Začali jste nějak posilovat imunitu? Jak?

553
25.3.20 23:09

Začali jste nějak posilovat imunitu?jak?

Ahoj, vzhledem k situaci která kolem nás je..začali jste nějak řešit posílení imunity? sport, zdravější jídlo, bylinky, vitamíny??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1308
25.3.20 23:15

Denne hodinka jogy a navic tabletku vitaminu c. Uzivam si to, protoze vysetrit hodku casu pro sebe v normalnim behu je vic nez luxus ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10619
25.3.20 23:18

Vino. Hodne vina. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
25.3.20 23:20
@Hobitka píše:

Pravda, na to jsem uplne zapomnela :lol: pripadne domaci slivovicka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
25.3.20 23:28

Cumlam preventan, piju bezovy caj, probiotika…tot vse :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17479
25.3.20 23:29
@Hobitka píše:

Ty jsi můj člověk :hug:. Houby imunita, utopit toho parchanta… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
25.3.20 23:29

@Hobitka tak to jsme na tom stejne :lol: po maratonu dvou dětí a dvou seniorů to snad jinak nejde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
25.3.20 23:30

@hapolda jóga mě taky láká, jen teď asi těžko půjdu na nějaký kurz, dá se to zvládnout jen doma ;)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.20 23:51

Ja ne ale holkam davam rybi olej a v pripade ze se mi nezdaji tak hned soupnu acerolu je to raw vitamin c zadna umelotina. Ja kdyt citim ze je neco spatne ltaky supnu do sebe acerolu i vetsi mnozstvi nez pisou protoze prebytek vycuram. :lol: a pak jeste lichorerisnici. Zda to staci nevim ale u me uz parkrat ta kombinace cecka a lichorerisnice zabrala, na leky a vitaminy neverim je to jen chem8ckej koktejl kterej zatizi organismus jeste vic. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
553
25.3.20 23:53
@Anonymní píše:
Ja ne ale holkam davam rybi olej a v pripade ze se mi nezdaji tak hned soupnu acerolu je to raw vitamin c zadna umelotina. Ja kdyt citim ze je neco spatne ltaky supnu do sebe acerolu i vetsi mnozstvi nez pisou protoze prebytek vycuram. :lol: a pak jeste lichorerisnici. Zda to staci nevim ale u me uz parkrat ta kombinace cecka a lichorerisnice zabrala, na leky a vitaminy neverim je to jen chem8ckej koktejl kterej zatizi organismus jeste vic. :palec:

Díky za radu, mrknu na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
26.3.20 00:09
@Lathi píše:
@hapolda jóga mě taky láká, jen teď asi těžko půjdu na nějaký kurz, dá se to zvládnout jen doma ;)?

Chodim uz tri roky na kurzy, takze mam vyhodu, ale na youtubku najdes spousta hezkych videi pro zacatecniky. Urcite je to skvelej odpocinek. I pro psychiku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
26.3.20 00:15

@hapolda děkuju, zatím. to😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
26.3.20 06:59

@Janli :lol: :lol: :lol: :lol: diiiiky! Tak jsem se po ránu dlouho nezasmála :D :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9775
26.3.20 08:56

Imunitu posilujeme tak nějak pořád. Ale nyní jsem koupila doplněk stravy na podporu imunity. Bereme lipozimální C a snažíme se být co nejvíce venku (příroda/les). Já denně cvičím jógu (dělám standardně, akorát nyní trochu více, jelikož nezvládám chodit běhat). Zdravou stravu jedeme tak nějak celoročně, nyní pouze navíc každé ráno odšťavním džus / udělám smoothie nebo tak něco…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
26.3.20 09:46

Ja se vuci svemu telu chovam zodpovedne tak nejak porad. Nekourim, nijak zvlast nepiju (sem tam dvojku cerveneho nepocitam jako piti :mrgreen: ), nemam stres, pravidelne sportuju a zdrave jim, snazim se do stravy dostat vse co potrebuju a co nejvic zahrnout doma vypestovane plodiny u kterych vim, jak vznikly. Zadnyma vitaminama z lekarny na lepsi imunitu se necpu a letosni zimu jsem nebyla ani jednou nachlazena, ani ryma, nic. Loni krom sileneho kasle, na ktery jsem musela brat antibiotika (jinak jsem mela antibiotika za svuj zivot asi jen 3×) jsem taky nebyla nemocna. Takze asi imunita funguje jak ma. Ja si myslim, alespon jsem to vypozorovala za ty roky u sebe, ze na imunitu ma hodne velky vliv pravidelny pohyb venku (i v zime) a minimum stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama