Začátek porodu nebo jen poslíčci?

Anonymní
17.11.19 14:16

Začátek porodu nebo jen poslíčci?

Ahoj holky. Čekám svoje první miminko, TP mám 4.12., ale od včera mám křížové bolesti které vždy poleví a potom se vrátí. Jsem strašně unavená, pořád spím a bříško mi tvrdne, ale ne pravidelně. Může to být začátek porodu nebo jen poslíčci? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1642
17.11.19 14:19

Zkusila bych magnesko a odpočívat, pokud se vám to nebude zdát zašla bych ke svému gynekologovi zítra… Ono je to těžko mě poslední měsíc tlačili všude všechno a u druhého miminka jsem měla pocit že mi malá musí snad každou chvíli vylest…rodila jsem na termin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 14:29

@kavulenka Děkuju, dala jsem si pořádně teplou sprchu a teď jdu na to Magnezko. Tak uvidíme :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
12177
17.11.19 14:32

@kavulenka ale magnézium se má po 36. tt vysadit, to je nesmysl teď už užívat, může to působit nepříznivě na porod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
17.11.19 14:35

Magnezium uz bych si nebrala. Mesic pred terminem by se uz nemelo uzivat, aby se svaly na porod uvolnily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 14:36

Tak nechám jen tu sprchu. Malýho jsem od rána cítila jen pomálu. Jindy ho cítím pořád. Jinak sprcha nepomohla, bolí mě podbřišek

• Nahlásit
  • Citovat
1642
17.11.19 14:36

@Lumíkovec já neříkám pravidelně ale když jsem se cítila mizerne dala jsme si jeden sumak… A dcerky obě za 4 h venku od 1.kontrakcich…nicméně když holky rádi tak Teda nebrat… Uvidíte… Držím palec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
17.11.19 14:44
@Anonymní píše:
Tak nechám jen tu sprchu. Malýho jsem od rána cítila jen pomálu. Jindy ho cítím pořád. Jinak sprcha nepomohla, bolí mě podbřišek

jestli sprcha nepomohla, zvaž návštěvu pohotovosti, do TP je ještě docela daleko, sice už to není žádný průser, ale doktor by tě vidět měl si myslím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
17.11.19 20:05

Jak to vypadá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu