Začal mi odmítat jídlo - 11,5 měsíců

58
7.4.16 14:42

Začal mi odmítat jídlo. 11,5 měsíců

Ahoj maminky. Malej mi prestal jist, jen vidi lzicku a breci. Pritom do tedka jedl uplne vsechno a krasne. Od zacatku mu varim, byl kojen 4.mesice. nejdrive mi zacal odmitat kase k veceri a mliko. Tak chodil spat hladovy, ale nevadilo mu to ted zacal odmitat i obedy.. jemu to ocividne nevadi to spis me. Jen me zajima jestli si myslite, ze je to nejake obdobi nebo to mam resit s mudr.? Hlavne mi i spatne spi, tak jestli to nemuze byt k tomu? Pres den spi tak dvakrat po 30.minitach a v noci spi cca 9.hodin s tim, ze se budi tak sestkrat za noc. :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9659
7.4.16 14:44

@LuckaPicka podle mne malému rostou zuby :think: U nás růst zoubků způsoboval nechutenství (klidně až týden), někdy i teplotu, průjem ap. :nevim: A tak po týdnu (někdy i déle) se zase vše srovnalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
7.4.16 14:52

Mela jsem to s malou v tomto obdobi take. Vyresil to prechod na „dospelacke jidlo“. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1367
7.4.16 15:55

@LuckaPicka Vím moc dobře, jak je to nepříjemné. Obě mé děti v tomto věku měly všechny zoubky. Takže jsem se s tímto taky potýkala, bylo to takové vzdorovité. Vždy jsem se snažila vyloučit nemoc, nebo afty, cokoliv…Pokud mi to ukazovalo na to, že má „vzdor“, nenutila jsem, dohlížela jsem na tekutiny a přiznám se, že jsem v tyto dny povolovala vše, co jim šmakovalo, i to, co je absolutně pro ně nezdravé. Jak to rychle přijde, tak to rychle odejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1370
7.4.16 16:54

U nás to samé, ale o měsíc později. Příčinou byly evidentně zuby. Špatně jedl měsíc, teď už zase začíná jíst normálně, ale už má taky vlastní hlavu, takže se začíná prosazovat. Jediný, co vzal do pusy byl rohlík. Od té doby je na ně vysazenej, říkáme mu Otík :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml
7.4.16 16:56

Já bych to taky viděla na zuby, hlavně ať hodně pije…však on není hloupý až bude mít hlad on se přihlásí neboj, kdyžtak mu zkus dát to co by chtěl, samozřejmě pokud to nejsou papričky chlapeňos nebo něco podobné, ale nejsi pitomá…jen se teď nezaobírat tím jestli to je nebo není zdravé…u nás hodně pomohl rohlík dát do ruky, zaprvé si tím dráždila ty zoubky a ještě se i trochu najedla…mala byla kojena do 6 měsíců, sunar snesla měsíc, pak sem přešla na klasickou řídkou krupici jak jsme měly my když jsme byli malí a od roku ji více méně to co my, do teď zbožňuje polívky, jekékoliv od kohokoliv kdykoliv, krmíš ho ty nebo mu dáváš volnou ruku? Možná to zkus i hrou aby ho to bavilo, dej mu lžičku ať zkouší sám…neboj ono se to podá

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Annapavelkovaml
7.4.16 16:58

Jen ta mimochodem, málá má 2 roky a 4 měsíce, teď mi měsíc odmítala maso že ona maso nepapá, nakonec se z toho vyklubaly 4 stoličky, jak ji vylezli, tak ho začala jíst zase normálně, asi ji to kousání nedělalo dobře…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat