Začala školka a dcera je pořád nemocná

Anonymní
18.10.19 08:53

Začala školka a dcera je pořad nemocná

Ahoj. Potřebuju poradit protože už nevím co dělat. Dcera bude mít za měsíc 3 roky a pořád je nemocná. Já začala chodit do práce a od září jsem tam byla tak 10dní max. Jak jí můžu posílit imunitu? Dcera nejí ovoce ani zeleninu. V polévce sní vše, ale že by si vzala do ruky třeba papriku a snědla jí, neexistuje. :zed: Jediné co sní tak banán, jablko. Snažím se jí to pořád nabízet, vidí to i u mě, že to jím, ale ona to ani neochutná. Celkově je nejedlík. Sní mini porce. Pro předstsvu- jak jsou dětské skleničky s jídlem, tak sní půlku, někdy 3/4. Nikdy se ještě nestalo, že by to snědla celé. Večer má ještě sunar. Chtěla bych jí dát aspoň nějaké vitamíny na imunitu nebo klidně i na podporu chuti k jídlu, ale vůbec se v tom nevyznám. Další problém je ten, že do ní nedostanu nic, co je na lžičce. Když to bude cucací a sladký, sní to. Ale jakmile je to jako sirup nebo kapky, nemám šanci a může to být sebevíc sladký. Pořadí někdo něco? :nevim: Jak jí můžu začít otužovat? To je pořád kašel, rýma, teploty :zed: vždy jí nechávám doma, dokud je opravdu zdravá, jde na jeden den do školky a má to zpátky :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
18.10.19 08:57

Jo syn to ten první rok měl taky. Týden doma, týden ve školce. Pořád něco a to je otuzily, zobal dětské vitamíny, ji hodně ovoce a zeleniny a stejně chytal všechno co se v té školce mihlo. A to předtím nikdy nemocný nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10112
18.10.19 08:57

Zajdi do lékárny a zeptej se na vitamíny ve formě pastilek. Já mám nejlepší zkušenost s Imunoglukany(betaglukany). Musí se ale dávat dlouhodobě, ale to asi úplně všechno. Pokud ale teď nastoupila do školky, tak s nějakým valným účinkem nepočítej. Donese ti domu každý bacil, se kterým se setká. Já mám syna od loňska v jeslích a tenhle rok už je to lepší, i přesto už je teď nastydlý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3862
18.10.19 09:00

.

Příspěvek upraven 18.10.19 v 09:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4293
18.10.19 09:00
@Anonymní píše:
Ahoj. Potřebuju poradit protože už nevím co dělat. Dcera bude mít za měsíc 3 roky a pořád je nemocná. Já začala chodit do práce a od září jsem tam byla tak 10dní max. Jak jí můžu posílit imunitu? Dcera nejí ovoce ani zeleninu. V polévce sní vše, ale že by si vzala do ruky třeba papriku a snědla jí, neexistuje. :zed: Jediné co sní tak banán, jablko. Snažím se jí to pořád nabízet, vidí to i u mě, že to jím, ale ona to ani neochutná. Celkově je nejedlík. Sní mini porce. Pro předstsvu- jak jsou dětské skleničky s jídlem, tak sní půlku, někdy 3/4. Nikdy se ještě nestalo, že by to snědla celé. Večer má ještě sunar. Chtěla bych jí dát aspoň nějaké vitamíny na imunitu nebo klidně i na podporu chuti k jídlu, ale vůbec se v tom nevyznám. Další problém je ten, že do ní nedostanu nic, co je na lžičce. Když to bude cucací a sladký, sní to. Ale jakmile je to jako sirup nebo kapky, nemám šanci a může to být sebevíc sladký. Pořadí někdo něco? :nevim: Jak jí můžu začít otužovat? To je pořád kašel, rýma, teploty :zed: vždy jí nechávám doma, dokud je opravdu zdravá, jde na jeden den do školky a má to zpátky :roll:

Tim si projde skoro kazdy dite. Ja v loni od podzimu pomalu mesic co mesic na OCR. Ale pak mi kolegyne doporucila Imunoglukan a ten byl super, pak se ty intervaly prodlouzily, nebo už ta nemoc nebyla tak hrozna. Letos jsme nasadili na zacatku rijna a musim zatukat, zatim klid. Ale syn uz ma 5, tak to treba muze byt i tim. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3862
18.10.19 09:02

Měli jsme to tak s dcerou 2 roky, třetí byl malinko lepší. Prostě školka. A to byla docela otužilá, ovoce a zeleninu docela pojedla… Vitamíny, hlívy, Imunoglukany z lékárny - vyhozené peníze, nepomohlo nic. Nechali jsme vyndat nosní mandle a na rok byl klid, pak to začalo zas a nakonec se jí z toho neustálého kašle zozvinulo astma. Jediné, comůžu poradit, co jí drželo ve školce nad vodou je nosní konvička. To je geniální vynález.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
18.10.19 09:04

Nic moc s tím dělat nejde. Je To vcelku normální a cucaci pseudo vitamíny jsou k ničemu. Lepší je to ovoce a zelenina, otuzovani. Zbytečně dítě nenavlikat. Ale někdo si to holt odstona. Starší je ve školce druhý rok a je to lepší, Ale na furt, ale doma byl zatím jen jeden týden a to spíš kvůli mladšímu. Ten nastoupil letos a jede v módu týden školka, týden doma. Fakt nevím, co bych dělala, kdybych musela do práce a děsím se, až to nastane s nejmladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29227
18.10.19 09:07
@Anonymní píše:
Ahoj. Potřebuju poradit protože už nevím co dělat. Dcera bude mít za měsíc 3 roky a pořád je nemocná. Já začala chodit do práce a od září jsem tam byla tak 10dní max. Jak jí můžu posílit imunitu? Dcera nejí ovoce ani zeleninu. V polévce sní vše, ale že by si vzala do ruky třeba papriku a snědla jí, neexistuje. :zed: Jediné co sní tak banán, jablko. Snažím se jí to pořád nabízet, vidí to i u mě, že to jím, ale ona to ani neochutná. Celkově je nejedlík. Sní mini porce. Pro předstsvu- jak jsou dětské skleničky s jídlem, tak sní půlku, někdy 3/4. Nikdy se ještě nestalo, že by to snědla celé. Večer má ještě sunar. Chtěla bych jí dát aspoň nějaké vitamíny na imunitu nebo klidně i na podporu chuti k jídlu, ale vůbec se v tom nevyznám. Další problém je ten, že do ní nedostanu nic, co je na lžičce. Když to bude cucací a sladký, sní to. Ale jakmile je to jako sirup nebo kapky, nemám šanci a může to být sebevíc sladký. Pořadí někdo něco? :nevim: Jak jí můžu začít otužovat? To je pořád kašel, rýma, teploty :zed: vždy jí nechávám doma, dokud je opravdu zdravá, jde na jeden den do školky a má to zpátky :roll:

Jestli sní vitamíny v cucací tabletce nebo gumídka, zkus to. Syn mi nesní ani to, přitom klasické medvídky sní. Jako by se bál, že ho chci otrávit. Zeleninu mi jí, ale jinak to žádný jedlík není. Momentálně má trochu kašel, jednou už měl virózu a rýmu. Loni při nástupu byl do měsíce nemocný, letos taky. Takže si myslím, že jen stravou to není a děti si musí na ty školkové viry zvyknout. Protože do nástupu do školky byl minimálně nemocný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
18.10.19 09:10

Imunoglukan, vynikající věc. Jen mu trvá tak měsíc, než udělá hladinku. Takže já nasazovala už v srpnu. Děti dostávaly celou školkovou docházku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
18.10.19 09:22

Zdravím, kup ji od firmy LR Vita Active (pomuzu vám klidně to sehnat)..dcera to bere a byla nemocná jen 2 dny ze školky..zabralo to rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5250
18.10.19 09:29

Já, ač nejsem žádná „alternativa“, naopak myslím, že chemie je dobrý vynález, dávám dětem oscillococcinum, prakticky nemarodí :palec: A sladké to je :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
18.10.19 09:37

Syn mi nastoupil ted v září a je to uplně to samé. Dávám Imunoglukan, ovoce, zeleninu jí a stejně je víc doma nez ve školce :? září byla uplna katastrofa, tenhle tyden slavíme, protoze odchodil celý..mam naštěstí alespon zkraceny uvazek, tak to nejak placame. Ale taky to znamena, ze si musim s nekym menit služby, je mi to vuci kolegynim blbé a jsem z toho ve stresu. Ale vsichni me uklidnuji, ze to je normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2671
18.10.19 10:38

Mame to podobny, od zari uz byla dvakrat nemocna a v noci zas pokaslavala :? A to ji ovoce a zeleninu, preventan junior cuca, stejne si tim musi projit. Dikybohu pracuju z domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14583
18.10.19 10:46

U nás to samé. A to jí všechno. Já jsem koupila B komplex. A přijde i, že je lepší. Teď dala už víc jak týden v kuse ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
19.10.19 00:35
@Anonymní píše:
Ahoj. Potřebuju poradit protože už nevím co dělat. Dcera bude mít za měsíc 3 roky a pořád je nemocná. …….:

Pokud chcete omezit nemocnost očkujte proti chřipce a pneumokokům jestli nemá. Dále pak dejte nějaké lyzáty například BronchoVaxom

https://www.elekarnabrno.cz/…dur-30x3-5mg

existují i některé volně prodejné lyzáty jako doplňky stravy…
DENTIVAC PLUS 30 například…

Zlepší se to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat