Začarovaný kruh u hubnutí, když je PMS

Anonymní
5.3.21 19:09

Začarovaný kruh u hubnutí, když je PMS

Ahoj holky, snad se někdo najde, kdo mě trošku povzbudí a má to tak stejně. Je mi 30, nepamatuji se, že bych takto silné příznaky měla. Až tak poslední cca rok, možná dva. Mám akorát vztek. Chtěla bych dát tak 10 kg dolů, jim od ledna zdravěji, vyváženě. Od února chodím každý den i na dlouhé procházky. Výživově nestrádám, když nejsem před ms, hezky hubnu, dávám dolů tak 0,5 - 1 kg týdně, plus cm. Alkoholu jsem se přes měsíc nedotkla, sladké jsem vypustila, max si dám kvalitní čokoládu. Dnes to na mě vše padlo, jelikož vždy mi vše pokazí ms. Jsem vždy celá oteklá, na váze 1 kg nahoře, když začne ms, tak už trošku splaskávám a trvá zas pár dní, než ta voda odejde, pak zas dny před ovulací, kdy je to naprostá katastrofa, nafouklé břicho, jediná výhoda čistá pleť, 1,5 nahoře, zase trvá, než splasknu. Neskutečné chutě, které krotím a max si dám 90% čokoládou. Přijde mi, že snad jsem v té správné redukci snad jen 14 dní. Nikdy jsem to tak silně a pravidelně neměla. V létě jsem schopná mít i dvě kg nahoře při ovu. Vím že je to možná přirozeně, ale dnes jsem totálně demotivovaná, protože mi to vychází těch 1,5 dolů měsíčně. Do toho počítám, že si v létě dám alkohol, nějakou grilovačku a stále pořád kolotoč. Dnes jsem se rozhodla si to všechno psát. Chtěla bych si o tom s někým popsat, rozepíšu se více

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2957
5.3.21 21:35

2 kila mi v prubehu cyklu litaji normalne, ale neresim to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 07:20

Ahoj, mohu tě uklidnit, mám to úplně stejně. Začátkem ledna jsem se pustila do hubnutí, mám dole 6,5 kila. Před menstruací peklo, hrozně otékám, kila jdou nahoru. Nyní už mi váha stojí 10 dní a to jím stále stejně :,(! Jak píšeš, je to demotivující, ale musím vydržet. Takže ty taky!!! :) Klidně si spolu můžem napsat… podpořit se!

• Citovat
  • Nahlásit
95
20.3.21 18:37

Já to mám také úplně stejně. Váha mi lítá klidně až 5 kg, ale vím, že moje tělo zadržuje hodně vody a až to skončí, tak to bude normální. Pokud ti to hodně vdí, tak sáhni po nějakém přípravku na odvodnění. Někdy jsem to dělala, ale teď už jen zřídka třeba v případě, že mám nějakou blížící se událost a nafouklé břicho a otoky po celém těle je to poslední, co bych v ten moment chtěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat