Začala jsem špatně brát svou první antikoncepci

Anonymní
25.2.20 16:28

Začala jsem špatně brát svou první antikoncepci

Dobrý den,
začala jsem brát svou první antikoncepci v 1.den své menstruace jenže jsem začala zelenými prášky. Nevím co mám teď dělat jestli pokračovat nebo si zítra vzít bílý. Dekuju za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

696
25.2.20 16:46

A zeleny jsou placebo? kazda antikoncepce to ma jinak barevne. Jestli je to placebo, tak do 12 hodin vzit spravny prasek s ucinnou latkou. Jestli je to vice nez 12 hodin, tak ho taky vzit a prvni tyden se chranit i jinak. Zitra samo pokracovat spravnym praskem. V pribalovem letaku je vse dopodrobna rozepsane, co se ma delat. Kazda antikoncepce muze mit ty casove limity pro vynechany prasek jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2404
25.2.20 17:26

Tak bylo by dobrý napsat o jakou HA se jedná a nejlíp zavolat svého gynekologa a zeptat se jeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 17:27

@JancaS84 Jedna se o antikoncepci Maloo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 17:28

@Oriseka měly by to být ty prášky, které vám vyvolají menstruaci

• Nahlásit
  • Citovat
696
25.2.20 17:32
@Anonymní píše:
@Oriseka měly by to být ty prášky, které vám vyvolají menstruaci

Tak si vemte ten bily a zitra zase pokracujete a radeji se prvni tyden chrante i jinak. Prectete si tu pribalovou informaci.Jsou tam dulezite informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 17:34

@Oriseka
Dobře děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
25.2.20 17:37

Zelné jsou placebo. Kolik zelených tablet jsi už měla? Tedy kolik dní máš MS? Pokud jsi dnes užila svou první tabletu (zelnou), tak si vezmi normálně i tu kterou máš užít. Jeden zelený ti při pauze bude chybět ale to nevadí, je placebo (nefunkční) a nemusíš jí jeden užít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
25.2.20 17:38

@Zlobolka123 děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
25.2.20 17:41

@Zlobolka123 Menstruaci mám první den a prášek jsem si vzala jen jeden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
25.2.20 17:51

@Any120
A ty zelene nevyvolavaji menstruaci, nedelaji nic. V nekterych HA ani nejsou a proste se 7 dni vynecha. Kdyz berete HA, tak ani nemate poradnou menstruaci, ale jen krvaceni z vysazeni(pseudomenstruacni krvaceni).Kdyz ty zelene vynechate a vezmete rovnou dalsi plato, tak vubec nekrvacite, coz se muze treba na dovolene pod stanem hodit :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama