teď asi jedno. Týden se rozmýšlel co bude dál, nakonec mě napsal, že zatím bude s náma, ale jako spolubydlící. To jsem razantně odmítla, protože chci vedle sebe chlapa, kterého můžu políbit, obejmout…Tak jsem mu řekla, že bude lepší, když odejde a zkusí si život s ní a až potom se rozhodne s kým chce žít. Tak druhý den si sbalil nějaké oblečení a odešel. Dva měsíce bydlel u rodičů, kam ji i přišel představit a teď už 14 dní bydlí i s milenkou v pronajatém bytě. Co dodat? Dva měsíce co odešel, pro mě citová hrůza, brečela jsem snad každý den, nic jsem nebyla schopná dělat, třetí měsíc už zvládám lépe, myslím, že to chce čas a bude ještě lépe. Nemůžu se s tím srovnat, protože odešel od dobře fungující rodiny, proto mě zajíma, zda někdo něco podobného zažil a zda se muž po procitnutí ze zamilovanosti vrátil zpět k rodině. Pořád doufám, že si to za čas uvědomí, co udělal. Já mu nevěru odpustila a pomalu začala znovu důvěřovat a za odměnu jsem se dočkala jeho odchodu. Musí mět asi úplně zatemněný mozek tou zamilovaností :nevim: Teď se snažím žít dál i bez něj, docela se daří, ale jsou dny, kdy ten stesk na mě dolehne a je to na hovno. Pořád ho mám ráda a chtěla bych, aby tu byl s náma a začali jsme od znova, bylo by to těžké, ale druhou šanci bych mu dala. Momentálně ho vůbec nekontaktuji, pouze kvůli dětem nebo různým technickým věcem. Bylo to doporučeno psychologem, nekontaktovat, nedělat nic a vyčkávat. Fuj to jsem se ani nechtěla tak rozepsat. :lol:

Nechte ho jít. Je konec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama