Začátek braní antikoncepce a nálady

Anonymní
4.1.20 21:32

Začátek braní antikoncepce a nálady

Mohu se zeptat zda je možné,
když beru antikoncepci týden, že jsem unavená, náladová? Srovná se to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
807
4.1.20 21:50

Jsou to prášky plné hormonů. Ano je to možné. Ale těžko říct jestli se to srovná. Spíš asi ne. Řekni o tom doktorovi a zkus navrhnout změnu antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
4.1.20 22:16

Ano je to antikoncepcí. Řekni to dr. Měla jsem to samé a k tomu se mi výrazně snížila chuť na sex. Výměna antikoncepce pomohla. Sice to pořád nebylo ono, ale při přísunu takového množství hormonů to asi 100% nebude nikdy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.20 22:21

@Jessica4 ja prave brala naposledy, tak pred 8 lety a ted jsem ji chtela zkusit kvuli tomu, ze mam nepravidelnou mms a bohuzel pred i pri ni zmeny nalad. Uz jednou jsem zkousela nasazovat, ale take jsem vydrzela tyden a vysadila jsem, jelikoz me bolela desne hlava a v podbrisku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
5.1.20 08:47

@wejuunkaa87 zmiň tohle všechno k dr. Kdyžtak bys musela vyměnit anrikoncepční metodu. Vyhnout se hormonálním pilulkám no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 10:26

@Jessica4 ja prave kdybych nemela nepravidelnou mms tak jsem ji ani nezacala. Nevadilo me, ze ji neberu. Nejhorsi je, ze uz k ni nemam ani duveru :( zkusim ji ted prestat zase brat a uvidim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 10:34

@Jessica4 pripadam si ted jako v sestinedeli 😀 😀 😀 hruza chce se me brecet. Jsem podrazdena, vztekla vse me vadi. V noci se budim spocena. Jen me prekvapilo, ze to muze byt za tak kratkou dobu. Lecim se tedy jeste se stitnou zlazou, ale od ni problemy nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
5.1.20 10:36

Na nepravidelnou ms ti hlavně antikoncepce nepomůže, pomáhá jen při braní, po vysazení mohou být problémy ještě horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 10:40

@Kristynka22 nějak nerozumím? Myslela jsem si, že mě srovná cyklus, když ji budu brát. Jenže mám po ní hrozné nálady a to ji beru jen týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
5.1.20 10:46

@wejuunkaa87 To, že máš nepravidelný cyklus antikoncepce zakryje, po dobu braní budeš mít cyklus pravidelný díky umělým hormonům v pilulkách. Po vysazení bude zase nepravidelný, protože hormony v pilulkách se z těla odplaví a tělo bude fungovat zase normálně. Nejspíš máš nějakou hormonální nerovnováhu, když máš časté změny nálad a nepravidelnou ms. Zkus si o tom něco přečíst, já takhle chtěla před lety vyřešit špatnou pleť a dlouhé cykly, ale po zjištění, že antina nepomůže (pomůže, ale jen při braní, a celý život se brát nedá :lol:) plus šílená zdravotní rizika jsem od toho upustila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 10:56

@Kristynka22 aha moc dekuji za radu a jak se to resi? Take si myslim, ze je to nejaka nerovnovaha v tele. Nechci se cpat hormony. Odvykla jsem si ji brat a nevadi me to. Jen ten cyklus a nalady pred i pri me vadi :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 11:00

@Kristynka22 ty nalady me zacali po druhem porodu. Jinak tedy mms jsem mela a mam nepravidelnou od mladi. Roky jsem brala antikoncepci a pak kdyz jsem chtela otehotnet, tak jsem ji vysadila a trvalo dobu nez jsem otehotnela. Navic jsem vubec nedostavala mms byla to hruza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
5.1.20 11:15

@wejuunkaa87 Já jí mám pravidelnou, ale odjakživa šíleně dlouhé cykly. Bála jsem se abych mohla otěhotnět ale v pohodě to šlo, takže to asi řešit nebudu. Každopádně velice chválen je gynex, jsou to kapky s výtažky ze spousty bylinek. Pak různé čaje, např. kontryhel, ten by se měl pít od 1. dne cyklu do ovulace. Zkus pohledat na netu, ‚hormonální nerovnováha‘ a najdeš toho kvanta. Práškama bych to ale fakt neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 11:24

@Kristynka22 no ja ji mam treba 3 dny spinim pak 3 silne krvacim a pak jeste spinim. Ale to me snad tak nevadi, jako to ze si chodi, jak chce. Nekdy presne a nekdy za 2 mesice. Zkusim nejake bylinky ja mam stejne spise rada prirodni lecbu. Ume to bude delat i stitna zlaza ikdyz odbery mam vzdy v poradku, ale beru na ni leky. Je to asi jedno s druhym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
5.1.20 11:46

@wejuunkaa87 Bylinky rozhodně neuškodí, maximálně nezaberou a není to svinstvo jako hormony. Zkusila bych ten gynex :) V recenzích ženský i píšou že jim pomohl k otěhotnění :lol: Tak bacha na to, jestli další dítě nechceš :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama