Začátek 3 měsíce a nečůral 9 hodin

17
2.4.20 04:06

Začátek 3 měsíce a nečůral 9 hodin

Dobrý den chci se zeptat, malý nám teď začíná 3měsíc. Do teď to bylo tak že spinka přes den 3-4h a v noci se budil na jídlo jenou v noci a pak spinkal dále. Ale jak mile teď skočil do dalšího měsíce trochu mě znepokojilo že přes den si dal tak 4× 20minutový spánek více ne, najedl se kolem 18hodiny a pak od 20hodin spinkal až do 3 do rána, myslím že by klidně i spinkal dále ale vrtěl se a občas se trochu probudil a tak sme mu dali najíst (Mimochodem mlíčko nedopil, jsme na UM možná jsem měla počkat až si skutečně sám řekne) ale mezi tím ani jednou nečůral mě suchou plenu. Neni divné že nějakých 9hodin nečůral? A i ten dlouhý spánek neni divný? Přece jen na tohle nejsem za celou dobu zvyklá, tak mě to trochu polekalo, děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.4.20 04:45

Hele buďte ráda že spí dlouho… mně spánek taky nefunguje a s tím luláním je to taky obšas pofidérní. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 04:54

Zkuste doktora se zeptat

• Nahlásit
  • Citovat
495
2.4.20 04:56

Když spinká tak ho nech spát a nebuď ho. On by se probudil a dál najevo že je nespokojenej a má hlad. A s tím čůrání, občas děti vydrží i delší dobu nečůrat, hlavně když spí (vím že je to blbý přirovnání, ale ty taky vydržíš celou noc). Hold se mu hezky spalo a ani neměl pomyšlení na to se vyčůrat. :) Když je to čůrání takhle ojediněle tak to neřeš. Horší by to bylo kdyby málo čůral delší dobu. Když má denně pročůraných cca 8 plen tak je to v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35644
2.4.20 06:20

No a kolik vypil toho mléka -24 h předtím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
2.4.20 07:19

A opravdu byla uplne sucha? Nekdy treba curaji trosku tak by to nemuselo byt ani poznat jak se to vsaklo. Jinak v tech 2-3 mesich jsme jeste krmili v noci i kdyz si maly sam nerekl, ale ne vzdy jsme budili. Kdyz mu das flasku ve spanku tak si ji taky vezme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7519
2.4.20 08:00

@Uzu_uzu Stat se to muze. Muze to byt cimkoliv, treba se mu proste jen dobre spalo. Nebo to mohl byt nabeh na nejakou virozu, se kterou se telicko malych deti umi vyrovnat tak, ze proste spi a soustredi se na prekonani nemoci. Ja bych ho nechala byt, jen sledovala. S tim by mohlo souviset i to necurani. Kdyz detem neni dobre, mene piji, ve spanku se moc priprozene zahustuje, takze muzou klidne tech 9 hodin vydrzet. V papirove pline nemusis mensi curani poznat, to by sis k plene musela cichnout. Mimochodem, me treba deti v noci necuraly bezne, i kdyz byly zdrave a v noci pily. Meli jsme latkovky, takze bych si vsimla i par kapek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3681
2.4.20 08:16

Synovi se to taky občas stane, že asi spí tak tvrdě, že nečůrá. Pak se ale probudí a plena nestíhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
2.4.20 09:28

Spíš než kolik hodin nečural bych počítala počet počuraných plen za den, pokud jich bude aspoň 5-6, tak bych se nebála. Za spánek buďte rádi a užijte si to, ono se to může změnit a za pár týdnů se bude budit co hodinu :lol: nebo máte štěstí a je to spáč. Vůbec bych nepanikařila, pokud nebude čurat ani přes den a dlouhodobě vypije výrazně méně než doporučené množství um, pak bude na místě zajít za dr. Jinak váhu doma máte, abyste mohli sledovat, jestli přibírá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
2.4.20 10:32

Malý taky v noci často nečůrá, ale stačí ho pak položit na přebalováku bez plenky na bříško a většinou se pak vyčůrá během chviličky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama