Reklama

Začala odmítat příkrmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 06.06.09 21:18
Začala odmítat příkrmy

Ahoj, naše malá jedla měsíc zeleninové příkrmy, chutnalo jí to a krásně spolupracovala. Najednou ale přestala, jakmile jí přiblížím lžičku k puse tak začně hrozně řvát a když jí to propašuju do pusy, tak to prostě nepolkne. Jídlo má stejný, používám kupované skleničky od Hami nebo Hippu. Nemáte podobné zkušenosti? Myslela jsem, že problémy bývají jen když se s těmi příkrmy začíná.

Reklama

Reakce:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 06.06.09 21:50

Ahoj,
mala to take zkousela,ale ne az tak ze by vubec nechtela…
Kamaradce se to ale stalo,maly prestal otvirat pusu ,vse plival…zkousela dal a dal az zase zacal jist..
Tady mozna neco nades :wink:
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.09 21:56

Nelezou ji zoubky? Pak casto odmitaji jist tepla jidla.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 06.06.09 21:59

Ahoj, a nemohlo by to být zoubky?? Třeba ji to bolí. Me to syn taky dělal, tak jsem na 5 dni příkrmy zastavila a jen kojila. Po té jsem to zkusila a už to bylo zase v pořádku a krásně jedl.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 06.06.09 21:59

Anonymní, byla jsi rychlejší :lol:

Foltexka
Kecalka 397 příspěvků 07.06.09 10:22

Ahoj, taky bych jí prohlídla pusenu, nám to Anička dělala asi 14 dní, když jí nahoře rostly 4 zuby najednou. Jak se prořezaly, vrátilo se to do starých kolejí. Přeju ať to brzo přejde :)

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 07.06.09 19:18

Díky za odpovědi, zoubky už jsou malé vidět v dásni dlouho, je možné že se začaly prořezávat. Zkusím na chvilku tu zeleninu vynechat. Teplé jí ale nevadí, večer sní v klidu teplou kaši.

Kája_Mik
Povídálka 21 příspěvků 11.08.13 14:16
Syn začal odmítat příkrmy

Ahojky,
mám 5-ti měsíčního syna. Už měsíc krásně jedl k obědu zeleninové příkrmy. Dokonce jsme se už dostávali na plnou dávku příkrmu. Najednou jako když utne a prostě mi ten příkrm nevezme. Neotevře pusinku, nejeví zájem. Vždycky si jen lízne, pak se začne kroutit a vztekat a prostě to do něj nedostanu. Když mu tu lžičku, do pusy dostanu, tak to spolkne, ale hrozně u toho pláče. Nevím, čím by to mohlo být, jsem už zoufalá. Zoubky má dole vidět už dlouho, zkusila jsem ťuknout lžičkou, necinklo to… večer sní teplou kaši k večeři (z lahve). Nevíte, čím by to mohlo být? Zoubky? Dala jsem mu pár dní pauzu a stejně nic. :-(

Co mám dělat? Dala jsem mu tam i UM a bez výsledku. Teď teda do všeho zuřivě kouše, ale dáseň vyloženě citlivou nebo oteklou nemá.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >