Reklama

Začal někomu chybět balkon až časem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rokris
Kelišová 5778 příspěvků 12.07.18 14:31
Začal někomu chybět balkon až časem?

Hezké odpoledne :kytka: Snad každý koho potkám a má byt bez balkonu, tak toho s odstupem lituje. Máte to někdo taky tak? Já bych bez něj být nechtěla.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2743 příspěvků 12.07.18 14:36

Mame terasu poprve, ma skoro 50m, dokud jsem ji nemela, nechybela mi, ale ted uz bych se ji vzdat nechtela :)

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 12.07.18 14:36

@rokris
My doteď měli byt s balkonem a sloužil akorát na strkání bordelu nebo pokaděných plín, které jsem nechtěla pokaždé vynášet a šla jsem třeba jen jednou denně. Teď máme byt bez balkonu a zatím nechybí, možná kdyby to byla velká terasa, s grilem, nějakou zelení, ale obyčejný balkon mi fakt nechybí, ale chápu, že třeba kuřákům to přijde nemyslitelný.

veria
Generální žvanilka 23244 příspěvků 1 inzerát 12.07.18 14:38

Bydlela jsem v bytě bez balkonu 15 let a nijak zvlášť mi nechyběl …

chaela
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 12.07.18 14:40

Já jsem celý dětství strávila v bytě bez balkonu a nikdy jsem nechápala, na co ho ty lidi mají. Teď balkon máme a vzhledem k tomu, že mi tam už skoro dva roky spí dítě, tak bych se bez něj opravdu neobešla. Taky tam mám kytky, koloběžku a někdy i bazének. Máme vyhlídlej dům, kde je terasa do ulice a řeším, jak moc tam je hluk, jestli by tam mohlo dítě spát. Už si život bez možnosti vylézt ven a zároveň být doma nedovedu předtavit. Resp. odvedu, ale nechci :)

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 14:47

bez balkonu bych být nemohla a moc dobře nechápu jak tak někdo dokáže žít, to je teprve králíkárna

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16300 příspěvků 12.07.18 14:48
@rokris píše:
Hezké odpoledne :kytka: Snad každý koho potkám a má byt bez balkonu, tak toho s odstupem lituje. Máte to někdo taky tak? Já bych bez něj být nechtěla.

To je téma, které by mělo být anonymní. :D :D Teď je to tu taková móda a ty jdeš klidně s kůží na trh. Jsi statečná. :kytka: :kytka: :kytka: Ber to jako fór. :mavam:

reny14
Ukecaná baba ;) 2390 příspěvků 12.07.18 14:49

Nejdřív jsme měli být bez balkonu. Už nikdy víc. Prádlo jsem sušila doma má sušáku. Všude prach z prádla. Teď balkon máme, pořádek tam udržujeme a suším tam prádlo. Ale moc ho nevyužíváme neb je tam v létě strašné vedro a soused na námi silný kuřák :pocitac:

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 12.07.18 14:50

My kupovali byt cca 2 roky zpet. Nic nebylo. Potom byl byt bez balkonu, me se do toho moc nechtelo. Balkon jsem chtela, kazdej rikal na co stejně je k nicemu atd. Nakonec se nasel byt s balkonem a jsem rada, vecer tam sedime, neni tam videt. O vikend si tam večer sedneme, zapalime svicku, dame si vino užíváme klid. Je to super, bez balkonu bych byt opravdu nechtela. Navíc kdyz prijde na návštěvu kurak, muze tam jit a nenudim ho jit dolu kdyz v nemame výtah.

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 12.07.18 14:51

Plus tam susim pradlo.

unuděná
Kelišová 5375 příspěvků 1 inzerát 12.07.18 14:52

Osm let v byte bez balkonu, mela jsem pocit, ze se bez nej obejdu celkem fajn, ale ted, kdyz mame dva, bych uz bez nich zit nemohla :mrgreen: jeden mame jako zahradku a druhy velky na posezeni, bazenek pro deti atd. Pradlo davam na tu stranu, kam zrovna sviti slunicko :palec:

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 12.07.18 14:53

My balkon máme, ale bohužel se posledních pár let nedá používat ani na věšení prádla kvůli novým sousedům kuřákům, něco tam pověsím a můžu to prát znovu jak to smrdí :zed: takže balkon teď používám na odložení mokrých psích ručníků, než jdou do prádla a odkládám tam krabice když mi přijde balík (a po čase zaplním popelnici na papír). Ale než se vyměnili sousedi, tak jsme na balkoně byli často, měla jsem tam rajčata a lehátko na čtení, bydlíme vysoko a na kopci, takže výhled máme luxusní. Takže i když balkon máme, tak mi vlastně chybí.

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 14:54
@reny14 píše:
Nejdřív jsme měli být bez balkonu. Už nikdy víc. Prádlo jsem sušila doma má sušáku. Všude prach z prádla. Teď balkon máme, pořádek tam udržujeme a suším tam prádlo. Ale moc ho nevyužíváme neb je tam v létě strašné vedro a soused na námi silný kuřák :pocitac:

to je fakt, člověk si řekne, že kouří na balkoně tak co, ale nám to taky jde celé do bytu, je to hrozné, nesnáším kuřáky :cert:

Andrejka_13
Kecalka 371 příspěvků 12.07.18 14:57

ano chybí mi, ale najít byt blízko centra v dobré lokalitě v Praze bylo náročné.. naštěstí máme teď možnost dostavit 50m terasu, tak se těšim (není nad to sednout si po ránu ještě v županu na sluníčko a dát si kafe :andel: ) .. vyrůstala jsem v bytě se dvěma balkony a bylo to super

Monchichik
Závislačka 4190 příspěvků 12.07.18 15:04

Já jsem se i kvůli balkonu stěhovala, protože mi fakt chyběl. Do bytu bez balkonu bych se už nikdy nenastěhovala. Mám tam křesílka, čtu si tam, suším prádlo,opaluju se, pes se tam válí na sluníčku, jak je hezky, mám balkonové dveře dokořán a jsem tam hodně.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama