Začátek podnikání na mateřské

73
3.6.18 10:15

začátek podnikání na mateřské

Ahoj holky, ráda bych se spojila s těmi, které začaly na mateřské podnikat a už u toho zůstaly :) ať už online nebo jakkoli jinak. Mým snem vždycky bylo, že na mateřské začnu podnikat z domu a už se nebudu muset vracet do zaměstnání, ale nějak mi schází nápady. Proto bych si ráda přečetla příběhy Vás, kterým se to povedlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10430
3.6.18 10:30

Ono to obcas neni tak jednoduche :andel: chce to dobrou myslenku a hlavne byt originalni :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
3.6.18 10:35

Mit sen zacit podnikat na materske je sice fajn, ale predem musis vedet CO budes delat, promin ale to je zaklad, to by mela byt ta prvni myslenka.
Ja treba rovnou hned po skole uz profesi volila s tim, ze jednou to budu delat z domova sama na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 11:16

Tyhle temata se tu objevuji docela casto - chci podnikat, chci pracovat z domu, poradte mi tu myslenku. Jenze ono to vsechno je prave o te myslence, o tom napadu vis. A ten ti jen tak nekdo neda. Ten bud mas nebo ne. :nevim: Musi te to bavit, musis to umet, pridat k tomu neco sveho, zit tim. Pak mas slusnou sanci ze budes uspesna. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29370
3.6.18 11:39
@Lencaaa.v píše:
Ahoj holky, ráda bych se spojila s těmi, které začaly na mateřské podnikat a už u toho zůstaly :) ať už online nebo jakkoli jinak. Mým snem vždycky bylo, že na mateřské začnu podnikat z domu a už se nebudu muset vracet do zaměstnání, ale nějak mi schází nápady. Proto bych si ráda přečetla příběhy Vás, kterým se to povedlo :)

začni… začni tím nápadem, pak už to vše půjde samo… ale chce to ten nápad… něco originálního, co na trhu chybí, co nikdo jiný nedělá nebo nedělá to tak dobře a zajímavě, a co tě zároveň baví, aby to mělo smysl… držím palce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
3.6.18 16:54

@Kočičí duše
Ja nechci aby mi nekdo poradil myslenku, ja si chci precist pribehy jak se to nekomu povedlo ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
4.6.18 21:58

@Lencaaa.v Ja zacala letos, myslenka vznikala nekolik mesicu pred tim. Koncim rodicak. Myslim ze mam dobry napad, originalni. I tak to je/bude makacka. Ale je to vec, ktera me bavi a dava smysl, muze pomoci ostatnim. Takze stoji za to se s tim poprat. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
7.6.18 14:17

@Zuzka2012
To je super, preju at to klapne. Muzete pak dat vedet jak to dopadlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
27.2.19 23:07
@Zuzka2012 píše:
@Lencaaa.v Ja zacala letos, myslenka vznikala nekolik mesicu pred tim. Koncim rodicak. Myslim ze mam dobry napad, originalni. I tak to je/bude makacka. Ale je to vec, ktera me bavi a dava smysl, muze pomoci ostatnim. Takze stoji za to se s tim poprat. :P

Muzu se zeptat jak ti to jde? S cim se nejvic peres? Kolik jsi muselado rozjezdu investovat at casu nebo financi? Uz jsi ve fazi, ze te to jakztakz zivi nebo stale pracujes na rozjezdu?
Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama