Reklama

Začal mi psát bývalý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminka028
Kecalka 276 příspěvků 20.02.17 19:26
Začal mi psát bývalý

Dobrý den, prosím o radu. Seznámila jsem se s jedním pohledným mužem ze seznamky, chtěl se scházet, byl velmi iniciativní a milý a psal mi moc krásné zprávy, stýkali jsme se spolu ze začátku jednou do týdne zamnou jezdil z jiného města. Po krátké době mi tvrdil, že se do mě zamiloval, já do něj taky, psal mi zamilované zprávy každý den, i volal, cítila jsem se jako v sedmém nebi a myslela, že je to ten pravý. On mi tvrdil to samé. A neustále mě zahrnoval pozorností a chtěl mi pomáhat.
Jinak já mám jedno 7 leté dítě v péči a bydlela v té době v tatkové garsonce s dítětem. V té době jak jsme spolu chodili jsem se stěhovala z té garsonky do pronájmu a potřebovala jsem půjčit alespon na půlku kauce, tak mi půjčil ten přítel, přijel a sepsal semnou smlouvu, že mu to musím vracet po splátkách- po 500kč. Kvůli tomu prý, že ho ženy vždy jen využili tak je velmi opatrný, tak jsem souhlasila a podepsala jsem tu smlouvu, protože jsem ty peníze potřebovala na tu půlku kauci, tu druhou pulku mi zaplatila mamka.
Pár dni na to jsem se dozvěděla, že v tom jiném městě žije s jinou ženou ve 3+1 a tvrdil, že je to bývalka a že se ji chce zbavit, ale že ona nemá kam jít, tak ji tam prý musí trpět.
Navrhla jsem mu, že se může ke mě nastěhovat když má tak velké problémy s bývalkou a nechce od něho se odstěhovat, na to mi řekl, že nemůže kvůli tomu, že má ve městě kde bydlí práci a byla by to hodně velká dálka dojíždět denně do práce a že bývalku na ulic vyhodit nemůže, takže čeká až ona sama si najde jiné bydlení. A že ten jeho byt nemůže pustit kvůli tomu, že do něj vrazil hodně peněz.
Pak mi tvrdil, že se k ni vrací a že ji miluje, i ona mi psala dost hnusné zprávy i nadávky, z tohoto důvodu jsem ukončila náš vztah a on i přesto mě ještě několik měsícu přemlouval at mu dám šanci a že mě miluje a že mu mám věřit… A neustále si protiřečit, když jsem mu dala šanci, tak se zas vrátil k ni a zase se vymlouval, že ona nemá kam jít a že se jen hádají…
A zároven chtěl at mu vracím peníze po splátkách.
Peníze jsem mu neměla ani z čeho vracet jako samoživitelka s ročním dítětem, tak jsem mu to splácela po 100kč. Po velkém naléhaní a po tom co mi neustále opět psal at mu odpustím, že už je sám a že mi chce dokázat, že mě miluje a že chce přijet jsem mu teda dala ještě šanci, ale opět mě zradil, zjistila jsem opět, že ta jeho stále bydlí u něho a že k ni stále něco cítí.. To mi dokonce i potvrdil a napsal mi že miluje ji a opět, že se rozhodl pro ni… Takže to byl uplný konec, další šanci už jsem mu nedala a i přesto, že mě nadále prosil o šanci, a přestala jsem s nim už uplně komunikovat.

O rok později mě dal k soudu kvůli těm penězům, protože to chtěl vrátit najednou a ne jen po 100kč, tak mu ty peníze za mě poslala mamka aby nebyl ten soud, protože já ho nechtěla ani vidět.. Od té doby jsem měla klid.
Jednalo se o 5tisíc kč.
O 3 roky později co jsme spolu po tomhle celé ty 3 roky vůbec spolu nekomunikovali mi začal nyní psát na jedné seznamce kde mě našel a píše mi tam hrozně milé zprávy každý den, prosí mě o odpuštění skoro denně, neustále si vyčítá, že mi ublížil, tvrdí mi, že má špatné svědomí a že si uvědomuje, že mi hrozně ublížil a neustále se mi omlouvá a prosí o odpuštění i o setkání. Píše mi litánie každý den o tom, že mu hrozně chybím a že se moc trápí kvůli tomu, co mi udělal a že to chce vrátit zpět a že mě prý stále miluje a že se chce semnou sejít a odčinit vše špatné co mi udělal a vše napravit a udělat mě štastnou atd, že poznal až později že ta jeho bývalka nebyla ta pravá a že udělal moc velkou chybu, že mě opustil kvůli ni…Tak jsem se podívala na facebook a ta jeho bývalka už opravdu má jiného chlapa.
Píše mi litánie přes půl obrazovky a prosí mě o odpuštění a šance a že se chce hlavně sejít. Dokonce tvrdí, že udělá cokoli abych mu dala šanci, že by mi i klidně poslal ty peníze nazpět…atd. A že ví, že jsem ta práva, v jeho životě…Tyto jeho zprávy trvají už 2 týdny.
Jak byste na tyhle jeho zprávy reagovali? Poradíte prosím jak se správně zachovat v této situaci? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

Králičice
Extra třída :D 12973 příspěvků 20.02.17 19:32

Chlap, který by mě kvůli 5000 dal k soudu by si mě neškrtl.. dala bych ho do ignorace..

Malaga
Generální žvanilka 24410 příspěvků 20.02.17 19:32
@Maminka028 píše:
Dobrý den, prosím o radu. Seznámila jsem se s jedním pohledným mužem ze seznamky, chtěl se scházet, byl velmi iniciativní a milý a psal mi moc krásné zprávy, stýkali jsme se spolu ze začátku jednou do týdne zamnou jezdil z jiného města. Po krátké době mi tvrdil, že se do mě zamiloval, já do něj taky, psal mi zamilované zprávy každý den, i volal, cítila jsem se jako v sedmém nebi a myslela, že je to ten pravý. On mi tvrdil to samé. A neustále mě zahrnoval pozorností a chtěl mi pomáhat.
Jinak já mám jedno 7 leté dítě v péči a bydlela v té době v tatkové garsonce s dítětem. V té době jak jsme spolu chodili jsem se stěhovala z té garsonky do pronájmu a potřebovala jsem půjčit alespon na půlku kauce, tak mi půjčil ten přítel, přijel a sepsal semnou smlouvu, že mu to musím vracet po splátkách- po 500kč. Kvůli tomu prý, že ho ženy vždy jen využili tak je velmi opatrný, tak jsem souhlasila a podepsala jsem tu smlouvu, protože jsem ty peníze potřebovala na tu půlku kauci, tu druhou pulku mi zaplatila mamka.
Pár dni na to jsem se dozvěděla, že v tom jiném městě žije s jinou ženou ve 3+1 a tvrdil, že je to bývalka a že se ji chce zbavit, ale že ona nemá kam jít, tak ji tam prý musí trpět.
Navrhla jsem mu, že se může ke mě nastěhovat když má tak velké problémy s bývalkou a nechce od něho se odstěhovat, na to mi řekl, že nemůže kvůli tomu, že má ve městě kde bydlí práci a byla by to hodně velká dálka dojíždět denně do práce a že bývalku na ulic vyhodit nemůže, takže čeká až ona sama si najde jiné bydlení. A že ten jeho byt nemůže pustit kvůli tomu, že do něj vrazil hodně peněz.
Pak mi tvrdil, že se k ni vrací a že ji miluje, i ona mi psala dost hnusné zprávy i nadávky, z tohoto důvodu jsem ukončila náš vztah a on i přesto mě ještě několik měsícu přemlouval at mu dám šanci a že mě miluje a že mu mám věřit… A neustále si protiřečit, když jsem mu dala šanci, tak se zas vrátil k ni a zase se vymlouval, že ona nemá kam jít a že se jen hádají…
A zároven chtěl at mu vracím peníze po splátkách.
Peníze jsem mu neměla ani z čeho vracet jako samoživitelka s ročním dítětem, tak jsem mu to splácela po 100kč. Po velkém naléhaní a po tom co mi neustále opět psal at mu odpustím, že už je sám a že mi chce dokázat, že mě miluje a že chce přijet jsem mu teda dala ještě šanci, ale opět mě zradil, zjistila jsem opět, že ta jeho stále bydlí u něho a že k ni stále něco cítí.. To mi dokonce i potvrdil a napsal mi že miluje ji a opět, že se rozhodl pro ni… Takže to byl uplný konec, další šanci už jsem mu nedala a i přesto, že mě nadále prosil o šanci, a přestala jsem s nim už uplně komunikovat.O rok později mě dal k soudu kvůli těm penězům, protože to chtěl vrátit najednou a ne jen po 100kč, tak mu ty peníze za mě poslala mamka aby nebyl ten soud, protože já ho nechtěla ani vidět.. Od té doby jsem měla klid.
Jednalo se o 5tisíc kč.
O 3 roky později co jsme spolu po tomhle celé ty 3 roky vůbec spolu nekomunikovali mi začal nyní psát na jedné seznamce kde mě našel a píše mi tam hrozně milé zprávy každý den, prosí mě o odpuštění skoro denně, neustále si vyčítá, že mi ublížil, tvrdí mi, že má špatné svědomí a že si uvědomuje, že mi hrozně ublížil a neustále se mi omlouvá a prosí o odpuštění i o setkání. Píše mi litánie každý den o tom, že mu hrozně chybím a že se moc trápí kvůli tomu, co mi udělal a že to chce vrátit zpět a že mě prý stále miluje a že se chce semnou sejít a odčinit vše špatné co mi udělal a vše napravit a udělat mě štastnou atd, že poznal až později že ta jeho bývalka nebyla ta pravá a že udělal moc velkou chybu, že mě opustil kvůli ni…Tak jsem se podívala na facebook a ta jeho bývalka už opravdu má jiného chlapa.
Píše mi litánie přes půl obrazovky a prosí mě o odpuštění a šance a že se chce hlavně sejít. Dokonce tvrdí, že udělá cokoli abych mu dala šanci, že by mi i klidně poslal ty peníze nazpět…atd. A že ví, že jsem ta práva, v jeho životě…Tyto jeho zprávy trvají už 2 týdny.
Jak byste na tyhle jeho zprávy reagovali? Poradíte prosím jak se správně zachovat v této situaci? Děkuji.

Odstřihnout…chlap co mě chce dát pro 5 tisíc k soudu, i když mu v rámci svých možností splácím, kolik můžu…sorry, ale snad si sebe vážíš?…alespoň trošičku…

Malaga
Generální žvanilka 24410 příspěvků 20.02.17 19:32

@Králičice koukám, že to vidíme stejně ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 20.02.17 19:37

Nijak. Jak ty zenske musi byt zoufale, takovy material? :roll: Btw to jsi mu toho asi moc nesplatila, kdyz za tebe mama musela zatahnout cele

Příspěvek upraven 20.02.17 v 19:38

Maminka028
Kecalka 276 příspěvků 20.02.17 19:37

Ono to vypadá jako bych mu opravdu chyběla, píše i že se změnil, o sobě vyptává se mě na všechno… takhle mě ještě nepřemlouval žádný chlap, tak nevím o co mu jde, i psal, že můžem být ze začátku kamarádi a že mě chce prý pro začátek pozvat do kina, já ho odmítla a psal i přesto, že jsem ho odmítla…Tak o co mu jde? Děkuji za radu.

Paola21
Závislačka 3404 příspěvků 20.02.17 19:39

Ty ses nespálila dost? Ruče pryč, zprávy rovnou maž nebo si zruš profil

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 20.02.17 19:39
@Maminka028 píše:
Ono to vypadá jako bych mu opravdu chyběla, píše i že se změnil, o sobě vyptává se mě na všechno… takhle mě ještě nepřemlouval žádný chlap, tak nevím o co mu jde, i psal, že můžem být ze začátku kamarádi a že mě chce prý pro začátek pozvat do kina, já ho odmítla a psal i přesto, že jsem ho odmítla…Tak o co mu jde? Děkuji za radu.

Chces to narovinu? Nema zrovna kam zasunout..

Maminka028
Kecalka 276 příspěvků 20.02.17 19:39

Já mu vracela po 100kč, neměla jsem mu to z čeho vracet jako samoživitelka.

Paola21
Závislačka 3404 příspěvků 20.02.17 19:40
@Maminka028 píše:
Ono to vypadá jako bych mu opravdu chyběla, píše i že se změnil, o sobě vyptává se mě na všechno… takhle mě ještě nepřemlouval žádný chlap, tak nevím o co mu jde, i psal, že můžem být ze začátku kamarádi a že mě chce prý pro začátek pozvat do kina, já ho odmítla a psal i přesto, že jsem ho odmítla…Tak o co mu jde? Děkuji za radu.

Nudí se, jeho bývalka má jiného, tak to zkouší… Hlavně ať tě zase neukecá, vejlupek

Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 20.02.17 19:43

Ignorace. Nezměnil se, jen mu došla jistota partnerky, tak hledá jinou… Nebuď hloupá a nenech se zviklat

Maminka028
Kecalka 276 příspěvků 20.02.17 19:44

Mě jeden kluk poradil, že mu mám napsat, že už někoho mám, který mi dost pomáhá finančně, tak jsem na něho dala a napsala mu to dnes na další jeho litánie ve stylu, -že už mám jednoho kamaráda, který mi pomáhá s malým i finančně a na to mi dnes neodepsal, tak možná dá pokoj, nevím.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 20.02.17 19:44
@Maminka028 píše:

nespálila ses už dost?
s kým žije ted? ;)

Maminka028

Žije sám

Maminka028

Žije sám

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama